Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Mogli bardziej dopracować eee.... to, że jak się ludzi rozjeżdża to jakoś normalnie (kurde jak to sformułować) ... latają? Jak np. w GTA IV. W przypadku tej gry po rozjechaniu człowieka lata on jak jakiś pajacyk/kukła itp. Trochę to denerwujące... Ogólnie gra jest nie udana jak pisałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie z wami ciekawą sytuacją :D

,,I jak oni jeżdżą ?"

W GTA IV jeszcze takiego błędu nie miałem. W San Andreas zdarzał się ale pojawiał się na sekunde i znikał odrazu a tutaj to mógł bym zrobić sesję która by miała więcej stron niż "Pan Tadeusz". Na dodatek odjechałem jakieś 100m i błąd nie znikał...

20090125182121

20090125182136

20090125182144

20090125182153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:24, crash807 napisał:

Podziele sie z wami ciekawą sytuacją :D

,,I jak oni jeżdżą ?"

W GTA IV jeszcze takiego błędu nie miałem. W San Andreas zdarzał się ale pojawiał się
na sekunde i znikał odrazu a tutaj to mógł bym zrobić sesję która by miała więcej stron
niż "Pan Tadeusz". Na dodatek odjechałem jakieś 100m i błąd nie znikał...


HEHE ;p błędy wkurzają ale nie które należą do kategorii , które bawią ;p hmm ta gra powinna się nazywać SAINT FLY NO ROAD 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:24, crash807 napisał:

Podziele sie z wami ciekawą sytuacją :D

,,I jak oni jeżdżą ?"

W GTA IV jeszcze takiego błędu nie miałem. W San Andreas zdarzał się ale pojawiał się
na sekunde i znikał odrazu a tutaj to mógł bym zrobić sesję która by miała więcej stron
niż "Pan Tadeusz". Na dodatek odjechałem jakieś 100m i błąd nie znikał...


Boże mój,ta gra to koszmar jest,nie dość że brzydka,fatalnie działa to jeszcze to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gra która ma więcej bugów ni? ta ?

W szpitalu są czarodziejskie łóżka - zawsze jak kogoś uderzymy leżącego na 3ó?ku to będzie jakiś bug.

20090130143547

20090130143555

20090130143601

20090130143607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę... Nieźle wygląda, ale strasznie wolno chodzi! Komp nowiusieńki, trzeba poszperać coś w opcjach, dobrze, że cała po polsku, wie ktoś kiedy wyjdzie patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 16:57, Tom_pl napisał:

Ja czekam na koniec miesiąca, kiedy to wyjdzie na PC pograłem sobie troszkę na konsoli,
i spodobała mi się :)


To już wyszło. Polska premiera była dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjeciu kobieta stojąca na wodzie (na zdjeciu tego zapewne nie widać)

na 2 zdjęciu dziwny przypadek - powrzucałem kilku ludzi do wody (uderzałem ich po czym wskakiwałem do basenu a oni za mną) Pokręciłem się w okół niego, patrze ktoś się wydostał, podchodzę do osoby i... "gdzie jej stanik i majtki" hmmm przyznacie mi, że dziwne...

Tak wg jak wam się ta gra podoba? "Zagrajcie w tą grę daj my na to pół godziny - jeżeli przez ten czas nie znajdziecie żadnego bugu czy czegoś podobnego, wkurzającego, głupiego itp to jesteście mistrzami"

Wystarczy jechać samochodem i... jest jakieś 3 % szans, że ktoś was będzie mijał czy jechał tuż za wami... samochody znikają na waszych oczach - stoisz na ulicy w oczekiwaniu na auto - również bardzo trudno się doczekać (tu jest jakieś 50% szans) - widzicie światełka jak się pojawiają - są coraz bliżej (chodzi oczywiście o samochód ) i nagle znikają, za wami jedzie auto odwrócicie się i znika na waszych oczach - wejdźcie do szpitala i walnijcie z pałki policyjnej chorego leżącego na łóżku (zróbcie tak z ciekawości) i nie ma szans aby nie pojawił się bug (opisywałem sytuację z łóżkiem w poprzednim poście)

20090130234546

20090130234803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 22:49, trutututu napisał:

> Ja czekam na koniec miesiąca, kiedy to wyjdzie na PC pograłem sobie troszkę na konsoli,

> i spodobała mi się :)

To już wyszło. Polska premiera była dziś.


To koniecznie dziś ją kupię :) bo tak człowiek cały dzień w pracy ;) dobrze że jest komp w pracy hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 10:26, Crew 900 napisał:

Tylko kompletny głupek by kupił taką zabugowaną grę


W tym momencie obrażasz dość dużą grupkę ludzi.... a to nie jest zgodne z regulaminem forum. :)

BTW wy to tylko na tą grę narzekać potraficie, dla mnie to jest bardzo dobra gra, i co z tego że są w niej bugi, w GTA też były i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. A tutaj od razu, mnie to nie przeszkadza, że co pół godziny jakiś bug będzie, ważne, żeby z gry nie wywalało. Optymalizacja też mi nie przeszkadza, chociaż, to trochę dziwne, zeby na kompie Intel C2D 3 GHz, Radku 4870, 4GB RAMu gra klatkowała przy wchodzeniu do samochodu. Ni eprzeszkadza mi też, że ta gra chyba fabuły nie ma. Ale ogólnie gra jest bardzo fajna (IMO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2009 o 17:38, trutututu napisał:

BTW wy to tylko na tą grę narzekać potraficie, dla mnie to jest bardzo dobra gra, i co
z tego że są w niej bugi, w GTA też były i jakoś nikomu to nie przeszkadzało. A tutaj
od razu, mnie to nie przeszkadza, że co pół godziny jakiś bug będzie, ważne, żeby z gry
nie wywalało. Optymalizacja też mi nie przeszkadza, chociaż, to trochę dziwne, zeby na
kompie Intel C2D 3 GHz, Radku 4870, 4GB RAMu gra klatkowała przy wchodzeniu do samochodu.
Ni eprzeszkadza mi też, że ta gra chyba fabuły nie ma. Ale ogólnie gra jest bardzo fajna
(IMO)


W GTA nie przeszkadzały bo jak np. ulica znikała to na sekundę 2 a nie na stałe aż się zginie czy np. obleci miast dookoła (zobatrz na mojego posta 25.01.2009, 18:24). Gra ma więcej bugów niż gta... zapewne "mówisz o san andreas" - a tej gry się nie powinno do san andreas porównywa tylko do GTA IV w którym jeszcze bugów nie miałem... gra ma gorsza grafike od gta a ma wieksze wymagania i np. na moim kompie ledwo uciąga a mam intel dual core, 4 gb ramu i geforca 9600gt 512mb ddr3 - dla porównania GTA mnie się nie tnie na średniej grafice - W OGÓLNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad zakupem tej gry... Czy SR 2 jest lepsze niż San Andreas ( ew. Vice City ) i jakie mamy tam możliwości ??? Z góry dzięki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:34, Skarmory napisał:

Zastanawiałem się nad zakupem tej gry... Czy SR 2 jest lepsze niż San Andreas ( ew. Vice
City ) i jakie mamy tam możliwości ??? Z góry dzięki ;]


Oczywiście : )
Ale tylko jeżeli interesuje Cię wersja na xbox''a 360 bądz Ps3.
Na PC z tego co słyszę nie ma gry z gorzej zoptymalizowanym silnikiem graficznym.
Gra tnie się nawet na naprwadę mocnych maszynach. GTA IV w porównaniu z SR 2 to jak byśmy mieli postawić koło siebie Gothica 3 i Call of Duty 4 ... : )
W dodatku gra ma tyle bugów ... zresztą zapyataj się crash807 on z bólem "testuję" tą gre, żeby przybliżyć nam jej skromny kawałek ... błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:34, Skarmory napisał:

Zastanawiałem się nad zakupem tej gry... Czy SR 2 jest lepsze niż San Andreas ( ew. Vice
City ) i jakie mamy tam możliwości ??? Z góry dzięki ;]



Na moim GS wypisałem możliwości tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować