Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Wiecie ,że ten temat to chyba dubel ? xD Bo jest jeden temat z 02.05.2008, 15:44 a ten jest z 11.10.2008, 11:37 czyli później założony. xD

Czy SR 2 na X''b jest po polsku, ile godzin zabawy daje i czy można dokonywać różnych wyborów podczas questów ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile godzin zabawy daje i czy można dokonywać różnych

Dnia 23.02.2009 o 18:56, albinskia napisał:

wyborów podczas questów ? ;P


W tą grę na pewno pograsz baardzo długo, jest co robić poza wątkiem głównym, jest tyle "minigierek" (dlatego "" bo to misje typu przemyt narkotyków). A co do tych wyborów to... nie, nic się tam nie da wybierać podczas questów, prócz broni :). Ogólnie misje to głównie "idź zobacz i rozwal wszystko co się rusza" jednak jest to zrobione w tak sprytny sposób, że kazda misja wydaje sie być inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi się spodobała ta gra. Ale ją przeszedłem i robienie aktywności jest takie sztuczne...
Co polecacie w tym samym stylu - czyt. otwarty świat na Xboxa360? Nie wiem, czy po skończeniu 2 jest sens kupować jedynkę - zapewne mniej tam takich fajnych rozwiązań, gorsza grafika i brak wersji PL... Czekam na propozycje. :) Aha - GTA IV skończyłem.

PS I jak myślicie: czy CDP spolonizuje Saints Row 3, jak wyjdzie w wersjach na konsole? Strasznie fajnie byłoby wtedy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 18:56, albinskia napisał:

Wiecie ,że ten temat to chyba dubel ? xD Bo jest jeden temat z 02.05.2008, 15:44 a ten
jest z 11.10.2008, 11:37 czyli później założony. xD

Czy SR 2 na X''b jest po polsku, ile godzin zabawy daje i czy można dokonywać różnych
wyborów podczas questów ? ;P


Nie wiem, czy SR 2 jest po polsku na X''b. Najprawdopodobniej - nie.
Ile godzin zabawy daje? Jeśli grasz powoli i wykonujesz jednocześnie zadania poboczne - to naprawdę sporo. Jeśli zaś "odbębniasz" tylko misje główne to przejdziesz raczej szybko. O ile nastawiłeś na poziom trudności - łatwy, bądź normalny. Na trudnym jest owiele lepiej, i radzę ten poziom wybrać.
Wybory? Podczas misji raczej - nie. Nie licząc wyboru: jaką bryką jedziesz, od której strony zaatakujesz itp.

Toneistoone@

Raczej wątpie. I chodziło, ci o "2" chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:46, Dincooo napisał:

> Raczej wątpie. I chodziło, ci o "2" chyba...

SR2 jest na X360 po polsku.


Mogłeś skierować tą odpowiedź do albinskiego, bowiem to on pytał, nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:44, 332 napisał:

>
Toneistoone@

Raczej wątpie. I chodziło, ci o "2" chyba...


W pytaniu, czy warto kupować chodziło mi o Saints Row 1. Pisałem dokładnie, dwójkę skończyłem. W pytaniu tym w PS''ie myślałem o trójce, która jest zapowiedziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 11:44, Toneistoone napisał:

> >
> Toneistoone@
>
> Raczej wątpie. I chodziło, ci o "2" chyba...

W pytaniu, czy warto kupować chodziło mi o Saints Row 1. Pisałem dokładnie, dwójkę skończyłem.
W pytaniu tym w PS''ie myślałem o trójce, która jest zapowiedziana.


Po pierwsze odpowiadałam na "PS", nie na zwykłe pytanie w poście. Po drugie nic nie napisałeś, że masz 2 na PS3, więc skąd miałam to wiedzieć?

Skoro myślałeś, o trójce - to raczej ciężko powiedzieć. Skoro gra dopiero, co została zapowiedziana. W dodatku nawet niewiele o niej wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:03, 332 napisał:

> > >

Dnia 05.03.2009 o 17:03, 332 napisał:

> W pytaniu tym w PS''ie myślałem o trójce, która jest zapowiedziana.

Po pierwsze odpowiadałam na "PS", nie na zwykłe pytanie w poście. Po drugie nic nie napisałeś,
że masz 2 na PS3, więc skąd miałam to wiedzieć?


Akurat dwójkę mam na Xboxa 360, konsoli PlayStation 3 nie mam w ogóle. :) Jedynka jest tylko na X''a.
Ale co sądzisz/sądzicie? Jest sens kupować Saints Row 1?

No i mam mimo wszystko nadzieję, że jednak zapowiedziane SR3 zostanie spolszczone. Jak zaczęli, a poszło świetnie z polonizacją, to powinna być i trójka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam sobie trochę pograć w multiplayerze, ale niestety nie mogę znaleźć serwera. Jak to możliwe, że nie ma ani jednego serwera? Myślałam, że sobie pogram w multi po okończeniu singla, a tu taka niespodzianka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem odpalic dzisiaj multiplayer, lecz nie widze żadnych serwów wie ktoś może jak je wyszukiwać ?:P
Zagrał bym także chętnie z kimś w trybie Co-op :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś czy jakbym zakupił Saints Row 2 za granicą (z powodu niższej ceny) czy byłby tam język polski?Wcześniej zakupiłem UEFA EURO 2008 w Rosji i był polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,na jakims filmiku zanim jescze grałem w SR2 widzialem jak gosciu wchodzi do auta(kradnie) i zanim wyrzuci z niego kolesia strzela mu w głowę,czy takie coś jest możliwe? a jeśli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 18:12, SongoX napisał:

Może wie ktoś czy jakbym zakupił Saints Row 2 za granicą (z powodu niższej ceny) czy
byłby tam język polski?Wcześniej zakupiłem UEFA EURO 2008 w Rosji i był polski.



wątpie. W Rosji są różne dziwne wersje gier i mogła się trafić polska (miałem tak jak na Ukrainie kupiłem) ale normalnie na zachodzie to polskiej wersji raczej nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił w UK i tylko coś w katalogu z grą zmienił (jakiś wpis) i już ma PL ( tzn. język zaimplementowany był już)
BTW. Długo się nad tą grą zastanawiałem, ale jak czytałem na forach o optymalizacji, to się wstrzymałem z zakupem, chyba słusznie? Teraz SR2 zalega w sklepach za 9.99 (ok 45 zeta) i nikt tego nie rusza... Cóż, widać optymalizacja stała się już legendarna i sklepy widocznie chcą się pozbyć tego "tworu" ze swoich półek za wszelką cenę... z dość marnym efektem jednak...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem caluteńką grę na Xbox 360 :D , i powiem że gra bardzo mi się spodobała :D , jedyną rzeczą jakiej nie przeszedłem to jest to samookaleczenia w tych gierkach na niebiesko co musisz wyskakiwać z auta itd, dla mnie to jest troszkę głupkowate no i ciężkie :P doszedłem tam do 4 lvl i na tym przestałem a po za tym wszystko przeszedłem , :P wszystkie budynki wykupiłem a i jeszcze kilka płyt mi zostało chyba z 6 i spray mi zostało ze też coś koło tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować