Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W przyszłości Battle.net będzie częściowo płatny

110 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 15:29, Dzikq napisał:

> Nie wiadomo co konkretnie będzie obłożone opłatami, ale za coś będą gracze
płacić.

No wlasnie, pewnie to beda jakies dodatki jak interfejse czy coś. Ale oczywiscie odrazu
musicie wyskakiwac z abonamentem battel neta, i robic znow nagonke na Blizzard. Ja tam
nadal im ufam.


Powiem szczerze - mam wielką nadzieję, że masz rację. Niestety ostatnio tyle już było niemiłych spraw na rynku gier, że mam bardzo ograniczony kredyt zaufania do wszystkich wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRZECIEŻ ZDEMENTOWANE ZOSTAŁY TE WIADOMOŚCI!!!
http://www.sclegacy.com/
serwis sclegacy.com oficjalny fansite Blizzarda, który dowiaduje się wszystkiego od samego Blizza żadnych takich informacji nie podaje, wręcz przeciwinie zostały zdementowane!! A na oficjalnym forum sclegacy.com : www.blizzforums.com zostały te pogłoski zdementowane również!!
Domagam się poprawienia tego newsa i nie wprowadzania w błąd Panie Zaitsev


http://www.blizzforums.com/showthread.php?t=21184
to są oficjalne newsy!! I jeszcze raz nie wprowadzać w błąd graczy niezorientowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



jeszcze raz radzę przeczytać mojego posta wszystkim tym którzy myślą, że battle.net będzie płatny

Frank Pearce już mówił kiedyś, że battle.net nie będzie płatny KIEDYKOLWIEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spychi

Nigdy nie mów nigdy.A czytałeś chociaż?

"We are going to monetize features so that we get to make them," said Wilson. "We kind of have to."


Co do artykułu?

WTF is going on?Najpierw Reric i jego"Support",potem Betsheda i jej zoblivionienie Fallouta,a teraz Blizz myśli o jeszcze większej kasie,jakby WoW mu nie wystarczył.Oby to były duperele typu"jeszcze jedna lampka do interfejsu Terran jedyne 2.50$"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama rozgrywa prawdopodobnie będzie darmowa jedynie dodatkowe mapy mogą być płatne lub turnieje które mogą być już nie sponsorowane prze blizza czy inne firmy a abo na Battle.net na pewno się nie pojawi xd jak narazie nic nie podał blizz a wyobraźnia dzieci tego forum sieje takie plotki ze głowa mała zresztą samo gram.pl ma dość mało przekonujące informacje jakie podaje + wyobraźnia Newmanów robi też swoje.
Póki Blizzard nie nie napisze oficjalnie to szkoda o czymkolwiek myśleć bo z tego co można zauważyć na daną chwile Battle.net przez zamieć jest bardziej "pilnowany" zmiana wyglądu forum zabranie się za cziterów itd. i jakoś nie widzę by coś wspominali o opłatach ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 15:46, szweider napisał:

Spychi

Nigdy nie mów nigdy.A czytałeś chociaż?

"We are going to monetize features so that we get to make them," said Wilson. "We kind
of have to."


Co do artykułu?

WTF is going on?Najpierw Reric i jego"Support",potem Betsheda i jej zoblivionienie Fallouta,a
teraz Blizz myśli o jeszcze większej kasie,jakby WoW mu nie wystarczył.Oby to były duperele
typu"jeszcze jedna lampka do interfejsu Terran jedyne 2.50$"



ten gościu robi sobie jaja
pisze, że WoW w porównaniu z StarWars Galaxies jest kompletnym nie wypałem, podczas gdy rzeczywistość jest odwrotna
ten gościu który napisał ten news nie jest poważny, zresztą to ja napisałem posta, z linkiem do tego newsa za co przepraszam bo sam nie sprawdziłem czy to prawda, tylko przeczytałem "battle.net monetized"
i zaraz to wrzuciłem za co jeszcze raz PRZEPRASZAM.
I jeszcze raz powtarzam zostały te informacje ZDEMENTOWANE!!!

Nie byłoby tego newsa gdybym sprawdził wiarygodność tego gościa i jego rewelacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zbulwersowany poziomem przedstawiania nowinek ze świata gier.
Takich newsów jakie ostatnio odnotowałem na polskich serwisach jest pełno ale są nieprawdziwe! A to jest wprowadzanie ludzi w błąd.
Radzę niektórym newsman''om o sprawdzenie wiarygodnych informacji, a nie głupich plotek, które nie znajdują pokrycia z rzeczywistością.

P.S. Nadal mnie śmieszy news na temat StarCraft 2 wychodzącego w tym roku... jeśli w tym roku dostaniemy betę to będzie dobrze a co dopiero pierwszą część tej Trylogii.
(Przewidywalna data wydania SC2 Wings of the Lieberty to najwcześniej marzec - choć sam typuje 1 kwietnia i to przy dobrym wietrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:12, skubsa napisał:

To nie wina blizza , to wina piratów. Tak samo jest z WoW''em i innymi MMORPG''ami abonamentowymi.
Co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz .


Największa bzdura jaką dzisiaj słyszałem. Co ma płatny battle.net do piractwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:49, Dzikq napisał:

Spychi po co sie meczysz, jak nikt nie czyta Twoich postow, i mimo po ich napisaniu ludzie
ciagle narzekaja. Brawa dla newsmana;D

wiesz czemu nie czytają?
bo typowy poster z polski wpada czyta nagłówek i wklepuje głupoty, a rozsądni ludzie czytają chociaż część z napisanych postów wcześniej i właśnie to mnie denerwuje na forach w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 16:08, Spychi napisał:

ten gościu robi sobie jaja
pisze, że WoW w porównaniu z StarWars Galaxies jest kompletnym nie wypałem, podczas gdy
rzeczywistość jest odwrotna
ten gościu który napisał ten news nie jest poważny,


Matko Boska jedyna, słyszałeś ty kiedykolwiek o takim terminie jak ironia? Jeśli nie to radzę czym prędzej sprawdzić co to znaczy, bo na razie to ty wychodzisz na niepoważnego.

Cobyś się nie zmęczył za bardzo szukając: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:54, Thanlis napisał:

Jakby to bylo rzedu 100 zl rocznie jak za xbox live gold to jeszcze pol biedy.


Jak chcesz to się ciesz że płacisz 100 zł rocznie za multi, za tyle ja mam np. Far Cry 2. Z darmowym multi ;)

Satarcraft II został wykreslony z listy ewentualnych zakupów. W battlenecie nigdy nie szalałem, ale takie zabiegi pozwalają utwierdzić się w decyzji o niekupowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować