Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2009 o 20:41, jcl99 napisał:

Warto zainwestować w tą grę?
Jak z fabułą? Można się przy SR2 pobawić?


Fabuła tutaj to rzecz gustu bo mnie nie przypadła do gustu ale innym np. się podoba. Czy można się pobawić? Jeżeli w sensie takim - swobodne chodzenie itd to owszem można bo jest dużo pojazdów, samoloty, łodzie, helikoptery, motory i pojazdy których samochodami nazwać nie można do końca ale 4 koła bądź co bądź mają. Można tuningować samochody, są spadochrony, dużo sklepów i mnóstwo innych "bajerów" pobawić się da czym... Jeszcze jak patrze na parametry twojego komputera (jeżeli one są twoje) to dopiero ty byś miał zabawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 20:41, jcl99 napisał:

Warto zainwestować w tą grę?
Jak z fabułą? Można się przy SR2 pobawić?


Ostrzegam możliwe, ze coś zaspojlerowałem.
Tak no ot po kolei. Co do fabuły, to mnie ona bardzo przypadła do gustu: Koleś(czyli gracz), który po długim czasie leżenia w śpiączce, chce odnowić gang "Świętych". Po drodze jednak musi zlikwidować 3 pozostałe gangi jakimi są: "Bractwo" (są to napakowani kolesie, którzy jeżdżą monstertrackami i wozami terenowymi), "Synowie Samedi" (ludzie wiecznie na haju, Afrykanie, jeżdżący "lołrajderami") oraz Roninowie (Japończycy, uwielbiający walczyć kataną, jeździć motorami oraz szybkimi ztiuningowanymi samochodami). Ma też na swojej drodze do pokonania korporacje niegdyś zajmująca się produkcją... ubrań.
Wszystkie misje polegają w sumie na tym samym: Idź/pojedź, zabij i ew. wróć, jednak misje są tak skonstruowane, że tego nie zauważamy, każda wydaje się inna.

A czy można się przy SR2 pobawić? To już zależy od grającego, jest tu dużo rzeczy do roboty, a to wyścigi, przemycanie narkotyków, rozwalanie wszystkiego co spotkasz na swojej drodze (to było o misjach pobocznych) itp.
Jak już crash powiedział jest dużo samochodów, można je tuningować (tuning aut jest tu na dość wysokim poziomie),a na ulicach możemy spotkać też już podtuningowane autka, w sumie tylko wizualnie, bo na ulicy nie spotkasz auta z nitro czy hydrauliką.

A no i jest też bardzo dużo ubrań do kupienia (kolory sam sobie wybierasz), ogólnie to ubieranie kolesia, robienie mu gęby może przypominać simsy, ale tylko trochę.

A czy warto zainwestować?
Myślę, że tak. Mimo to, ze wątek główny jest dosyć krótki, ale te wszystkie misje dodatkowe, zbieranie CD, sprayowanie zabierze ci dużo godzin twego życia. A no i grafika wcale nie jest taka zła jak wszyscy mówią, na twoim kompie (jesli to ten z opisu) będzie to śmigać na maks detalach.

[post wyżej]
Tak SR jest aż tak źle zoptymalizowany, na moim kompie (opis) śmiga co prawda na maks, ale raz na kiedy (rzadko) się przytnie przy wsiadaniu do auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno saints row 2 i mam pewien problem gra zacina się kiedy jadę szybciej samochodem ?
nie wiem dlaczego zmieniłem też grafike na low ale to nic nie daje tak samo się zacina mój komputer to
Karta graficzna Geforce 8800gtx
procesor Core 2 duo E4300 1.8ghz
Pamięć 4gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 14:58, SerVius napisał:

Kupiłem niedawno saints row 2 i mam pewien problem gra zacina się kiedy jadę szybciej
samochodem ?
nie wiem dlaczego zmieniłem też grafike na low ale to nic nie daje tak samo się zacina
mój komputer to
Karta graficzna Geforce 8800gtx
procesor Core 2 duo E4300 1.8ghz
Pamięć 4gb


Wiesz,ta gra jest fatalnie zoptymalizowana,spróbuj może nowego patch pobrać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy łatki zmieniły coś w kwestii optymalizacji gry? Kusi mnie kupno, ale nie mam zamiaru oglądać pokazu slajdów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może skąd ściągnąć jakiegoś patcha, który poprawiłby optymalizację??? Mój piec spokojnie uciągnąłby tą grę na najwyższych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:19, SongoX napisał:

Wie ktoś może skąd ściągnąć jakiegoś patcha, który poprawiłby optymalizację??? Mój piec
spokojnie uciągnąłby tą grę na najwyższych obrotach.


Nie polecam ściągać patch do tej gry-a to z powodu http://www.shacknews.com/onearticle.x/56941 tylko psuje wszystko,ale zaryzykować możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:25, NecroVisioneR napisał:

> Wie ktoś może skąd ściągnąć jakiegoś patcha, który poprawiłby optymalizację??? Mój
piec
> spokojnie uciągnąłby tą grę na najwyższych obrotach.

Nie polecam ściągać patch do tej gry-a to z powodu http://www.shacknews.com/onearticle.x/56941
tylko psuje wszystko,ale zaryzykować możesz...

Lol akurat w tym linku co dales pisze dokladnie cos przeciwnego .
Pozatym jak ktos nie ma pirata to patch mu sie sam sciagnie automatycznie . Taki urok Steama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:34, Miniu napisał:

> > Wie ktoś może skąd ściągnąć jakiegoś patcha, który poprawiłby optymalizację???
Mój
> piec
> > spokojnie uciągnąłby tą grę na najwyższych obrotach.
>
> Nie polecam ściągać patch do tej gry-a to z powodu http://www.shacknews.com/onearticle.x/56941

> tylko psuje wszystko,ale zaryzykować możesz...
Lol akurat w tym linku co dales pisze dokladnie cos przeciwnego .
Pozatym jak ktos nie ma pirata to patch mu sie sam sciagnie automatycznie . Taki urok
Steama .


No jak wczoraj instalowałem to jakaś aktualizacja mi się ściągnęła, ale dużo nie zmieniło. Trudno trzeba jakoś grać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre kupilem niedawno wiec nie wiem jak bylo przed patchem . U mnie jest tylko bardzo maly lag przy szybkiej jezdzie wiec tragicznie nie jest (jego wielkosc jest uzalezniona od szybkosci dysku lol). Wystepuje on bo Sr2 jest tragicznym portem z konsoli i gra korzysta duzo bardziej z dysku twardego niz Ramu (moze lepiej by nawet bylo jakby czytala z plyty ). Z tego co czytalem na ichnim forum pomaga wylaczenie page file jesli ma sie conajmniej 3gb ramu lub przesiadka na Viste Ultimate 64 gdzie problemu nie ma (jakis inny system zarzadzania pamiecia? ) lub zwyczajnie posiadanie bardzo szybkiego hdd.


edit co do samej gry to nie zaluje zakupu podoba mi sie bardzo . Chcialbym by nastepne Gta poszly wlasnie w tym kierunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:47, Miniu napisał:

Gre kupilem niedawno wiec nie wiem jak bylo przed patchem . U mnie jest tylko bardzo
maly lag przy szybkiej jezdzie wiec tragicznie nie jest (jego wielkosc jest uzalezniona
od szybkosci dysku lol). Wystepuje on bo Sr2 jest tragicznym portem z konsoli i gra korzysta
duzo bardziej z dysku twardego niz Ramu (moze lepiej by nawet bylo jakby czytala z plyty
). Z tego co czytalem na ichnim forum pomaga wylaczenie page file jesli ma sie conajmniej
3gb ramu lub przesiadka na Viste Ultimate 64 gdzie problemu nie ma (jakis inny system
zarzadzania pamiecia? ) lub zwyczajnie posiadanie bardzo szybkiego hdd.


edit co do samej gry to nie zaluje zakupu podoba mi sie bardzo . Chcialbym by nastepne
Gta poszly wlasnie w tym kierunku .


Też lekko mi się tnie przy szybkiej jeździe, ale ogólnie to pograć się da. Kupna nie żałuję, bo bardzo sensowna jest ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2009 o 19:34, Miniu napisał:

Lol akurat w tym linku co dales pisze dokladnie cos przeciwnego .


Tak?:) Nie chce mi się cytować ale tak sie składa że publicysta[?] narzekał na spadek FPS''ów ale o tam,grunt to dobrze info. przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:50, NecroVisioneR napisał:


> Lol akurat w tym linku co dales pisze dokladnie cos przeciwnego .

Tak?:) Nie chce mi się cytować ale tak sie składa że publicysta[?] narzekał na spadek
FPS''ów ale o tam,grunt to dobrze info. przeczytać :)

Ano tak :D . W tej krotkiej notce nie ma nic o problemach . Jedyne co tam jest to wlasciwie changelog i naglowek "Saints Row 2 PC Patch Improves Performance" . Chyba czytales inny artykol niz ten z linka :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak naprawić dynamikę jazdy samochodu. Raz kliknę A albo D a samochód (obojętne jaki na dowolnej prędkości) robi mi skręt tak duży że albo to kończy się lagiem (czasami poprostu rozmazuje obraz jak skręcam i nie ma zatrzymania akcji) albo wale w pojazd jadący z naprzeciwka albo obok mnie. Powinni to naprawić. Może jest jakaś na to rada, albo patch, wiecie jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić aby misja u

Spoiler

Ultora

była dostępna? Właśnie przeszedłem misję
Spoiler

"Bractwo: Ostateczna Rozgrywka"

i nigdzie na mapie nie ma ikony z następną misją. Co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 18:48, SongoX napisał:

Jak zrobić aby misja u

Spoiler

Ultora

była dostępna? Właśnie przeszedłem misję
Spoiler

"Bractwo:
Ostateczna Rozgrywka"

i nigdzie na mapie nie ma ikony z następną misją. Co mam zrobić???

O ile pamietam to misja Ultora odblokowala mi sie po misji Samedi "atak na posterunek" czy cos takiego . Odsluchalem wtedy rozmowy nagrane przez policje (kilka znacznikow w jednym z pokoi ) na tym posterunku. Moze sprubuj do niego zwyczajnie wejsc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 14:10, Miniu napisał:

> Jak zrobić aby misja u

Spoiler

Ultora

była dostępna? Właśnie przeszedłem misję
Spoiler


"Bractwo:
> Ostateczna Rozgrywka"

i nigdzie na mapie nie ma ikony z następną misją. Co mam
zrobić???
>
O ile pamietam to misja Ultora odblokowala mi sie po misji Samedi "atak na posterunek"
czy cos takiego . Odsluchalem wtedy rozmowy nagrane przez policje (kilka znacznikow w
jednym z pokoi ) na tym posterunku. Moze sprubuj do niego zwyczajnie wejsc ?


Już na szczęście dowiedziałem się co było nie tak. Po prostu nie wykonałem misji Fortecy, która była zaznaczona na mapie fioletowym logiem. Gra na ogół była spoko i już ją przeszedłem ;), ale dzięki za chęć pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować