Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Just Cause 2 w przyszłym roku

17 postów w tym temacie

Jedynka mi się bardzo podobała, piękna woda, piękne chmury, możliwość wzlecenia naprawdę wysoko, te przesadzone akrobacje... Stawiam jedynkę Just Cause na równi z San Andreas, i, po niejakim zawodzie, jakie sprawiło mi GTA IV, czekam z niecierpliwością na JC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JC było produkcją niezbyt reklamowaną, ale była ta gra całkiem OK :)

Zaś 2? Mam nadzieję, że nie będzie to zbyt Xboxowata. Żeby była trochę urozmaicona ;D

Tak czy siak, czekam z niecierpliwością, choć trochę czasu zostało do premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część JC była nudna i monotonna (tak jak napisał Ambr0ktn). Co z tego, że teren jest duży skoro prawie wszędzie jest las poprzecinany ulicami i dróżkami gdzieniegdzie jakaś wioska lub miasto. Gdyby nie helikoptery i przemieszczanie pomiędzy kryjówkami, a odprawą misji, dojazdy do nich zapewne trwałyby dłużej niż cały główny wątek. Akrobacje? W całym wątku głównym używa się ich tylko raz. Podczepianie się do samochodu? Niepotrzebny bajer. W ogóle z niego nie korzystałem. Jednakowe misje poboczne: zabij kogoś, dostarcz coś, zniszcz coś, ukradnij coś. Nic porywczego. Cała reszta jest zerżnięta z SA i mocno uboga. Wyścigi, paczki, bronie i pojazdy. Wszystkiego jest za mało. I za krótka. Co z tego, że jest ładna graficznie, skoro gra w ogóle nie wciąga? Jeśli będę chciał sobie pooglądać ładne widoki zapuszczę sobie jakiś film z efektami specjalnymi. Szczerze wątpię, aby druga była lepsza od 1. To już GTA 3 jest lepsze od tego czegoś, a tę grę uważam za złą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o śmierci po dotknięciu auta to nie wspomnieliście:) A to mnie wkurzało ostro jak i największe strzelaniny w głównym wątku (trudne). Grę przeszedłem, jedynie wyścigów nie zaliczyłem bo nie lubiłem tego.

Mam tylko nadzieję że dwójka będzie pozbawiona błędów jedynki, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że robią kontynuację tak dobrej gry. W jedynkę jeszcze nie grałem, mam zamiar kupić jak będzie w kolekcji klasyki. Recenzje były pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heterko, skoro nie grałeś, to skąd wiesz, że jest to dobra gra? Bo tak piszą w gazetach, portalach itp? Akurat, to nie jest obiektywne źródło wiedzy. Czytaj opinie graczy. Większości ta gra się nie podoba. Ale jeśli oczekujesz TYLKO ładnych widoków, to ta gra jest dla ciebie. Jeśli nie, to ta gra nie jest dla ciebie. Wyobraź sobie GTA: SA w ładniejszej szacie graficznej, większym terenem, wszędzie las i tak z co najmniej 10 razy uboższą. Oto czym jest ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam strzelaniny nie były trudne zwłaszcza na starych kompach ja miałem taki miałem też tą grę zacinało mi wiec podczas strzelanin wystarczy ze chodziłem w lewo i w prawo strzelając i bylem nieśmiertelny to spory błąd gry największym ułatwieniem chyba było ze przeciwnicy gdy rzucali granat strzelałem w niego i bum to mi się podobało dobrze wspominam ta grę choć szybko ja przeszedłem na 100% nie powaliła mnie na kolana mam nadzieje ze 2 to uczyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 13:39, BruceD napisał:

Heterko, skoro nie grałeś, to skąd wiesz, że jest to dobra gra? Bo tak piszą w gazetach,
portalach itp? Akurat, to nie jest obiektywne źródło wiedzy.


Tak tak. Ludzie z pism i portali to nie gracze, więc się nie mają prawa znać. Gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na palcach jednej ręki można zliczyć produkcje godne zagrania, które wyszły w kilku ostatnich lat, a wszystkie z ładną grafiką są wychwalane pod niebiosa. Dlatego w wyborze gier sugeruję się głównie opinią graczy i nie zważam na grafikę, bo ta dla mnie jest nieistotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego można było się spodziewać.

Premiera Just Cause 2 ustalona na ten rok była trochę zbyt nierealna. O grze w zasadzie nie wiedzieliśmy dużo, a producent nie zaszczycał nas nowymi screenami, czy też trailerami. Kiedy czytałem zapowiedź w CD Action dziwiłem się, że ten tytuł ma się ukazać w tym roku, podobna sprawa miała się z Mafią 2. Cóż, moim zdaniem lepiej poczekać i dostać bardziej dopracowany produkt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować