Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra na 36 kontach WoW-a jednocześnie i na 24 godziny zostaje królem Internetu

165 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 20:51, MisioKGB napisał:

Przecież to jest piękne :D. Sam zniszczy jakieś tam Stormwind czy Ironforge (to jakieś
fortece?) ;p

Yyy, to są stolice odpowiednio ludzi i krasnoludów. Uwierz mi, że jak zaatakuje to obije się naprawdę szerokim echem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:04, bartek_kawa napisał:

> Przecież to jest piękne :D. Sam zniszczy jakieś tam Stormwind czy Ironforge (to
jakieś
> fortece?) ;p
Yyy, to są stolice odpowiednio ludzi i krasnoludów. Uwierz mi, że jak zaatakuje to obije
się naprawdę szerokim echem ;)



Oj pewnie ma tam jakiś kolegów mających odpowiednio 20-30 postaci i taki sam sprzęt jak on :D. Dadzą radę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilosc postaci i kont imponujaca natomiast wzmianki o raidach przeciw bossom i miastom alliance to głupota kazdy kto grał w wowa wie ze nawet starujac jedna postacia trzeba ciagle byc skupionym na tym co sie robi np. na takim bossie jak gruul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:35, Baqazan napisał:

Ilosc postaci i kont imponujaca natomiast wzmianki o raidach przeciw bossom i miastom
alliance to głupota kazdy kto grał w wowa wie ze nawet starujac jedna postacia trzeba
ciagle byc skupionym na tym co sie robi np. na takim bossie jak gruul


Na takim bossie jak gruul to nic nie trzeba robić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest conajmniej....chore. Człowiek chyba nie ma co robić w życiu, ja mam 1 konto a i tak trudno znaleźć czas na gre....w zasadzie to przykry przypadek uzależnienia od gier online.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest żałosne! Kolejny przykład, jak WoW potrafi ludziom nasr.ć w głowie. A panowie z Blizzardu zacierają rączki, że trafili na takiego łosia. Ten człowiek powinien iść na jakiś odwyk albo coś takiego. "Warcraft to mój świat" albo ten człowiek próbuje zwrócić na siebie uwagę, albo naprawdę przepuści połowę życia przez ekran monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie WoW nas...a ludziom do głów, oni już mieli zanim WoW wyszedł po prostu stanowi idealny grunt dla rozwoju ich niebywałej głupoty, niestety człowiek nie widzi, że jest chory i mu się nie udowodni, a i bedzie tu wielu co go postanowi bronić bo mamy demokracje i niech robi co chce, ale ludzie takie popadanie w skrajność to już jak wołanie o pomoc pewnie w RL nikt go nie lubi więc jakoś chce zwrócić na siebie uwagę. Kompletnie nie ma czego podziwiać by tą kasę dał na jaką fundację charytatywna albo badania naukowe.

P.S Ciekaw jestem czy to jest dorosły koleś czy jakiś kaleczny nastolatek z kompleksami i bogatym tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrz! Musi mieć koleś naprawdę podzielną uwagę, żeby tak sterować 36 postaciami naraz. Ja bym się w tym natychmiast pogubił. Już sterowanie dwoma to wyzwanie, a co dopiero gdy jest ich osiemnaście razy tyle! Szacun dla niego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 22:34, Afgncap napisał:

To nie WoW nas...a ludziom do głów, oni już mieli zanim WoW wyszedł po prostu stanowi
idealny grunt dla rozwoju ich niebywałej głupoty, niestety człowiek nie widzi, że jest
chory i mu się nie udowodni, a i bedzie tu wielu co go postanowi bronić bo mamy demokracje
i niech robi co chce, ale ludzie takie popadanie w skrajność to już jak wołanie o pomoc
pewnie w RL nikt go nie lubi więc jakoś chce zwrócić na siebie uwagę. Kompletnie nie
ma czego podziwiać by tą kasę dał na jaką fundację charytatywna albo badania naukowe.

P.S Ciekaw jestem czy to jest dorosły koleś czy jakiś kaleczny nastolatek z kompleksami
i bogatym tatusiem



No tak, gostek sobie flaki wyprówa rzeby go podziwiali a wszyscy go jadą jak chcą. ;P Tak serio, to co Ci tak bardzo przeszkadza? Obrał sobie ambitny cel i chce być najlepszy. :P A tekst "by tą kasę dał na jaką fundację charytatywna albo badania naukowe" jest kompletnie beznadziejny. To Ty zamiast wyjeżdżać na wakacje, kupować gry itd. lepiej oddaj te pieniądze na jakieś badania. :P Albo najlepiej zamiast siedzieć przed kompem i pisać posty na gramie weź się do roboty i zarób trochę kasy na cele charytatywne. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować