Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra na 36 kontach WoW-a jednocześnie i na 24 godziny zostaje królem Internetu

165 postów w tym temacie

Dla mnie to strata czasu i kasy. Po pierwsze - wysoki abonament. Po drugie - długi czas potrzebny na wylevelowanie postaci. Może jestem dziwny ale mnie WoW odzrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niech se gra jego kasa jego czas jego uzaleznienie mnie to wisi ale ja bym nie dal rady lvlowac 36 postaci i uwazac zeby zadna nie zginela i ... a wez ja sie meczylem z 2 w D2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedny człowiek. Po za tym jak on efektywnie steruje tym wszystkim? Makra? Programy zewnętrzne. Niby nie muszę rozumieć by szanować no i robi to za swoje pieniądze... Chore to jednak dla mnie jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, co on robi wcale nie jest bezsensowne i głupie. Przynajmniej w moim mniemaniu. I nie jest łatwo to robić. Do kontroli kilkudziesięciu postaci na raz wymagana jest wybitnie duża podzielność uwagi, koncentracja i samozaparcie. A człowiek robi z pieniędzmi co chce- skoro to mu sprawia przyjemność, niech tez wydaje pieniądze na multiboxing. Każdy ma jakieś hobby, niekoniecznie takie, które pomaga ratować świat, prawda? A że niektórzy wydają niebagatelne sumy na znaczki, monety itp. to również ich sprawa. Osobiście uważam, że człowiek ten jest pasjonatem, nie żadnym wariatem. A że ma zamiar raidować miasta Alliance, tym lepiej i chwała mu za to! For the Horde! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 19:29, Kawosz napisał:

> Koleś musi mieć charyzmę ,żeby grać aż 36 postaciami w WoWa ^^

A co ma charyzma do masowej rozróby? Chyba nie wiesz do końca co to jest charyzma;) Powiedziałbym,
że musi mieć dużo wigoru!


Chodziło mi o chęci i taka wola gry 36 postaciami naraz ;p , ale określenie "wigor" jest trafniejsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiboxing sprawdza się chyba tylko na szamanach bo mają chain heala, chain lightning i dużo instant castów, które rzucane przez wiele postaci w jednym momencie masakrują przeciwnika. Ciągle śmieszą mnie gadki o raidowaniu na miasta i instance. Każdy kto choć trochę grał na 70 wie, że z jego raidu szybko wyszedłby wipefest jakby mu w nieokreślonej kolejności poginęła większość postaci, bo jak wiadomo są one silne w kupie i zsynchronizowane, jak mu to padnie znaczna część to po zabawie. Zresztą wiele razy widziałem to na mniejszą skalę na BG, w momencie kiedy gościowi zginęły, powiedzmy 2 z 5 postaci, to sypał się cały plan i koleś wypadał z walki póki nie zebrał grupki do kupy. No w tym przypadku trudniej byłoby zabić ale bez przesady w takim powiedzmy IF jest na ogół min 30 70 leveli ( no chyba, że w nocy) jakby multibox, jeszcze taki zaatakował, to zleciałaby się cała frakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętności godne mistrza ale trochę to smutne.
No cóż człowiek 36/24 h, zero życia prywatnego.
Koleś powinien znaleźć sobie dziewczynę która albo da mu powód na wydawanie kasy na co innego niż gra lub po prostu się do niego przyłączy ( multi 72):P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 18:39, LunarRed napisał:

Umiejętności godne mistrza ale trochę to smutne.
No cóż człowiek 36/24 h, zero życia prywatnego.
Koleś powinien znaleźć sobie dziewczynę która albo da mu powód na wydawanie kasy na co
innego niż gra lub po prostu się do niego przyłączy ( multi 72):P.

Hmm, a jeśli on nie potrzebuje dziewczyny i to go właśnie bawi zamiast wydawanie kasy na jakąś tam laskę? A może jest gejem? A może po prostu związki go nie bawią. Tekst w stylu "powinien znaleźć sobie dziewczynę" to jest dopiero żenada. Jego życie, jego sprawa i nikomu nic do tego. Dobrze, że nie siedzi na piwie pod blokiem lub nie gwałci nastolatek. O wychodzeniu z siekierą na miasto tylko napomknę.

Jak dla mnie szacun. Jeśli faktycznie koleś ogarnie cały atak na maksymalnym lvl to jest dopiero wyczyn. Przy tym spłodzenie siedmioraczków jest jedynie pierdnięciem ratlerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 23:43, oOreVenOo napisał:

4 lata w WoWie


Czyli mówisz, że grasz od beta wersji WoWa non stop aż do dzisiaj? Coś mi się zdawało, że ty chyba jakoś dopiero później zacząłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:19, Sth`Devilish napisał:

Czyli mówisz, że grasz od beta wersji WoWa non stop aż do dzisiaj? Coś mi się zdawało,
że ty chyba jakoś dopiero później zacząłeś :)


Oczywiście, że później tylko po prostu nie pamiętam nigdy kiedy WoW wyszedł, trochę już minęło w każdym razie. ;-) Tak czy siak teraz przerzuciłem się na WAR''a. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:03, Dżibril napisał:

> Umiejętności godne mistrza ale trochę to smutne.
> No cóż człowiek 36/24 h, zero życia prywatnego.
> Koleś powinien znaleźć sobie dziewczynę która albo da mu powód na wydawanie kasy
na co
> innego niż gra lub po prostu się do niego przyłączy ( multi 72):P.
>
Hmm, a jeśli on nie potrzebuje dziewczyny i to go właśnie bawi zamiast wydawanie kasy
na jakąś tam laskę? A może jest gejem? A może po prostu związki go nie bawią. Tekst w
stylu "powinien znaleźć sobie dziewczynę" to jest dopiero żenada. Jego życie, jego sprawa
i nikomu nic do tego. Dobrze, że nie siedzi na piwie pod blokiem lub nie gwałci nastolatek.
O wychodzeniu z siekierą na miasto tylko napomknę.

Jak dla mnie szacun. Jeśli faktycznie koleś ogarnie cały atak na maksymalnym lvl to jest
dopiero wyczyn. Przy tym spłodzenie siedmioraczków jest jedynie pierdnięciem ratlerka.


Chodzi o to, że człowiek ten zrobił z siebie w pewnym sensie osobę publiczna więc teraz powinien być gotowy na każde bluzgi jakimi ludzie go obrzucą. Jeśli chcę rozgłosu i pochwał muszę się też przygotować na krytykę, a że wielu ludziom takie życie wydaję się smutne i przykre w odniesieniu do ich własnego to mają prawo to wyrazić tak samo jak ci co otwierają usta w podziwie. Pewnie też bym otwierał jakbym miał gdzieś -12 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:34, Kradziej napisał:

A kto powiedział, że Bradster NIE MA dziewczyny i życia prywatnego? :)


Jak ktoś się chwali, że ma 36 kont i nie wspomina nawet o dziewczynach to prawie oczywiste :D Z resztą dla niego pisana jest chyba dziewczyna potrafiąca robić ubranka na 36 szydełkach na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować