Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2009 o 20:01, 332 napisał:

Nie wiem jak Wam, ale mnie gra bardzo się podoba. Według mnie przerosła nawet to całe
GTA IV. Wierzyłam, że będzie wielka i jest, dzięki! ;)
Chyba pokuszę się, o napisanie na jej temat porządnej recenzji, na moim Sajcie. Należy
się jej uwaga, tym bardziej że ostatnio same "nibyhity" wychodzą, a Saints Row 2 to prawdziwy
hit!


Jeej, jesteś drugą osobą która ma takie samo zdanie o tej grze jak ja. (a tych co się nie zgadza jest tak dużo, że... no tak dużo, że aż przy liczeniu się myli...)

BTW w grze jest jakaś dodatkowa misja, dowiedziałem sie o niej jak przeglądałem sobie wycinki z gazet, ale za nic nie wiem jak ją rozegrać, czy to trzeba najpierw mieć jakieś te 99%? Bo jeśli tak, to lekki żal, bo poznajdywać te wszystkie CD, posprejować wszystko to trochę nudno i trudno (nawet z mapą). Szkoda, ze procenty przejścia gry nie lecą po zabijaniu glin, ło matko ja juz bym miał 100%... :)

crash - ty w tej grze szukasz tylko bugów? Bo jak tak patrze to cały czas chodzisz w tym więziennym wdzianku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że gra jest wielka, niestety sukcesu nie odniesie z jednego powodu - brak w nazwie GTA, a szkoda, bo gra zawiera takie pokłady humoru że glowa mała :D. A tak btw, do krytyków, nie sądziłem że grafika decyduje o tym czy gra jest dobra czy zła, a przeswitujace tekstury to moge pokazac także w wychwalanym GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:56, trutututu napisał:

Jeej, jesteś drugą osobą która ma takie samo zdanie o tej grze jak ja. (a tych co się
nie zgadza jest tak dużo, że... no tak dużo, że aż przy liczeniu się myli...)


Nie wiem czemu jest ich tak dużo. Grałam w naprawdę wiele gier i wierzcie mi ciężko powiedzieć, o mnie że się na grach nie znam. Wiele wyszło ostatnio przereklamowanych gier, a na te które nie miały dużej reklamy nikt nie zwraca uwagi i źle się dzieje! Saints Row 2 to naprawdę porządna gra. Bardzo rozbudowana.
- można stworzyć gangstera jakiego się chce
- misje dodatkowe są ciekawe (z dawką humoru) albo prawdziwe misje gangsterskie (przemyt narkotyków)
- grafika stoi na przyzwoitym poziomie, według mnie jest świetna, ni przesadnie odwalona, ni gówniana
- fizyka w grze jest świetna, np: gdy uderzysz swoim samochodem w inny samochód z dużą siłą, pasażerowie wylecą przez szybę - ty też możesz! :P
- klimat! przechadzając po ulicach Stillwater ciężko go nie czuć, co chwila toczą się wojny gangów, gangsterów można spotkać wszędzie
- przerywniki filmowe są fajne, śmieszne, dialogi postaci trzymają poziom
- misje często są inne i nie polegają tylko na wyeliminowaniu grupy gangsterów
- muzyka! w radiu leci pełno hitów, świetne kawałki ;)
- świat, który żyje - ludzie rozmawiają przez teklefon, siedzą na ławkach, siedzą na trawie z laptopami, sprzątają, noszą koszyki z brudnymi ciuchami, siedzą sobie na kawie w ogródku, robotnicy naprawiają ulice itd.!
- i jeszcze wiele innych punktów, których nie chce mi się wymieniać...
I gdzie wy mi mówicie, że gra jest słaba. Samo spełnienie tych punktów jest na medal. Tym bardziej, że ostatnio wiele się nam graczom obiecuje, a tak naprawdę niewiele dostajemy w zamian :/ Te punkty wyglądają jak obietnice, ale one nimi nie są! To autentyczne punkty gry.

Dnia 06.02.2009 o 22:56, trutututu napisał:

BTW w grze jest jakaś dodatkowa misja, dowiedziałem sie o niej jak przeglądałem sobie
wycinki z gazet, ale za nic nie wiem jak ją rozegrać, czy to trzeba najpierw mieć jakieś
te 99%? Bo jeśli tak, to lekki żal, bo poznajdywać te wszystkie CD, posprejować wszystko
to trochę nudno i trudno (nawet z mapą). Szkoda, ze procenty przejścia gry nie lecą po
zabijaniu glin, ło matko ja juz bym miał 100%... :)


Nic nie wiem, o tej misji :p Zresztą masz rację z tymi CD i spreyami - mi też się nie chce ich szukać :F

PS Jak ktoś szuka wiecznie bugów to znaczy, że nie ma co robić. Gra jest po to by się nią cieszyć i grać, a nie szukać bugów. Zlitujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

- można stworzyć gangstera jakiego się chce


Albo gangsterkę :) (to się w ogóle odmienia?)

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

- misje dodatkowe są ciekawe (z dawką humoru) albo prawdziwe misje gangsterskie (przemyt
narkotyków)

Zemsta szambiarza :)

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

- fizyka w grze jest świetna, np: gdy uderzysz swoim samochodem w inny samochód z dużą
siłą, pasażerowie wylecą przez szybę - ty też możesz! :P


Ale model jazdy jest tu kompletnie zrąbany...

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

- klimat! przechadzając po ulicach Stillwater ciężko go nie czuć, co chwila toczą się
wojny gangów, gangsterów można spotkać wszędzie


Po przejsciu gry nie prawie gangsterów... tylko Saintsi, których i tak dużo nie jest...

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

- przerywniki filmowe są fajne, śmieszne, dialogi postaci trzymają poziom


Ta teksty są rozwalające. Moje ulubione to:
- Muszą byc akurat oni?
- Ki ch**?
i
-Shaundi chodziłaś kiedyś z kimś z Ultoru?
- hmmm (10 sekundowe zastanowienie) Nie
- Realy?

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

- misje często są inne i nie polegają tylko na wyeliminowaniu grupy gangsterów


Czy ja wiem, wszystko się do tego sprowadza (zabijaniu wrogów), a to, że czasem trzeba wziąć coś od trupów, to juz inna bajka.

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

- muzyka! w radiu leci pełno hitów, świetne kawałki ;)


No. Hands Up, Final Countdown (nie no to to tak dla jaj napisałem), I luv it, strasznie dużo tego jest jeszcze gangsta bitch (jeśli taki był tytuł)

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

- świat, który żyje - ludzie rozmawiają przez teklefon, siedzą na ławkach, siedzą na
trawie z laptopami, sprzątają, noszą koszyki z brudnymi ciuchami, siedzą sobie na kawie
w ogródku, robotnicy naprawiają ulice itd.!


Albo robią zdjęcia telefonem jak kogoś zabijesz

Dnia 07.02.2009 o 10:55, 332 napisał:

Tym bardziej, że ostatnio wiele się nam graczom obiecuje


No chociażby FC2, miał być hit, wyszedł taki troche shit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

Albo gangsterkę :) (to się w ogóle odmienia?)


Właśnie nie wiem. :P Ja gram kobietą, ale denerwujące jest to, że gra tego nie odróżnia i mówią do niej - "on". I co śmieszne moja bohaterka powiedziała, że Shaudi to jej dziewczyna Oo

Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

Zemsta szambiarza :)


;D Najlepsze jest, gdy grasz jako glina w tym programie telewizyjnym i to ty musisz złapać tego, co oblewa miasto gównem :p

Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

Ale model jazdy jest tu kompletnie zrąbany...


No nie przesadzaj, pościgi są boskie :} Spójrz na te wszystkie GTA w nich model jazdy nie jest lepszy. Zresztą mało, w której grze model jazdy jest dobry...

Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

Po przejsciu gry nie prawie gangsterów... tylko Saintsi, których i tak dużo nie jest...


Jakby było za dużo, to by był już atak klonów :D

Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

Ta teksty są rozwalające. Moje ulubione to:
- Muszą byc akurat oni?
- Ki ch**?
i
-Shaundi chodziłaś kiedyś z kimś z Ultoru?
- hmmm (10 sekundowe zastanowienie) Nie
- Realy?


Faktycznie teksty rozbrajają:
Ten czarny z mojego gangu do mnie:
- Gdybym ja tam był nic by mu się nie stało!
- Skrabie, gdybyś ty tam był już byś nie żył :D

Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

Czy ja wiem, wszystko się do tego sprowadza (zabijaniu wrogów), a to, że czasem trzeba
wziąć coś od trupów, to juz inna bajka.


A co ty chciałeś jako gangster robić? Pranie? :F Mówię tylko, że misje są zróżnicowane. Np: ta z uratowaniem jednego z naszych (był przyczepiony do ciężarówki). Kradzież napromieniowanego czegoś itp.

Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

No. Hands Up, Final Countdown (nie no to to tak dla jaj napisałem), I luv it, strasznie
dużo tego jest jeszcze gangsta bitch (jeśli taki był tytuł)


I Luv It i Hands Up najbardziej mi się spodobały ;) Ogólnie muzyka trzyma poziom.

Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

Albo robią zdjęcia telefonem jak kogoś zabijesz


Właśnie, czy ty widziałeś taką sytuację: biega sobie gostek na golasa! po ulicy i wszystkim się pokazuje, a ludzie uciekają? :D Oczywiście była stosowna cenzura, ale gostek mnie rozwalił :F

Dnia 07.02.2009 o 11:43, trutututu napisał:

No chociażby FC2, miał być hit, wyszedł taki troche shit...


To jeden z przykładów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 11:55, 332 napisał:

Właśnie nie wiem. :P Ja gram kobietą, ale denerwujące jest to, że gra tego nie odróżnia
i mówią do niej - "on". I co śmieszne moja bohaterka powiedziała, że Shaudi to jej dziewczyna
Oo


Ta to właśnie jest głupio zrobion, że nie przystosowali tekstów to postaci kobiecej, ale i tak o tyle dobrze, ze w każdej chwili można zmienić płeć... Ufff jak to dobrze, ze od początku nie grałem kobietą.

Dnia 07.02.2009 o 11:55, 332 napisał:

Jakby było za dużo, to by był już atak klonów :D


Leżę. haha

Dnia 07.02.2009 o 11:55, 332 napisał:

A co ty chciałeś jako gangster robić? Pranie? :F Mówię tylko, że misje są zróżnicowane.
Np: ta z uratowaniem jednego z naszych (był przyczepiony do ciężarówki). Kradzież napromieniowanego
czegoś itp.


Nie no mi to nie przeszkadza, że tam trzeba mordować mordować, mordować. Ja tam tak lubię.

Dnia 07.02.2009 o 11:55, 332 napisał:

I Luv It i Hands Up najbardziej mi się spodobały ;) Ogólnie muzyka trzyma poziom.


Ja to ogólenie jak włączyłem grę i usłyszałem w menu Hands Up to normalnie łezka sie w oku zakręciła...

Dnia 07.02.2009 o 11:55, 332 napisał:

Właśnie, czy ty widziałeś taką sytuację: biega sobie gostek na golasa! po ulicy i wszystkim
się pokazuje, a ludzie uciekają? :D Oczywiście była stosowna cenzura, ale gostek mnie
rozwalił :F


A no wiem, tak często sobie biegają, to taki mały smaczek... A jeszcze podoba mi się to, ze jak zaczyna padać deszcze to ludzie otwierają parasolki, albo zakrywają głowę gazetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 14:30, trutututu napisał:

Nie no mi to nie przeszkadza, że tam trzeba mordować mordować, mordować. Ja tam tak lubię.


Mnie nie tylko to nie przeszkadza, ale i cieszy :P

Dnia 07.02.2009 o 14:30, trutututu napisał:

Ja to ogólenie jak włączyłem grę i usłyszałem w menu Hands Up to normalnie łezka sie
w oku zakręciła...


:)

Dnia 07.02.2009 o 14:30, trutututu napisał:

A no wiem, tak często sobie biegają, to taki mały smaczek... A jeszcze podoba mi się
to, ze jak zaczyna padać deszcze to ludzie otwierają parasolki, albo zakrywają głowę
gazetami.


Ja dzisiaj widziałam jak gostek mył szybę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 22:56, trutututu napisał:


crash - ty w tej grze szukasz tylko bugów? Bo jak tak patrze to cały czas chodzisz w
tym więziennym wdzianku...


Bo ja tej gry nie przechodzę tylko gram sobie dla przyjemności - latam samolotem itp, narazie mam inne gry do przechodzenia. W SR2 tylko 1 misję przeszedłem a bugi spotykam w trakcie grania to przy okazji robię zdjęcia. Zresztą w tej grze nie trzeba zbytnio szukać bugów - wystarczy wejść do szpitala i uderzyć osobę lezącą na łószku to już mamy bug jak zresztą pisałem wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno pytanko bo zakup gry mnie bardzo interesuje ^^ lecz boje się o jedno ;/ mały fps... grafa mnie pupe obchodzi ^^ bo po za kupie gta 4 na pc to naprawdę żal ;/ i tu moje pytanie czy gra na takim konfigu kompa : Core 2 duo e6600, Gtx 280, 2 gb ram będzie chodzić przynajmniej powyrzej 40 fps ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:37, Flaku napisał:

Mam takie jedno pytanko bo zakup gry mnie bardzo interesuje ^^ lecz boje się o jedno
;/ mały fps... grafa mnie pupe obchodzi ^^ bo po za kupie gta 4 na pc to naprawdę żal
;/ i tu moje pytanie czy gra na takim konfigu kompa : Core 2 duo e6600, Gtx 280, 2 gb
ram będzie chodzić przynajmniej powyrzej 40 fps ?


Na średnich ustawieniach będziesz spokojnie wyciągał 40 natomiast na wysokich ustawieniach gra jest źle zoptymalizowana byś miał komfortową rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:40, FoZz napisał:

> Mam takie jedno pytanko bo zakup gry mnie bardzo interesuje ^^ lecz boje się o jedno

> ;/ mały fps... grafa mnie pupe obchodzi ^^ bo po za kupie gta 4 na pc to naprawdę
żal
> ;/ i tu moje pytanie czy gra na takim konfigu kompa : Core 2 duo e6600, Gtx 280,
2 gb
> ram będzie chodzić przynajmniej powyrzej 40 fps ?

Na średnich ustawieniach będziesz spokojnie wyciągał 40 natomiast na wysokich ustawieniach
gra jest źle zoptymalizowana byś miał komfortową rozgrywkę.

Mam nadzieję a sprawdzałeś jakimś programem typu fraps itp. na swoim kompie ? Bo gta 4 ludzie naprawdę mnie zraniło :( ::: możesz dać screena z fpsem i konfig swojego kompa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2009 o 22:46, Flaku napisał:

Mam nadzieję a sprawdzałeś jakimś programem typu fraps itp. na swoim kompie ? Bo gta
4 ludzie naprawdę mnie zraniło :( :::


Ło, a podobno GTA chodzi lepiej od SR... więc nie wiem czy opłaca ci się kupować na razie. Może ktoś z twoich kolegów/koleżanek ma SR to zawsze chyba mógłbyś pożyczyć i zobaczyć czy działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:48, trutututu napisał:


> Mam nadzieję a sprawdzałeś jakimś programem typu fraps itp. na swoim kompie ? Bo
gta
> 4 ludzie naprawdę mnie zraniło :( :::

Ło, a podobno GTA chodzi lepiej od SR... więc nie wiem czy opłaca ci się kupować na razie.
Może ktoś z twoich kolegów/koleżanek ma SR to zawsze chyba mógłbyś pożyczyć i zobaczyć
czy działa...

No właśnie też to słyszałem i dlatego boję się ;/. Niestety nikt z moich kumpli tego nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 22:46, Flaku napisał:

> gra jest źle zoptymalizowana byś miał komfortową rozgrywkę.
Mam nadzieję a sprawdzałeś jakimś programem typu fraps itp. na swoim kompie ? Bo gta
4 ludzie naprawdę mnie zraniło :( ::: możesz dać screena z fpsem i konfig swojego kompa
?


Mój konfig:

AMD Dual Core 64x2 @ 3,21 GHz
Ram 2 GB
GeForce 8800 GT 512 mb

Na wysokich detalach wyciągam od 0 -17 fps :P screena nie zrobie bo mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mi się bardzie podoba Saints Row 2 niż GTA 4 ( XBOX ) poprostu w Saits Row2 są rzecze inne niż w Gta są możliwości których tam nie ma ,jest jaśniejsza grafa nie taka ponura możne nie tak realistyczna ale też bardzo fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 22:56, trutututu napisał:

BTW w grze jest jakaś dodatkowa misja, dowiedziałem sie o niej jak przeglądałem sobie
wycinki z gazet, ale za nic nie wiem jak ją rozegrać, czy to trzeba najpierw mieć jakieś
te 99%? Bo jeśli tak, to lekki żal, bo poznajdywać te wszystkie CD, posprejować wszystko
to trochę nudno i trudno (nawet z mapą)


Można jej się podjąć już w prologu, ale nie polecam. Lepszym pomysłem jest odblokowanie nieskończonej amunicji, szybszej regeneracji zdrowia etc.
Aby odblokować tą misję należy udać się do posterunku policji w Stillwater (znajduje się na terenie saint''s row - "biała mapka") i tam zdaje się na drugim piętrze po prawej są drzwi, które prowadzą do biura. Tam znajdują się punkty misji świętych i trzeba na każdy wejść. Odsłuchamy w ten sposób nagrania rozmowy telefonicznej. Następnie trzeba przejść do końca pomieszczenia i wejść do gabinetu Troya gdzie dostaniemy numer do Dexa. Następnie należy do niego zadzwonić. Rozpocznie się wówczas misja, której nie muszę opowiadać ponieważ się zorientujecie. Polecam jednak zrobić zakupy i uzbroić się w broń której najchętniej używacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to pytanie sięwiecznie przewija, ale po ukończeniu GTA IV (the best :D ) mam ochotę na jakąś podobną, sandboxową gierkę i myśle właśnei o Saint''s Row. Czy laptop taki jak w stopce będzie w stanie pociągnąć tą gierkę w miarę sprawnie? Dodam, że GTA IV na średnio wysokich ustawieniach chodzi u mnie całkiem płynnie... Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie iwe ktoś z was może gdzie są zapisywane save''y, bo chciałem dzisiaj sobie format zrobić, a jednak jeszcze jest co w tej grze robić. Z góry dziękuję.

EDIT sorry, ale już nie trzeba, jednak pradawny plik readme* czasem sie przydaje.
*jak ktoś czytał gamer9 to bedzie wiedzial oc o chodzi.
Jeszcze raz sorry za posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż musze przyznać, że pomimo ostrego zabugowania, gra jest spoko... podejrzewam, że każdą inną produkcję za takie błędy wywaliłbym z dysku natomiast Saints Row 2 ma w sobie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować