Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda ma zamiar dorwać odpowiedzialnego za wyciek Fallouta 3

169 postów w tym temacie

i to mnie naprawdę denerwuje!, kurcze jak można tak nie doceniać czyjejś pracy, powinni zamknąć wszystkie sieci torrentów i wtedy spokój jakiś byłby, a nie że to tylko są jakieś miejsca informacjach ska pobrać torrenty, kurde to juz przestaje być zabawne, i potem firmy takie jak 3DO upadają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo fajnie. Więcej osób pobierze Fallout 3 przed premierą, mniej osób to kupi, Bethesda mniejsze zyski osiągnie i rośnie szansa, że nie wydadzą kolejnego potworka pod nazwą Fallout albo przestaną nas raczyć pseudo rpg z serii TES. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw napiszę pozytywnie - wk... mnie że ktoś nie szanuje czyjejś pracy.Mam nadzieję że złapią.
Z drugiej strony to i dobrze - Nie będą już więcej kalać marki Fallout, te bRPGi mnie strasznie wkurzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na torrentach jest dostępna tylko wersja na Xbox-a 360! A skoro piractwo, zdaniem firm wydawniczych, na konsolach nie istnieje wniosek nasuwa się sam :)

btw. ciekawe co teraz powie Pete i jego wesoła drużyna :)

edit: na TPB już 57K ludzi ściągnęło TES V: Fallout i opinie o grze są bardzo różne: od euforii do mieszania z błotem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłoby jeszcze było zaznaczyć że dotyczy to wersje na WSZYSTKIE platformy (tak, na "PS3 które nie da się złamać!!111!!11jedenjeden!" też, tylko trzeba mieć nagrywarkę blueray), bo znowu ktoś pomysli że to tylko ci źli pctowcy dl''ują.. a najlepiej jakieś statystyki kto ile jaką wersję pobrał, co by ostatecznie potwierdzić że piractwo na x360 i pc jest porównywalne.. tylko mam dziwne wrażenie że ani developerom, ani wydawcom, ani producentom konsol, ani nawet gram.pl i innym serwisom na tym nie zależy, bo PC już jest postrzegany jako taki chłopiec do bicia na którego ponarzekać można zawsze, a reputacji Sony i konsolowego oddziału MS nie nalezy szargać..
W żadnym razie Zaitsevowi złej woli nie zarzucam, ale z doświadczenia wiem że jak czegoś się wyraźnie nie zaznaczy (w tym wypadku że dotyczy to każdej platformy), to zaraz zaczną się pyskówki pod adresem graczy pc i przechwałki nieświadomych posiadaczy PS3

a tak prywatnie to podzielam zdanie, że im więcej ściągnie tym mniej kupi i tym mniej failoutów powstanie. Niech wymyślą własną nazwę dla własnej gry, a nie nieudolnie się podczepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest szczyt chamstwa!!!!!!!Już jak takie debile(przepraszam,ale uznałem to za dobry wyraz)ściągnęły kilka dni przed premierą to niech przynajmniej się tym nie chwalą i niech nie zamieszczają gameplay''u w ich wykonaniu.Gratulacje dla Bethesdy za jakiekolwiek działania.Wlepcie im solidną karę i niech mają za swoje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:14, dark master napisał:

Miłoby jeszcze było zaznaczyć że dotyczy to wersje na WSZYSTKIE platformy (tak, na "PS3
które nie da się złamać!!111!!11jedenjeden!" też, tylko trzeba mieć nagrywarkę blueray),
bo znowu ktoś pomysli że to tylko ci źli pctowcy dl''ują.. a najlepiej jakieś statystyki
kto ile jaką wersję pobrał, co by ostatecznie potwierdzić że piractwo na x360 i pc jest
porównywalne.. tylko mam dziwne wrażenie że ani developerom, ani wydawcom, ani producentom
konsol, ani nawet gram.pl i innym serwisom na tym nie zależy, bo PC już jest postrzegany
jako taki chłopiec do bicia na którego ponarzekać można zawsze, a reputacji Sony i konsolowego
oddziału MS nie nalezy szargać..
W żadnym razie Zaitsevowi złej woli nie zarzucam, ale z doświadczenia wiem że jak czegoś
się wyraźnie nie zaznaczy (w tym wypadku że dotyczy to każdej platformy), to zaraz zaczną
się pyskówki pod adresem graczy pc i przechwałki nieświadomych posiadaczy PS3

a tak prywatnie to podzielam zdanie, że im więcej ściągnie tym mniej kupi i tym mniej
failoutów powstanie. Niech wymyślą własną nazwę dla własnej gry, a nie nieudolnie się
podczepiają.

Lud chce, my dajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie dostępna jest wersja tylko na XBOX360... Co dziwić może, ponieważ można było śmiało przypuszczać że najpierw pojawi się na PC...

Najlepsze w tym wszystkim jest to , że piraci już sobie pocinają w najnowszego Fallouta, a ci którzy gre zamówili ,i za nią zapłacą muszą sobie poczekać do końca miesiąca, śmieszne troche ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko źle zostało zrozumiane...Po prostu ludzie ściągają Fallouta 3 z sieci żeby sprawdzić czy naprawdę warto kupić oryginał. Zapewne nikomu się nie spodoba i nikt nie zakupi oryginału : ] Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:05, Mistic napisał:

I bardzo fajnie. Więcej osób pobierze Fallout 3 przed premierą, mniej osób to kupi, Bethesda
mniejsze zyski osiągnie i rośnie szansa, że nie wydadzą kolejnego potworka pod nazwą
Fallout albo przestaną nas raczyć pseudo rpg z serii TES. :-)


Powiem tak... Piractwem się brzydzę, ale w tym konkretnym przypadku się zgodzę.
Gra prezentuje się żałośnie, a można się o tym przekonać właśnie oglądając filmiki zamieszczone przez osoby, które już grają. Przynajmniej wiem, że nie ma sensu na to coś czekać.
Na temat fabuły nie będę się wypowiadał, gdyż bije wszelkie rekordy głupoty.

>Niektórzy ludzie po prostu nie umieją docenić czyjejś pracy i tyle.

Bethesda nie doceniła/nie raczy darzyć szacunkiem pracy Black Isle i chędoży markę, ile wlezie. Biedaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jej... W sumie zastanawiam się, kiedy niektórzy twórcy robiący ekskluziwy na konsolę (szczescie że Fallout 3 wychodzi na PC) dojdą do wniosku że konsole wcale nie są takie święte... Szczerze, to z moich obserwacji wynika, że większość ludzi piraci gry na konsole, ze względu na ich cenę ;D Kupuja takiego xboxa za 700zł zamiast kompa, bo często ich nie stać, a potem piracą na potęge... Ludzie których stać na kompy po 2-3k i więcej, i zmieniaja je mniej wiecej co 2 lata całkowicie, są zdecydowanie bogatszą grupą , niż konsolowcy, kupujący ileś tam gier na miesiąc bądź co lepsze kupujący jedną gre i wymieniający ją w kółko... Pozatym cena gry na PC to 79-119 zł, a na konsolę? Zazwyczaj koło 169-200.. Z tym że gry na pieca, zazwyczaj są dobrze zabezpieczone przez twórców ;] A jak? Otóż to, mają dobry Multiplayer! przyciągający graczy na wiele godzin! a wiadomo że do porządnego MP potrzeba orginalnej wersji ;) Bo co to za gra na lanie w kilku kolesi? xP

Pozatym mam wielu znajomych majacych konsole... i większość z nich, poza grami dodanymi do konsoli, ma max 1 orginalną grę... Smutne nie? A gierek na PC oryginalnych cała masa... Ale na cholerę komuś wydawać 200zł na grę by pograć w nią 6-8h? (bo tyle maja gry na konsole...) No ja wiem, tam ludzie lubią przechodzić tą samą grę 20 razy by odblokować każdy achievment xP

Prawda jest taka, gry na PC jeśli chodzi o porównanie w procentach (licząc bazę użytkowników) sa mniej piracone ;]

Warto powiedzieć że wyciekła tylko wersja na xboxa 360, wiec ktoś z ekipy pracujaca nad grą, prawdopodobnie ją udostepnił (Ciekawe co go do tego skłoniło ;>) ;)

Ale dzięki temu, po recenzjach graczy będziemy wiedzieli czy Fallout 3 to shit, czy też hit ;) Wiec wg mnie, dobrze się tak stało xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie sporo graczy skończyło już TES V: Fallout :)

SPOOLER !!!!!!!!!! Jeśli przeczytasz to stracisz całą (90 %) zabawę (zostanie ci tylko bloody mess) wynikającą z gry w F 3!!!!!!!!!!


kr1pos z RPGCodex:
"Lets see:
Your father escapes the vault, which causes an uproar so you escapes as well. While trying to track him down you learn of Project Purity, a research project your parents worked on before you were born (they wanted you to grow up in safety, so your father and you moved to the vault (your mother died when you were born)). The project was about creating a machine which would totally cleanse all the radiated water (which would be good as it''s the source for life etc etc). You find your father and together you almost complete the project, but the Enclave seizes it. Your father, refusing to cooperate, activates the unfinished machine, releasing radiation killing the present Enclave along with himself - allowing you to escape. In the end, you find the missing piece to complete the project, but the Enclave captures you and takes it. The president of the Enclave releases you, and tells you to insert a virus into the machine which would poison the cleaned water with a virus killing all non-pure humans. Together with the Brotherhood of Steel you seize the machine, and have the choice to activate it yourself (and dying in the process), letting Lyon (I think) from the BoS do it - and a choice whether you will insert the virus as well.
The end.

No matter the choice, the game ends with a voiceover summing up your life (lived so-and-so, sacrificed himself for greater good / coward for sacrificing someone else / cruel for spreading the virus etc etc).
Think that''s about it. Seems like the supposed 200 endings is nothing but small variances of the ending voiceovers."

Jak widać fabuła jest i to wszystko co można o niej powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szczerze, to z moich obserwacji wynika, że większość ludzi piraci gry na konsole,

Dnia 11.10.2008 o 14:23, ibas napisał:

ze względu na ich cenę ;D Kupuja takiego xboxa za 700zł zamiast kompa, bo często ich
nie stać, a potem piracą na potęge... Ludzie których stać na kompy po 2-3k i więcej,
i zmieniaja je mniej wiecej co 2 lata całkowicie, są zdecydowanie bogatszą grupą , niż
konsolowcy, kupujący ileś tam gier na miesiąc bądź co lepsze kupujący jedną gre i wymieniający
ją w kółko... Pozatym cena gry na PC to 79-119 zł, a na konsolę? Zazwyczaj koło 169-200..
Pozatym mam wielu znajomych majacych konsole... i większość z nich, poza grami dodanymi
do konsoli, ma max 1 orginalną grę... Smutne nie? A gierek na PC oryginalnych cała masa...
Ale na cholerę komuś wydawać 200zł na grę by pograć w nią 6-8h? (bo tyle maja gry na
konsole...) No ja wiem, tam ludzie lubią przechodzić tą samą grę 20 razy by odblokować
każdy achievment xP


To proponuję ściągać jeszcze więcej. Od tego gry na pewno potanieją, bo w końcu od tego będzie mniej nabywców na dany produkt, co sprawi, że skoro jest mniejsza ilość odbiorców danego towaru to i cena będzie wyższa. W skrócie ściąganie = mniej nabywców = wysoka cena.

Dnia 11.10.2008 o 14:23, ibas napisał:

Warto powiedzieć że wyciekła tylko wersja na xboxa 360, wiec ktoś z ekipy pracujaca nad
grą, prawdopodobnie ją udostepnił (Ciekawe co go do tego skłoniło ;>) ;)


To co zwykle - głupota. Bo co innego? Przecież kasy przelewem nie dostaje.

Dnia 11.10.2008 o 14:23, ibas napisał:

Ale dzięki temu, po recenzjach graczy będziemy wiedzieli czy Fallout 3 to shit, czy też
hit ;)


Niekoniecznie - jako przykład podam Liar - opinie o grze są bardzo różne.

>Wiec wg mnie, dobrze się tak stało xP

Gdyby ktoś Tobie z domu "wyniósł" komputer, to też niektórzy by pomyśleli, że "dobrze się tak stało xP". Pytanie brzmi, czy Ty byłbyś z tego powodu szczęśliwy. Nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... prawie się popłakałem ze śmiechu. Czytając RSS z samym tytułem newsa byłem już wściekły, że ktoś dobrał się do wersji PC, ale tu dwie pieczenie na jednym ogniu - raz, że cios dla Bethesdy, dwa że wersja z x-klocka, czyli PC okazuje się być jedynie słuszną platformą dla Fallouta ;P A zupełnie poważnie - smutna wpadka Bethsy i kolejny triumf złodziei. Zły znak (kolejny), a co jeszcze bardziej przerażające zapewne zmieni się w reklamę produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować