Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Jak chcę dołączyć w trybie współpracy do kogoś gry to pisze "Proszę czekać", a potem, że nie znaleziono gier.Jak ktoś do mnie dołącza to to samo.Wie ktoś jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie korzystania z telefonu w grze. Żeby np. wezwać straż pożarną trzeba wybrać numer 555-FIRE. Jak wpisywać litery alfabetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 21:02, benjiro napisał:

Mam pytanie odnośnie korzystania z telefonu w grze. Żeby np. wezwać straż pożarną trzeba
wybrać numer 555-FIRE. Jak wpisywać litery alfabetu?

Tak jak w normalnym telefonie: każdej cyfrze przypisane są literki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 21:02, benjiro napisał:

Mam pytanie odnośnie korzystania z telefonu w grze. Żeby np. wezwać straż pożarną trzeba
wybrać numer 555-FIRE. Jak wpisywać litery alfabetu?


A nie trzeba po prostu za literki podlozyc odpowiednie cyfry? Zobacz na swoj telefon komorkowy, wyjdzie, ze powinno byc 555-3473 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, cholera wie dlaczego ale nie mogę na steamie wybrać polskiej wersji, na jakimś forum wyczytałem że jeśli tak się dzieje, potrzebuję od kogoś pliku patch.vpp_pc z katalogu z Saint''s Row 2. Mógłbym kogoś prosić o upload tego pliku? Waży jakieś 30 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 07:46, Ifym napisał:

Mógłbym kogoś prosić o upload tego pliku? Waży jakieś 30 MB.


Wpiszesz nazwę pliku w googlach i samo ci znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że SR2 tak... Zaiwania? Autentycznie nie da się nadążyć za tym, co dzieje się na ekranie, kierowanie pojazdami to katorga, a sprint to parodia. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Mam poważny problem. Otóż po 22% gry kompletnie zepsuło mi się sterowanie. Jedyne co mogę zrobić to biegać oraz wykonywać akcje. Nie pomaga reinstalacja, powrót do domyślnych ustawien czy gra od nowa. Przy poradach wyskakuje " By zaatakować użyj Nie przypisano lub Nie przypisano... " ,mimo że w menu wyraznie widnieje sterowanie.

Za pomoc z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt nie bierze odpowiedzialności i nie udziela pomocy technicznej grom dołączonym do czasopism (mam z CDA) - tak mi odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalezione w internecie, nie odpowiadam za ewentualne problemy ;)

Sounds like it might be a corrupt settings.dat and/or input.bin, both of which are located in your Saints Row 2 saves folder. Try deleting them and the game will create fresh ones the next time you run it. You can find the saves directory here:
C:\Users\[user profile]\AppData\Local\THQ\Saints Row 2

AppData is usually a hidden/system folder, so you''ll need to either type that in manually to the address bar when you browse to your profile, or just type %AppData% in your Start/Run bar to go directly there.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2012 o 11:16, Dared00 napisał:

Znalezione w internecie, nie odpowiadam za ewentualne problemy ;)

Sounds like it might be a corrupt settings.dat and/or input.bin, both of which are
located in your Saints Row 2 saves folder. Try deleting them and the game will create
fresh ones the next time you run it. You can find the saves directory here:
C:\Users\[user profile]\AppData\Local\THQ\Saints Row 2

AppData is usually a hidden/system folder, so you''ll need to either type that in manually
to the address bar when you browse to your profile, or just type %AppData% in your Start/Run
bar to go directly there.


Zadziałało!!! Po ponad pół roku działa. Trzeba tylko było usunąć cały folder THQ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam takie pytanie, kupiłem grę w CDA i czy pójdzie na takiego kompa.

Intel(R) Core(TM) 2 CPU 6300 @ 1.86GHz 1.87 GHz

2,00 GB Ram

NVIDIA Quadro FX 3500 256 MB 3.0 SM


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Grę ma także z CDA. Pogram max. 30 minut i gra mi się wysypuje. Gram na naprawdę niezłym laptopie z Win7. Może to wina systemu? Fallout 3 też mi wywalał, ale pobawiłem się plikami i dział dobrze. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować