Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra na 36 kontach WoW-a jednocześnie i na 24 godziny zostaje królem Internetu

165 postów w tym temacie

Opowiem wam historię o WoW. Kumpel mieszka w akademiku i w tym roku dostał dwa koty do pokoju (taki zwyczaj mieszania kotów ze starymi dziadami żeby koty się mogły szybciej przystosować). Mimo piątego roku zajęć mamy dużo. Wychodzi się na 0800 a wraca się o 2000. No i kolega w akademiku wychodząc z pokoju widzi dwa koty przy komputerach grające w WoW. Mówi "narazie" i nie słyszy odzewu. Wraca i widzi dokładnie to samo. Tym razem na "witam" dostaje odpowiedź: "a ty cały dzień tak tutaj siedzisz? Nie uważasz, że przydałby ci się spacer i trochę się rozerwać...?"
WoW powinien być zakazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Tacy ludzie z pewnością by się przydali w wojsku. Dlaczego ?? Wyobraźnie sobie tylko możliwość kierowania kilkoma zdalnie sterowanymi pojazdami bojowymi XD
A tak na serio to z przyjemnością bym zobaczył jak to wygląda w rzeczywistości, jest jakiś filmik na YouTube prezentujący jak oni tym sterują ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:25, OriginalGangsta napisał:

I co, mamy mu zazdrościć? Tego że jest patologiem i nie widzi nic poza komputerem? No,
faktycznie mamy mu czego zazdrościć.


Weź przeczytaj moją odpowiedź do lama123 (ten nad Twoim)... Dotyczy to też Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:37, hen_ry napisał:

W tekście jest mały błąd. Napisane jest, że poprzedni rekord wynosił 47 a obecny 36:)

47 na dwie osoby co na osobę wychodzi 23,5 konta ;)
I jak wejdziesz w link podany w newsie to na dole jest ich wypowiedź gdzie pisze, że dziewczyna operuje 23 kontami a koleś resztą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chciałbym takie kompy mieć w domu, tylko pewnie bym się nie wygrzebał z rachunków za prąd (zapewne dałoby się zapewnić oświetlenie dla całego domu i sąsiadów :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:40, Madoxx napisał:

> W tekście jest mały błąd. Napisane jest, że poprzedni rekord wynosił 47 a obecny
36:)
47 na dwie osoby co na osobę wychodzi 23,5 konta ;)
I jak wejdziesz w link podany w newsie to na dole jest ich wypowiedź gdzie pisze, że
dziewczyna operuje 23 kontami a koleś resztą...


46 kont + serwer - nie chcę krytykować, ale news jest tak napisany by zrobić wrażenie, a nie oddać rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walnieci wszyscy jestes strasznie, pewnie wiekszosc z was w ogole nie ma na utrzymaniu własnego tyłka... Zastanówcie sie skad gosc ma tyle kasy na to, musi przeciez chodzic do roboty, tyle forsy nie bierze sie znikąd. A jak to robi jego sprawa, taka ciekawostka która nikomu nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:21, krak2610 napisał:

> > Lepsze to niż ćpanie...
>
> Mylisz się, ćpanie jest tańsze ;]
Niekoniecznie ;]
Ćpanie ma gorsze skutki. Wolalbym myśleć tylko o strzykawkach niż myśleć tylko o strzykawkach.



WTF? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:54, PirO 17 napisał:

46 kont + serwer

A no dobra, mój błąd ;)

Dnia 11.10.2008 o 19:54, PirO 17 napisał:

- nie chcę krytykować, ale news jest tak napisany by zrobić wrażenie, a nie oddać rzeczywistość.

Ale szczerze to mam to gdzieś... Nie kumam za to ludzi, którzy od razu walą tekstami; "ale no life".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, nie chcę nic mówić, ale ja tam widzę głównie szamanów :] - 36 razy totemów wody, wiatru, ognia, ziemi. Reszta to widzowie. Nie mam pojęcia, jaka jest skuteczność takiego teamu na raidach, ale uber pro to to nie jest. Szaman - healer to rozumiem, dps - ujdzie, ale szaman - tank? Hmmm...
Swoją drogą gratki dla kolesia... Jakbym miał 36 razy robić te same questy, tą samą klasą, to bym chyba zwariował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest piękne :D. Sam zniszczy jakieś tam Stormwind czy Ironforge (to jakieś fortece?) ;p.W sumie to zez rozbierzny byłby pomocny do takiego typu przedsięwzięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście widziałem na moim serwerze osobę grającą 4 szamanami naraz, a i to uważałem już za pewne przegięcie... Jednak to... Po prostu ten człowiek chyba nie ma co z kasą robić :) Zapewne zależało mu na tym, aby dzięki temu stać się sławnym. Zastanawia mnie jednak jak on może to wszystko naraz kontrolować, tyle klawiatur, nawet jeśli na każdym komputerze ma jakieś oprogramowanie wspomagające kierowanie 3-4 postaciami naraz (a tyle, wnioskując ze screena, przypada na jednego jego kompa) to obsługa tylu klawiatur jest niemożliwa dla jednej osoby. A jeśli używa jakiegoś bota, to łamie tym sposobem regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować