Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

I jak tam wygląda obecnie sprawa optymalizacji? Te patche coś poprawiły czy nie? Dałoby w to pograć na moim kompie w porządnych detalach w 1280x1024?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też tak mało serwerów jest dostępnych, bo u mnie wyszukuje zaledwie dwa serwery. Nie wierzę, że tak mało osób może grać. Wy też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co,gra jest fatalnie zoptymalizowana,na moim kompie[C2Q 2.40 ghz,4 gb ramu i Radeonie 4850] haczy się przy dużej prędkosci i gdy wjeżdża siena nową dzielnice,pocieszające jest tylk to że bezwzgledu na detale chodzi tak samo,czyli gram na maxymalnych:) Ale grać się da,ba,nawet można mieć sporo fun z tego,ale widać że gra nie jest poprawna politycznie i to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jak tuningować samochody? Tzn. gdzie dokładnie się to robi, bo w Kryjówce Świętych nic takiego nie znalazłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 20:45, 8bit napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak tuningować samochody? Tzn. gdzie dokładnie się to robi, bo
w Kryjówce Świętych nic takiego nie znalazłem?


Są dwa tuningowe warsztaty RimJobs (chyba jakoś tak) do samochodów zwykłych, sportowych, minivanów, i Rozkraczony Tir doo autobusów, wozów strażackich i innych wielkich pojazdów które nie zmieszczą się w drzwiach do RiMJobsa. Na mapce te warsztaty są zaznaczone jako taki kluczyk szwedzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2009 o 20:54, Markush napisał:

[...]

Wielkie dzięki. :)
Przy okazji. Jak się modyfikuje wygląd Kryjówki Świętych? Tak samo jak domu? Jeśli tak, to gdzie kurde jest ta ikona, bo jakoś nie mogę jej znaleźć. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 00:39, 8bit napisał:

> [...]
Wielkie dzięki. :)

Proszę.

Dnia 20.08.2009 o 00:39, 8bit napisał:

Przy okazji. Jak się modyfikuje wygląd Kryjówki Świętych? Tak samo jak domu? Jeśli tak,
to gdzie kurde jest ta ikona, bo jakoś nie mogę jej znaleźć. ;P

Akurat kryjówkę świętych się modyfikuje inaczej... tzn. sama się modyfikuje wraz z wykonywaniem misji głównych. Nic za to się nie płaci, ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 08:17, Markush napisał:

> > [...]
Akurat kryjówkę świętych się modyfikuje inaczej... tzn. sama się modyfikuje wraz z wykonywaniem
misji głównych. Nic za to się nie płaci, ani nic.

No to już wszystko jasne. Jeszcze raz dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ta gra jest "zajebi*ta" i w dodatku chora!

Spoiler

Scena jak Gate wywala jakaś martwą kobiete z trumny i wkłada tam Akujiego jest wg. mnie za mocna,misje w których oblewa sie gównem miasto są prześmiewcze,aktualnie załatwiłem pierwszy z czterech gangów-Roninów

,i mimo słabe optymalizacji gra mi się bardzo podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, klimat gry jest super, dlatego ta gra bardzo mnie przyciągnęła. Ale po pewnym czasie, zaczęło mnie denerwować to, że aby zacząć misję - trzeba zdobyć Szacun - bez sensu. Jak mam mało czasu, to sobie nie pogram bo 10 minut zajmuje zdobycie Respekta -.-
Ale, misję są przepyszne <mniam>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 18:37, WhiteMamba napisał:

Fakt, klimat gry jest super, dlatego ta gra bardzo mnie przyciągnęła. Ale po pewnym czasie,
zaczęło mnie denerwować to, że aby zacząć misję - trzeba zdobyć Szacun - bez sensu. Jak
mam mało czasu, to sobie nie pogram bo 10 minut zajmuje zdobycie Respekta -.-
Ale, misję są przepyszne <mniam>


Dokładnie,ponadto szacun wymagany jest w coraz większych ilościach,ale naszczęście istnieje coś takiego jak "Zemsta Szambiarza":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2009 o 19:19, NecroVisioneR napisał:

Dokładnie,ponadto szacun wymagany jest w coraz większych ilościach,ale naszczęście istnieje
coś takiego jak "Zemsta Szambiarza":D


Niestety tych Zemst jest mało w mieście, bo jeśli dobrze pamiętam to dwa tak jak każdego innego, ale też jest coś takiego, ze po nabiciu 50 lvli szacunu ma się taki znaczek nieskończoności, więc później wykonywanie misji nie jest problemem... Przynajmniej mi się tak zdaje, bo grę ukończyłem 2 razy i ten znaczek zdobyłem dopiero po wykonaniu wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No klimat ta gra ma wspaniały. Fajne są też dywersje. A szczególnie podoba mi się walka w zamkniętej klatce (doszłem do 6 lvl). Gdyby nie zła optymalizacja i bardziej dopracowana grafika to byłby majstersztyk ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2009 o 20:46, SongoX napisał:

Gdyby nie zła optymalizacja i bardziej dopracowana
grafika to byłby majstersztyk ;))


Są też ludzie, którym optymalizacja wisi... :) A co do grafiki, to moglibyście się odczepić, grafika przecież jest miodna, przynajmniej u mnie na Dx10 i włączonym wszystkim na maks, samochody przecież wyglądają pięknie. Jakoś do grafiki San Andreas nikt się nie przyczepiał, chociaż mogłaby być lepsza jak na tamten rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:17, Markush napisał:

Są też ludzie, którym optymalizacja wisi... :) A co do grafiki, to moglibyście się odczepić,
grafika przecież jest miodna, przynajmniej u mnie na Dx10 i włączonym wszystkim na maks,
samochody przecież wyglądają pięknie. Jakoś do grafiki San Andreas nikt się nie przyczepiał,
chociaż mogłaby być lepsza jak na tamten rok.


Ja powiem tylko, że nie żałuję wydanych na nią pieniędzy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:17, Markush napisał:


> Gdyby nie zła optymalizacja i bardziej dopracowana
> grafika to byłby majstersztyk ;))

Są też ludzie, którym optymalizacja wisi... :) A co do grafiki, to moglibyście się odczepić,
grafika przecież jest miodna, przynajmniej u mnie na Dx10 i włączonym wszystkim na maks,
samochody przecież wyglądają pięknie. Jakoś do grafiki San Andreas nikt się nie przyczepiał,
chociaż mogłaby być lepsza jak na tamten rok.


Wcale zła w GTA SA grafa nie była. jak pamiętam tamte czasy to gra mi imponowała także graficznie. A jeżeli Saints row 2 działa o wiele gorzej niz GTA IV to jest nad czym ubolewać. Nie kazdy ma w domu najnowszy sprzęt a jednak chcialoby się pograc w taka grę jak saints row 2.
Gra wcale graficznie pięknie nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2009 o 21:26, Citkowsky napisał:

Gra wcale graficznie pięknie nie wygląda.


Bo wy nie umiecie tak ustawić grafiki, żeby była ładna i tyle, ale to mówię całkiem serio, moi znajomi mieli ohydną grafikę nawet jak mieli na maks, a ja mam świetną... albo miałem, bo nie wiem, czy jak robiłem porządki to nie wywaliłem tego. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:36, Markush napisał:


> Gra wcale graficznie pięknie nie wygląda.

Bo wy nie umiecie tak ustawić grafiki, żeby była ładna i tyle, ale to mówię całkiem serio,
moi znajomi mieli ohydną grafikę nawet jak mieli na maks, a ja mam świetną... albo miałem,
bo nie wiem, czy jak robiłem porządki to nie wywaliłem tego. ;P



albo twoja ostrość widzenia nie rowna się np mojej.

zreszta ja tej gry nie mam i poki co jej nie kupie bo czytajac po komentarzach gra działa okropnie. wolę swoje ukochane GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować