Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W przyszłości Battle.net będzie częściowo płatny

110 postów w tym temacie

topór +2 weapon skill : 0,25$
nieprzemakalne pantalony czarnoksięskie: 0,15$
patrzeć jak Actiblizzard ślini się do mamony: bezcenne.

Najgorsze jest to, że może im się udać.... :/

P.S.
To ja juz wole "Oblivion with guns"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jestem ciekaw, w jakie "dodatki" na Battle.necie trzeba będzie zabulić."

- Godzina gry w diablo III - 1,99$
- 1 Sesja starcraft II - 0,99$
- Kara za wymordowanie szefostwa activision (byle blizza nie tknąć) - dożywocie.
Zycie jest ciężkie i nie każdego można przekupić kartą mastercard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 11:18, Kawosz napisał:

Poważna firma traktuje poważnie klientów. Jeśli faktycznie jest tak jak mówi Wilson,
to spieniężenie nastąpi w ograniczonym zakresie. Pytanie: czy wolimy mieć darmowy lipny
Battle Net, czy płaty i bardzo dobry?


Do tej pory BN był darmowy i bardzo dobry, więc opłata to nic innego jak wyduszanie grosza z popularności rozgrywek multi ich tytułów. Jeśli już się przy tym upierają - niech robią. Gracze nie pozostaną bierni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsai boo shrr! (z chińska: "No way!") Prywatnie jestem graczem singlowym, ale w tym wypadku Blizzavision już diabelnie przesadza. Multiplayer za pieniądze, nóż w kieszeni się otwiera... Może jeszcze za dema będziemy... a nie, przepraszam, to już było przy Spore: Fabryka Stworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatny BN to proszenie się o pirackie kopie dla graczy, którzy zagrają tylko w single. Ciekawe jak wyjdą na tym w rozrachunku ogólnym. Na dzień dzisiejszy nie wiem czy jestem skłonny płacić za bn w D3. W D2 grałem sporo swego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 11:47, MateoKiszlo napisał:

Do tej pory BN był darmowy i bardzo dobry, więc opłata to nic innego jak wyduszanie grosza
z popularności rozgrywek multi ich tytułów. Jeśli już się przy tym upierają - niech robią.
Gracze nie pozostaną bierni.


Z pewnością nie pozostaną, szczególnie hordy gówniarzy zalewające BN. Opłaty powstrzymałyby ich zapędy (bo jak rodzicom wytłumaczyć, że ja gram a wy za to płacicie? Za granie? W żadnym wypadku). Jak zawsze są 2 strony medalu - opłata to lepsza jakość, opłata to siłą rzeczy jakiś koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tego brakowało. Jakby kasa z WoWa im nie starczała. Na pewno Activision maczał w tym palce. Spieniężyli Call of Duty 4, spieniężą i Battle.neta. Ceniłem sobie Blizzard właśnie za darmowego Battle.neta, a teraz?...zastanawiam się, czy zakup D3 się opłaci w takim wypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Kawosza i reszty tych, co myślą, że dzieciaki nie będą grać. Spójrz na hordy dzieciaków w wowie innych mmo i takim xbox live ktory też jest płatny. Polskie dzieci i innych mniej zamożnych krajów to nie 99% wszystkich lamiących w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że post pod postem, ale muszę to dodać: nawet M$ odpuścił bulenie za Games for Windows Live...co się dzieje na tym świecie...apokalipsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co będzie darmowe a co nie. Jeśli mają być płatne jakieś dodatki w stylu rozmowa głosowa czy ładny avatarek to nie mam nic przeciwko, byle by rzeczy strikte związane z grą nie były darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 12:29, Lord Illidan napisał:

Jak dla mnie płatny Battle.net to już przegięcie, liczę że blizzard szybko się opamięta
i nie wprowadzi czegoś takiego.


Wątpię, zwłaszcza patrząc na ilość osób grających w WoWa i płacących miesięczny abonament...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I have brought peace freedom, justice and security to my new Empire!"

"Stop, stop now. Come back! I love you!"

"Anakin you''re breaking my heart!"

"Twisted by the dark side,young Skywalker has become.
The boy you trained, gone he is...Consumed by Darth Vader."

Skoro już cytujemy Stare Warsy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować