Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W przyszłości Battle.net będzie częściowo płatny

110 postów w tym temacie

Wiecej powtorzen przed puszczeniem tekstu to sie chyba nie dalo zrobic:

<<abyśmy mogli mogli robić>>

<<że nie szefostwo studia nie chce >>

Co do newsu... to bylo do przewidzenia, tak sukces WoWa wplynie teraz na branze gier online... wszystko bedzie platne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko ujrzałem nagłówek news''a, miałem odpowiednio to skomentować, ale Zaitsev mnie ubiegł ^^ Dodam tylko, że Blizzard idzie w niewłaściwym kierunku, a B III i SC II są tylko tego dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, faktycznie, to zaczyna być co raz mniej zabawne. Jeżeli pomysł z trylogią SC jeszcze mi się spodobał to płatny battlenet jest już przegięciem. Bo do tej pory jakoś funkcjonował bez dodatkowych opłat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc przed nami próba sił: czy gracze pójdą "za radą" Blizzavision i zaczną płacić, czy też staną okoniem w proteście przeciwko łupieżczym praktykom. Pecet w multiplayerze zawsze był ostoją gamingowej wolności, więc teraz się przekonamy, czy gracze bardziej cenią swobodę czy logo.

To nie czasy są ciężkie - to korporacje nam to wmawiają, by wydusić więcej kasiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 10:41, Vojtas napisał:

okoniem

Może nie okoniem co ? xD
Miałem Blizzarda za poważną firmę, a oni wyskakują z czymś takim !? Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważna firma traktuje poważnie klientów. Jeśli faktycznie jest tak jak mówi Wilson, to spieniężenie nastąpi w ograniczonym zakresie. Pytanie: czy wolimy mieć darmowy lipny Battle Net, czy płaty i bardzo dobry? Ja wolę to drugie, tym bardziej nie będzie tak drogo jak w przypadku WoW. Możliwe, że niektóre opcje będą płatne. I tu pojawia się problem. Dzielimy graczy na tych lepszych (konto premium) i gorszych (konto standard). Jak by sie nie stało, to zapewne przyzwyczaimy się. Nie sądzę, aby opłata odstraszyła poważnych graczy - może jedynie małolatów, bez których BN będzie tylko lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jakubu

Brakuje jeszcze dalszego, a jakże istotnego ciągu "(...)w burzy oklasków" :)

@Zaitsev

Komentarz genialny :D Naprawdę przypadł mi do gustu i trafia hm...w sedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wisi i powiewa. Gier Blizzu nigdy nie lubiłem i prawie w ogóle w nie nie grałem (tylko kampania SC, która z całego tego shitu jako jedyna była coś warta). Zobaczycie, że niedługo Blizz przeskoczy na konsole. Acti już to robi więc i na B przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe, za czasów Warcrafta 2 i Diablo 1 firma nie miała takich zysków jak teraz a jakoś BN mógł być darmowy... Jeszcze troche to zaczną tasiemce coroczne jak EA wydawać za te pieniądze wydawać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobie kiedy Valve pozwala mi ściągać bez ograniczeń raz zakupione gry na steamie robienie opłat za battle.neta wydaje się czystym wyciąganiem kasy. Może zrobią płatne avatarki w community albo wprowadzą limit jednostek w zależności ile kasy im na konto wpłacimy ... Okazuje się że połączenie Activision z Blizzardem może nam bardzo mocno wyjść bokiem ;D z drugiej strony jeśli starcraft 2 w podstawce będzie miał pełnego multi to pozostałe kampanie będą piracone na potęgę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować