Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Również zamówiłem, tyle że EK :)

Do tego czasu zdążę przejść GTA IV, a takie gry (z taką swobodą) po prostu kocham!
Ciekawi mnie jak będzie się grało w COOP''ie, i mam nadzieję że nie będzie to to na Game for Windows LIVE ...

Btw. Polecam GamePlay''e z Konsol na youtubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 11:59, Kur0 napisał:

CD Projekt informuje, że premiera Saints Row 2 w wersji na komputery PC została przesunięta na styczeń
przyszłego roku.



Dokładnej daty nie znamy.
Chociaż na GOLu piszą:

16 stycznia 2009 ( data wydania w Polsce )

Ale na ile im można ufać to nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe - minimalne:

* Windows XP / Vista,
* dwurdzeniowy procesor z zegarem 2.0 GHz (Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2),
* 1 GB pamięci RAM,
* 15 GB przestrzeni dyskowej,
* karta grafiki z 128 MB pamięci na pokładzie i obsługą Shader Model 3.0 (Nvidia GeForce 7600 / ATI Radeon X1300).

Wymagania sprzętowe - zalecane:

* Windows XP / Vista,
* dwurdzeniowy procesor z zegarem 3.2 GHz (Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2),
* 2 GB pamięci RAM,
* 15 GB przestrzeni dyskowej,
* karta grafiki z 256 MB pamięci i obsługą Shader Model 3.0 (Nvidia GeForce 8800 / ATI Radeon HD3850).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety są nikłe szanse, że pogram w Gta IV na moim sprzęcie, ale za to odbiję sobie w Saints Row.
Szczerze mówiąc z początku byłem źle nastawiony do tej gry, ale jej rozbudowanie mnie przekonało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo martwić ale... Czytałem na kilku "Niezbyt-legalnych-stronach" że gra ma mniej więcej tak świetną optymalizację silnika na PC jak GTA IV ...

Ja tam jednak ze swojego pre-ordera nie zrezygnuje, tak jak nie zrezygnowałem z GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, poczekam na pierwsze recenzje, ale najbardziej się zastawnawiam jak z optymalizacją. Jeżeli będzie u mnie ładnie śmigac, to będzie dla mnie alternatywa GTA IV ;] I chyba kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, spełniam co najmniej średnie wymogi (nawet dla GTA IV), a ty mi wyjeżdżasz, że mi się nie uruchomi? Obrazic, to się nie obrażę, bo to nie ja robię z siebie głupka :P Obie gry mi się uruchomią. GTA IV pewnie na najniższych będzie łapac czkawki, więc chciałbym jakąś alternatywę. Jeżeli SR2 będzie dobrze zoptymalizowane, to będzie mi śmigac możne nawet na wysokich detalach. Tak więc czekam na jakieś oficjalne i "legalne" wypowiedzi użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 22:27, Crew 900 napisał:

Podobno gra jest jeszcze gorzej zoptymalizowana niż GTA IV
Piszą że w GTA IV mają po 20 fps a w tej grze z 5-6 fps :|


A skąd niby takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam, jak ktoś wypowie się na ten temat grając w oryginał. No ale jeśli to prawda, to... i tak zagram kiedyś na PS3 (ew na X360) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze stron na których już niektórzy mają grę i się dzielą informacjami

Mac Cry

ehhh , jakby to powiedzieć , oryginał niczym się nie różni od pirata , gdyż pirat to przegrana kopia oryginała , tylko że do uruchomienia gry wymagany jest cukiereczek , Jedynie tym się różni oryginał od pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować