Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W przyszłości Battle.net będzie częściowo płatny

110 postów w tym temacie

Blizzard po prostu chce strzyc swoje wierne owieczki. Popatrzcie, od premier takich gier jak Diablo 2, Starcraft czy Warcraft 3 upłynęły lata (a nawet dekada;). Dzieciaki, które w 2000 r. szalały na Battle.net w D2 czy SC dorosły i zaczęły zarabiać. To nic dziwnego, że Blizzard nie przepuści okazji zarobku na tak licznym targecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:17, DieAnotherDay napisał:

wsumie niepotrzebnie otym pisze
i tak tego nikt niezrozumie

Tak, za wysoki poziom prezentujesz na nas, ciemne masy, jedyny rozgryzłeś tajny spisek Blizzarda, mający na celu wzbogacenie się, zamiast działaności charytatywnej. Chyle czoła przed twoją przenikliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:28, pSychom1nd X napisał:

Dzięki niebiosom!
Przynajmniej po części zapobiegnie to falom ścierwa w postaci żałosnych szesnastolatków,
które teraz zalewają battle.net


Chwilę odetchnij, skoncentruj się i pomyśl czy abonament w jakiejkolwiek grze kiedykolwiek zapobiegł falom ścierwa. Wystarczy pograć w WoW-a, żeby przekonać się jak bardzo nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sahib masz racje to nie powstrzyma scierwa z calego swiata ale z polski tak :> bo to dla nas jest problem a tam u nich te kilka dolarow to dorzuci sie do przelewu stalego co miesiac i nawet nie odczuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze blizz lubi się wywiązywać z takich obietnic :/ Kochałem blizza.... wychowałem się na warcrafcie 2, był moim pierwszym RTSem. Ja dorosłem, ale nie zarabiam - poszedłem na studia i mam jeszcze mniej kasy! Jak dotąd od w2 do wowa miałem oryginały, choćby dlatego ze to gwarantowało granie na Bnecie - płace stówę za grę i się nią bawię długie lata.Teraz mam taki interes w nosie, nie miałbym wyrzutów okradać złodziei. Szacunek do zamieci spadł do zera....

Mówi się za Activision wpływa na takie decyzje... ale przecierz to nie było przejęcie tylko fuzja. Cokolwiek Acti wymyśla, blizz godzi się bez mrugnięcia okiem.
Myślą, że mają aż tak wiernych fanów? No to jednego stracili... Mam tylko nadzieję, że wielu pójdzie za mną i blizz będzie zmuszony zmienić politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, po tym newsie miałem ochotę iść się uchlać. Battle.net płatny? No błagam... wiem, że tylko częściowo, ale Battle.net kojarzył mi się zawsze z hasłem "dla wszystkich od zaraz"... ateraz trzeba będzie dodać do tego "ale nie do końca"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że Blizz miał mało doczynienia z piractwem, na własne życznie niedługo dowie się co to naprawdę znaczy. Za kasę jaką oni miesięcznie mają z WoW''a takie rzeczy jak opłacanie serwerów b.netu to żaden wydatek.
Ehh od czasów WoWa Zamieć stała się bardzo pazerna na kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytując mało znaną Johny''ego Cage''a z pewnego filmu na podstawie mało znanej bijatyki:
"NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!"
Dziękuję.

Do niedawna trzymałem się maksymy "In Blizzard I trust.". Teraz powoli zaczynam wątpić. Najpierw podział na Trylogię, a teraz to. Żeby tylko nie opodatkowali UMSów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować