Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra na 36 kontach WoW-a jednocześnie i na 24 godziny zostaje królem Internetu

165 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 19:29, hans olo napisał:

WoW powinien być zakazany.


To jest tzw wolna wola i głupotą są zakazy. Widzisz ja np mam za sobą 2 lata w Guild Wars, 4 lata w WoWie, teraz gram w Warhammer Online + setki single player''owych gier na koncie. Efekt ? Hmm po tylu latach gry może niewiele gorszy wzrok ale mam dziewczynę, rodzinę, przyjaciół itp itd. Widzisz we wszystkim trzeba widzieć umiar, wszystko jest dla ludzi ale ludzi rozsądnych. Ja dzisiaj siadłem sobie na 40 min do WAR''a pograłem i wyszedłem, dla przykładu znajomy wszedł o 10 rano i gra do tej pory. Trzeba umieć dostrzegać pewne rzeczy, umieć powiedzieć sobie "Stop", nie ma nic złego w grach pod warunkiem, iż wiesz jak grać - taka rada ode mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto sobie na to pozwoli... I tez troche mnie to denerwuje :P Eh koles moze sam isc na AV :D Juz koles ktory gra 4 charami jest wkurzajacy na BG. Wali 4x tego samego insta i leze :P no ale graty dla kolesia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tu piszą, że facet nie ma życia prywatnego. Skąd wiecie? Może ma masę szmalu i tak jak Wy gracie te 3 godziny dziennie, czy ile tam gracie to on gra też 3 godziny dziennie, ale na 36 kontach... No chyba, że jest napisane tu coś, co wyklucza w.w. przeze mnie rozwiązanie? Bo ja w WoW nie grałem, to nie wiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:59, DawSolo napisał:

> > > Lepsze to niż ćpanie...
> >
> > Mylisz się, ćpanie jest tańsze ;]
> Niekoniecznie ;]
> Ćpanie ma gorsze skutki. Wolalbym myśleć tylko o strzykawkach niż myśleć tylko
o strzykawkach.



WTF? :D

"wolałbym myślec tylko o WoWie niż tylko o strzykawkach" tak to wyglądać powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choroby przybierają najróżniejsze postaci, ktoś z psychologii mógłby nawet fajny doktoracik zrobić na takim "przypadku klinicznym" ^_^ Ewidentnie kolega nie ma słowa ''umiar'' w swoim słowniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe z kąd ma na to kase ... kretyn ja wolałbym wydać ją na coś innego :D
Btw. Ładnie przedstawiliście nam człowieka który nie potrafi: "grać",bawić sie, cieszyć się grą...
po co on to robi ? aby mieć swoje 5 minut ? żeby poczuć sie lepszy od innych ... ?
wow jak wiele innych gier polega na zespolowym działaniu czy tak ? aby zabić bosa itp potrzebna jest dobra zabawa i uzupelnianie sie nawzajem ..... eh żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi-boxing to zwyczajne szukanie uwagi wśród graczy, nic więcej. To jest po prostu chore i tyle.

@ kLaUZeR90 - owszem, przegięcie, ale wystarczy że wyczujesz moment i wykminisz, który ma lidera, a zabicie wszystkich jest wtedy banalnie łatwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak gościu ma dużo kasy to niech robi sobie z nią co chce ale po co się tym chwalić bo jakby było jeszcze czym? zresztą każdy z nas ma jakieś tańsze lub droższe hobby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 21:41, OriginalGangsta napisał:


> A Ty myslisz ze on to dla przyjemnosci robi?
A po co się gra na kompie...? -.-



A po co sie ćpa?
To jest uzależnienie a nie przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować