Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra na 36 kontach WoW-a jednocześnie i na 24 godziny zostaje królem Internetu

165 postów w tym temacie

To jego życie, więc może robić co chce. Mimo wszystko jest to jakieś szukanie akceptacji może uznania wśród innych, a że taka metoda..... Jak ma tyle czasu i kasy to już jego sprawa. Jednak dla mnie gry to nie wszystko i nie całe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strata czasu !! lepiej mógłby oddac niektóre lapki a nie takie coś dla mnie to strata czasu... bo pewnie siedzi cale dnie przy tym...

a co do takich gier to.. ostatnio zainstalowałem sobie divine divinity :] HA ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno... WoW to zadna rewelacja jak dla mnie... w ddoatku oplaty? ^^ a ten tu to chyba chory na glowe ^^ popieram zdanie wczesniejszego kolegi "niech zagra jednocześnie 36 graczami w ET to pogadamy" ^^ porazka porazka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 01:01, ArtoXx napisał:

ciekawe z kąd ma na to kase ... kretyn ja wolałbym wydać ją na coś innego :D


Z pracy zapewne. Sądzac z tego co ma pod biurkiem, jest jakimś administratorem albo programistą.
Kretyn bo co, ma kase, czy jej nie przepija? Zarabia to i wydaje, a że zarobki inne niż u nas to go stać...
Kretyn to jest ten, co kasę przepija albo przepala - oddaję pod rozwagę.

Dnia 12.10.2008 o 01:01, ArtoXx napisał:

Btw. Ładnie przedstawiliście nam człowieka który nie potrafi: "grać",bawić sie, cieszyć
się grą...
po co on to robi ? aby mieć swoje 5 minut ? żeby poczuć sie lepszy od innych ... ?


A może poprostu to go bawi? Myślę że poszukiwanie głębszej ideologii nie ma sensu...

Dnia 12.10.2008 o 01:01, ArtoXx napisał:

wow jak wiele innych gier polega na zespolowym działaniu czy tak ? aby zabić bosa itp
potrzebna jest dobra zabawa i uzupelnianie sie nawzajem ..... eh żałosne.


Widzisz, na tej samej zasadzie masa ludzi gra na kodach. Godmode=on i heja ! Jaka w tym zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to coś, co ja nazywam "uzależnienie". Boże, wydawać na grę równowartość samochodu rocznie to już drobna przesada...
Swoja drogą, ile ten koleś am oczu, że steruje wszystkimi postaciami jednocześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gościu ma nędzne życie, wyszedł by na dwór, pojeździł na rowerze czy spotkał się z ludźmi a nie siedział cały czas przy tylu kompach, chyba że to jakiś biały Amerykanin mieszkający w czarnym getcie, który boi się wyjść z domu, żeby mu z tyłka nie zrobili jesieni średniowiecza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol patrząc na Wasze wypowiedzi mam wrażenie że Polska to jednak nadal ciemnogród jest. Człowiek miał pomysł i na tyle samozaparcia żeby go zrealizować. A myslicie że 6000$ to aż tak dużo? Jeśli człowiek ma dobrą posadę to może 2x tyle w miesiąc zarabiać.

Niektórzy kolekcjonują samochody za kilka milionów sztuka, każdy ma hobby adekwatne do majątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 12:03, rosenand napisał:

Lol patrząc na Wasze wypowiedzi mam wrażenie że Polska to jednak nadal ciemnogród jest.
Człowiek miał pomysł i na tyle samozaparcia żeby go zrealizować. A myslicie że 6000$
to aż tak dużo? Jeśli człowiek ma dobrą posadę to może 2x tyle w miesiąc zarabiać.

Niektórzy kolekcjonują samochody za kilka milionów sztuka, każdy ma hobby adekwatne do
majątku :)


Paris Hilton jest bogata i też może robić różne durne rzeczy. To, że gość ma dużo kasy na realizowanie idiotycznych pomysłów nie znaczy, że mamy mu klaskać i gratulować pomysłu, szczególnie, ze pomysł pokazuje jak żałosny i płytki jest ten człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:10, bartek1392 napisał:

> To nie WoW nas...a ludziom do głów, oni już mieli zanim WoW wyszedł po prostu stanowi

> idealny grunt dla rozwoju ich niebywałej głupoty, niestety człowiek nie widzi, że
jest
> chory i mu się nie udowodni, a i bedzie tu wielu co go postanowi bronić bo mamy
demokracje
> i niech robi co chce, ale ludzie takie popadanie w skrajność to już jak wołanie
o pomoc
> pewnie w RL nikt go nie lubi więc jakoś chce zwrócić na siebie uwagę. Kompletnie
nie
> ma czego podziwiać by tą kasę dał na jaką fundację charytatywna albo badania naukowe.

>
> P.S Ciekaw jestem czy to jest dorosły koleś czy jakiś kaleczny nastolatek z kompleksami

> i bogatym tatusiem


No tak, gostek sobie flaki wyprówa rzeby go podziwiali a wszyscy go jadą jak chcą. ;P
Tak serio, to co Ci tak bardzo przeszkadza? Obrał sobie ambitny cel i chce być najlepszy.
:P A tekst "by tą kasę dał na jaką fundację charytatywna albo badania naukowe" jest kompletnie
beznadziejny. To Ty zamiast wyjeżdżać na wakacje, kupować gry itd. lepiej oddaj te pieniądze
na jakieś badania. :P Albo najlepiej zamiast siedzieć przed kompem i pisać posty na gramie
weź się do roboty i zarób trochę kasy na cele charytatywne. ;P


A Ty poświęć dziennie może godzinkę i naucz się podstaw ortografii.

Wypruwa sobie flaki żeby go podziwiali, no to już szkoda w ogóle komentować takie stwierdzenie bo to jest dopiero beznadziejne. Normalny człowiek nie musi wydawać kilkudziesięciu tysięcy dolarów na gry żeby go podziwiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2008 o 15:54, Afgncap napisał:

Paris Hilton jest bogata i też może robić różne durne rzeczy. To, że gość ma dużo kasy
na realizowanie idiotycznych pomysłów nie znaczy, że mamy mu klaskać i gratulować pomysłu,
szczególnie, ze pomysł pokazuje jak żałosny i płytki jest ten człowiek.



To nie jest durna rzecz ! Osobiście jestem pod wrażeniem wyczynu tego Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 16:06, Afgncap napisał:

A Ty poświęć dziennie może godzinkę i naucz się podstaw ortografii.


Pozostawie to bez komentarza... Typowa gadka ludzi, którzy nie wiedzą do czego się przyczepić.

Dnia 12.10.2008 o 16:06, Afgncap napisał:


Wypruwa sobie flaki żeby go podziwiali, no to już szkoda w ogóle komentować takie stwierdzenie
bo to jest dopiero beznadziejne.


To był akurat taki joke. ;P

Dnia 12.10.2008 o 16:06, Afgncap napisał:

Normalny człowiek nie musi wydawać kilkudziesięciu tysięcy
dolarów na gry żeby go podziwiali.



A kto powiedział, że on jest normalny? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 17:04, bartek1392 napisał:

> A Ty poświęć dziennie może godzinkę i naucz się podstaw ortografii.

Pozostawie to bez komentarza... Typowa gadka ludzi, którzy nie wiedzą do czego się przyczepić.
>
> Wypruwa sobie flaki żeby go podziwiali, no to już szkoda w ogóle komentować takie
stwierdzenie
> bo to jest dopiero beznadziejne.

To był akurat taki joke. ;P

> Normalny człowiek nie musi wydawać kilkudziesięciu tysięcy
> dolarów na gry żeby go podziwiali.


A kto powiedział, że on jest normalny? ;)


Joke nieśmieszny.

A jeśli gość nienormalny wg. Ciebie to o co w ogóle się kłócimy...

@Bezimienny1993

Sadze, że 1993 to data urodzin więc nie będę dyskutował, ale pod wrażeniem też jestem tylko negatwnym, chyba, że o to chodziło, a może taki "joke" jak kolega wyżej rzucił?

Chodzi mi o to, że jest tyle rzeczy, które można robić po pracy i na które można wydawać pieniądze a on prawdopodobnie poświęca większość na grę i to w dodatku nie tyle dla siebie, co żeby zwrócić czyjąś uwagę. To mnie głównie mierzi w jego postępowaniu bo jakby to było dla jego czystej zabawy i satysfakcji to spoko rób co ci się podoba, ale jak próbuje uchodzić za fajnego bo ma tyle kont w grze to to jest nieco przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować