Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Dnia 06.09.2009 o 18:29, Sareth napisał:

Ile teraz święci kosztują na pc (normalna edycja?)

Gdzieś widziałem po 50, ale nie pamiętam gdzie. W sklepie gram.pl jest po 84.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. was jakiej mafii misje są najtrudniejsze??

Spoiler

Bo wg. mnie[Nie grałem jeszcze w misje "Dzieci Symedi" najtrudniejsze były misje Bractwa,w tym kilka szczególnie,za to Roninowie to bułka z masłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 20:09, NecroVisioneR napisał:

Wg. was jakiej mafii misje są najtrudniejsze??


Trudno powiedzieć które były najtrudniejsze, misje dla Bractwa, a raczej misje niszczące Bractwo były nie tyle co trudne co denerwujące, IMO. A najtrudniejsze były chyba misje dla Ultoru, mało ich może było, ale niektóry były tak denerwujące jak cały czas trzeba było zaczynać jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:10, Markush napisał:

> Wg. was jakiej mafii misje są najtrudniejsze??

Trudno powiedzieć które były najtrudniejsze, misje dla Bractwa, a raczej misje niszczące
Bractwo były nie tyle co trudne co denerwujące, IMO. A najtrudniejsze były chyba misje
dla Ultoru, mało ich może było, ale niektóry były tak denerwujące jak cały czas trzeba
było zaczynać jeszcze raz...


Pewnie tak ale chyba Bractwa misje są jednek najtrudniejsze,przynajmniej świadczy o tym kolejność,ale Ronini też łatwi nie byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, że od wczoraj jestem posiadaczem SR2. Nabyłem ją na xboxa za 50zł, więc na żałuję zakupu. :D Pierwsza rzecz jaka przykuła moją uwagę to zwalone DOMYŚLNE sterowanie na konsoli. Nie wiem co za debil je wymyślił i ustawiał jako domyślne, można się przyzwyczaić ale ogólnie jest, bardzooo ZWALONE. ;p Grafika jak na mój gust bardzo uboga, aczkolwiek nie rzuca się tak bardzo w oczy. Ogólnie podoba mi się wszystko czego nie było w GTA. ;) No i jeszcze dodam, że akcja polegająca na walczeniu na śmierć i życie na arenie sprawiła mi dużo funu. ;] No i jeszcze dodam, że to chyba jedyna gierka od długiego czasu w której jeszcze ani razu nie chciało mi się przewinąć żadnej scenki. ^^

Pozdr.

Edit: No i jeszcze pisałem, że fizyka miejscami mnie przeraża, bo czasmi jest bardzoo realistyczna, a czasami na odwrót. ;p Znaczy, fajnie wygląda jak przeciwnikiem rzucimy na kilka metrów itd. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji SR2 Steam automatycznie uaktualnia grę.
Czy ktoś wie gdzie sprawdzić do jakiej wersji zostaje uaktualniona gra?
Na żadnym ekranie informacyjnym w grze i w żadnym pliku readme nie ma takiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 10:21, Achim napisał:

Po instalacji SR2 Steam automatycznie uaktualnia grę.
Czy ktoś wie gdzie sprawdzić do jakiej wersji zostaje uaktualniona gra?
Na żadnym ekranie informacyjnym w grze i w żadnym pliku readme nie ma takiej informacji.


Pisze w wiadomośiach,do wersji 1.04-najnowszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 10:58, NecroVisioneR napisał:

Pisze w wiadomośiach,do wersji 1.04-najnowszej


Możesz przybliżyć gdzie to przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się przyznać, że przez te 200h mojej gry nie ruszyłem ani razu multi, a gra już niestety poszła z dysku i mam teraz jakże możliwe, że głupie pytanie: Dużo osób gra w to w multi? I przede wszystkim jak to wygląda?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do mojego zapytania powyżej.
W angielskich serwisach o grze pojawiają się informacje o wersjach gry oznaczonych 1.0, 1.1, 1.2 i 2.0
do jakiej wersji uaktualnia grę Steam w polskiej wersji językowej?
Z drugiej strony w samym serwisie Steam w wiadomościach o uaktualnieniach pisze o dwóch patchach. Więc jak to w końcu jest?
Może ma ktoś pewne informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na średnio-niskich nie będzie się cieło :P
Grałem na tej karcie z fabrycznym OC, tylko że z Quadem na pokładzie, i tylko na to sobie mogłem pozwolić....

Gra wygląda o wiele gorzej od GTA, a wymagania ma jak z kosmosu xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest FATALNIE zoptymalizowana-w sumie to ona nawet chyba i nie ma tej optymalizacji...Na tym sprzęcie może i na wyskoich pójdzie ale tak się będzie cieło[tyczy si to też i średnich i niskich ustawień]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:17, zBiK93ck napisał:

I czy gra jest fajna, uwielbiam serię GTA?

Gra fajna, lecz znacznie różni się od GTA. Najbliżej jej do SA. Fabuła i filmiki bardzo fajne. ;) No i ogólnie bardzo dobra gra. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:11, RamboPL napisał:

Ja mam trochę gorszy sprzęt i w ogóle (tzn tylko podczas jazdy i to rzadko) mi się nie
zacinało!


Ale na jakich ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować