Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 21:01, rafekx 12 napisał:

CZy mozecie powiedzieć coś o tej grze?CZy warto ja kupić itp.?:)


Po przeczytaniu powyższych postów to raczej nie :D
Chyba że chcesz be sensownie tracić kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:16, Crew 900 napisał:

> CZy mozecie powiedzieć coś o tej grze?CZy warto ja kupić itp.?:)

Po przeczytaniu powyższych postów to raczej nie :D
Chyba że chcesz be sensownie tracić kasę


A co z tę grą jest nie tak?:) Bo o animacji różne rzeczy słyszałem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo właśnie ściągam RIPa :D już sie nie moge doczekać !!! - Oczywiście żartuje :P

A tak na poważnie... fajna jest gierka? Bo mam odłożone pare grosza i mógłbym przeznaczyć na gierke, ale zależy mi na opini z waszej strony. Z tego co słyszałęm to gra jest świetna :D te misje gdzie można polewać wszystko SHITem :P dosłownie... Czy gra jest warta swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:28, FoZz napisał:

Elo właśnie ściągam RIPa :D już sie nie moge doczekać !!! - Oczywiście żartuje :P

A tak na poważnie... fajna jest gierka? Bo mam odłożone pare grosza i mógłbym przeznaczyć
na gierke, ale zależy mi na opini z waszej strony. Z tego co słyszałęm to gra jest świetna
:D te misje gdzie można polewać wszystko SHITem :P dosłownie... Czy gra jest warta swojej
ceny?


Z tego co mówią inni to niestety nie :( Ale wejdź na gs Crasha i sam sprawdź,on jako jedyny z gramu ma recke tej gry,a z tym ripem to rzeczywiście "świetny żart" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:34, rafekx 12 napisał:

Z tego co mówią inni to niestety nie :( Ale wejdź na gs Crasha i sam sprawdź,on jako
jedyny z gramu ma recke tej gry,a z tym ripem to rzeczywiście "świetny żart" :)


Wątpisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za 2 posty, ale nie zdążyłem edytować poprzedniego ;/ (5 minut to za krótko :P). Przeczytałem tą "recenzje" i musze powiedzieć, że nie trafiła do mnie :P. On napisał, że obecnym mistrzem gier gangsterskich jest GTA 4... nie skomentuje :P. Mimo dość niepozytywnym opisie (choć gra ma wiele plusów) i tą pozycję polizać. Może najpierw pogram u kumpla, a potem się zdecyduje :).

Dzięki rafekx 12 za info o recenzji Crasha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

crash po prostu narzeka, nie może się pogodzić z tym, ze GTA ma jakiegoś konkurenta. Ale przyznać mu racje trzeba, ze gra jest strasznie zabugowana, co do grafiki to ja nie wiem co crash w ustawieniach zrobił, że mu coś takiego wyszło, grafika na pełnych detalach nie jest może mistrzowska, jest może troche plastikowa, ale mi się np. podoba. Jutro, bo dzisiaj już mi się nie chce wrzucę pare screenów jak to wygląda na maks detalach, na rozdziałce 1280x 1024 i na DX 10.
A tak poza grafiką i bugami to muszę powiedzieć, że gra IMO ma bardzo fajny klimat, np. w GTA (4) nie podobał mi się klimat, taki jakiś dziwny, a w Saintsach jest taki no taki... coś w podobie do SA, ale IMO jeszcze lepszy. Te teksty w których nie zabraknie faków i szitów. Co do fabuły... hmm, to chyba jedna ze słabszych stron gry, bo tak za bardzo to chodzi tylko o to, żeby zniszczyć inne gangi i być jedynym gangiem w mieście. A jeśli chodzi o długość gry, to po wykonaniu samej fabuły (a w czasie jej wykonywania trzeba wykonywać misje dodatkowe) ma się jakieś 60%, no może mniej (ja miałęm 62). Niektórzy mogą uważać, ze gra jest troche krótka, bo w sumie za duzo czasu na wykonanie wszystkich misji nie potrzeba, ale jest co robić: sprayowanie, zbieranie CD, skoki kaskaderskie, ogólnie dość dużo tego jest.
A tak na podsumowanie to... jak kto lubi, mnie się da gra bardzo podoba i jeśli lubisz gangsterskie klimaty, nie przeszkadzają ci bugi (które swoją drogą czasem są miłe, tzn. nie bardzo pszeszkadzają w grze,a są zabawne) to wydanie tych 70 zł będzie dość dobrym wydatkiem (IMO). No, ale lepiej najpierw pograj sobie w to u kumpla, tak na wszelki wypadek, np. kilku moim kolegą ta gra się też bardzo spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

ja nigdy nie patrze na grafike :D klimat musi być. Ten z San Andreas był po prostu jedyny w swoim rodzaju. SR 2 chciałem spróbować przedwszystkim dlatego, że ma podobny klimat ^^. A co do obsesji Crasha na punkcie GTA... ja mam np obsesje na punkcie Mafii :P i nic nie zmieni mojego zdania, że jest to najlepsza gra gangsterska na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:22, trutututu napisał:

/...ciach.../

crash po prostu narzeka, nie mo?e sie pogodzia z tym, ze GTA ma jakiegoś konkurenta.


To nie jest ?aden konkurent.

Dnia 01.02.2009 o 22:22, trutututu napisał:

co do grafiki to ja nie wiem co crash w ustawieniach zrobi3, ?e mu coś takiego wysz3o


Grę miałem na ustawieniach - rozdzielczości 800x600 zaś grafika wysoka. Inaczej gra mi sie tnie... zresztą i tak sie przycina.

Poniżej zamieszczam screen z gry saints row 2 na DX 9 przy rozdzielczości 1248 x 1024 oraz wysokiej grafice. Dla porównania zamieszczam screen z GTA przy tych samych ustawieniach grafiki.

"Podkreślam", że Saints Row 2 przy tych ustawieniach tnie się strasznie zaś GTA wcale. Dla przypomnienia mój PC to - Intel Dual Core e2200, 4gb ram i geforce 9600gt 512mb ddr3.


20090202183657

20090202183810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 18:40, crash807 napisał:

> /...ciach.../
>
> crash po prostu narzeka, nie mo?e sie pogodzia z tym, ze GTA ma jakiegoś konkurenta.


To nie jest ?aden konkurent.


> co do grafiki to ja nie wiem co crash w ustawieniach zrobi3, ?e mu coś takiego wysz3o

Grę miałem na ustawieniach - rozdzielczości 800x600 zaś grafika wysoka. Inaczej gra mi
sie tnie... zresztą i tak sie przycina.

Poniżej zamieszczam screen z gry saints row 2 na DX 9 przy rozdzielczości 1248 x 1024
oraz wysokiej grafice. Dla porównania zamieszczam screen z GTA przy tych samych ustawieniach
grafiki.

"Podkreślam", że Saints Row 2 przy tych ustawieniach tnie się strasznie zaś GTA wcale.
Dla przypomnienia mój PC to - Intel Dual Core e2200, 4gb ram i geforce 9600gt 512mb ddr3.




wedlug mnie GTA wyglada lepiej, SR tak jakosc "tekturowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 18:40, crash807 napisał:

"Podkreślam", że Saints Row 2 przy tych ustawieniach tnie się strasznie zaś GTA wcale.
Dla przypomnienia mój PC to - Intel Dual Core e2200, 4gb ram i geforce 9600gt 512mb ddr3.




Hmmm...narzekam na brak AA w GTA IV lae jak patrze jak w SR 2 wyglądaja krawędzie to normlanie,dobrze że nie kupiłem tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zapomnia3em wczoraj tego ssa wrzucia, to dzisaj dam.
No to jest jak ju? mówi3em wszystko na maks 1280x1024 i DX 10
A i jescze taka rada dla tych co mają zakupić tą grę, nie grajcie kobietą, te wszystkie teksty, które mówią w filmikach nei pasują do kobiet... a no i jeszcze ten koksiarski chód... A jak sobie zobaczyłem te ostatnie filmiki, to po prostu porażka (jak gra się kobietą.)

EDIT hmmm dziwne paint zepsuł troche jakość tym jotpegiem

20090203102523

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 10:28, trutututu napisał:

A zapomnia3em wczoraj tego ssa wrzucia, to dzisaj dam.
No to jest jak ju? mówi3em wszystko na maks 1280x1024 i DX 10
A i jescze taka rada dla tych co mają zakupić tą grę, nie grajcie kobietą, te wszystkie
teksty, które mówią w filmikach nei pasują do kobiet... a no i jeszcze ten koksiarski
chód... A jak sobie zobaczyłem te ostatnie filmiki, to po prostu porażka (jak gra się
kobietą.)

EDIT hmmm dziwne paint zepsuł troche jakość tym jotpegiem


Jeżeli tak powinna wyglądać gra na DX 10 to ja widziałem chyba Crysisa na DX 12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 14:34, crash807 napisał:

Jeżeli tak powinna wyglądać gra na DX 10 to ja widziałem chyba Crysisa na DX 12...



Nikt nie mówił, że gry na DX 10 wyglądają świetnie, ja tylko mówiłem, ze wyglada lepiej niż na DX 9, a o ile to nie mówiłem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 21:51, trutututu napisał:


> Jeżeli tak powinna wyglądać gra na DX 10 to ja widziałem chyba Crysisa na DX 12...

>
>

Nikt nie mówił, że gry na DX 10 wyglądają świetnie, ja tylko mówiłem, ze wyglada lepiej
niż na DX 9, a o ile to nie mówiłem. ;P



No tak tylko, że ta gra na DX 10 wygląda jak by była na DX 9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2009 o 23:08, crash807 napisał:

No tak tylko, że ta gra na DX 10 wygląda jak by była na DX 9...


A ok, ale jednak to błyszczące coś jest w DX10, a w DX9 tego nie ma.

BTW co do tych bugów, to dzisiaj jechałem sobie samochodem, jadę, jadę, po autostradzie, zjeżdżam z górki i nagle jeb... niewidzialna ściana. Mimo to, że mi przeszkodziło w szybkiej jeździe to było dość zabawne i zabawnie wyglądało.
A i jeszcze powiem, wam jak można się tu fajnie bawić... bierze się ładunki wybuchowe, ustawia się jeden, biegnie się na niego skacze i kiedy jest sie najwyżej to się go odpala... po prostu widok, niesamowity, jak widzi cię tak śmiesznie latającego kolesia, tudzież kobietę. Tylko nie można zapomnieć o kodzie na nieśmiertelność... (#6 bodajże to było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Pasa?er na gape"

Skubany, przyklei3 sie i odkleia sie nie chcia3.Mog3em w nim w nieskonczonośa jechaa ale powiedzia3em sobie dośa i otre nim o jakiś samochód czy coś podobnego (zdj, ostatnie) i uda3o sie - odklei3 sie. Ale mia3 twardą reke - nie ma co sie dziwia w koncu by3 to glina.

20090206192543

20090206192603

20090206192617

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam, ale mnie gra bardzo się podoba. Według mnie przerosła nawet to całe GTA IV. Wierzyłam, że będzie wielka i jest, dzięki! ;)
Chyba pokuszę się, o napisanie na jej temat porządnej recenzji, na moim Sajcie. Należy się jej uwaga, tym bardziej że ostatnio same "nibyhity" wychodzą, a Saints Row 2 to prawdziwy hit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować