Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Baldur’s Gate i Icewind Dale w eXtra Klasyce!

37 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 12:14, Rzezim napisał:

Baldur''s Gate i Icewind Dale to nieśmiertelny kotlet, którego można odgrzewać w nieskończoność:D

Odkicaj to bo będzie źle :-P Mam pod ręką 10 tonową stację orbitalną i tylko się rozglądam kogo w nią cisnąć.
Poza tym to ludzie chcą tego odgrzewania ^^ Ciągle się słyszy ludzi którzy by chcieli kupić BG, ale jakoś nigdzie (może poza Allegro) nie mogą jej dorwać.
Ja być może skuszę się na Sagę Icewind Dale bo o ile Icewinda jedynkę i dodatki mam, to niestety dwójka jakoś nigdy nie wpadła w moje łapy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 12:56, korbest napisał:

XP/Vista ?

BG na 120 % działa na XP, nie wiem jednak jak jest z Windows Vista. Myślę że też by się dało to to odpalić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że te gry (zwłaszcza BG) trafią ponownie do sprzedaży, chętni na nie zawsze się znajdą. Ciekawe ile nowych nawróconych owieczek pojawi się dzięki temu wznowieniu w tematach o BG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to dobra wiadomość , nie wyczekiwałem tych tytułów w tej serii , ale i tak Sagę Baldur’s Gate oraz Icewind Dale kupię sobie na pewno na początku przyszłego roku. Szkoda tylko , że CDP nie może się teraz pochwalić w ten sam sposób wydaniem Planescape Torment , albo chociażby Sagi Worms 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,
Cieszę się Waszą radością :o)
Z odgrzewanym kotletem...
To jest Evergreen a nie żaden kotlet!!!

Nad innymi tytułami które chcieli byście zobaczyć ponownie w seriach nieustannie pracujemy.
Niektóre rzeczy wydarzą się wcześniej na inne trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.
Ale możecie być pewni że o Waszych uwagach i życzeniach nie zapominamy.

Pozdrawiam, Seriowiec ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 13:02, don Scovrone napisał:

Ej, nie wiem jak wy ale te gry były tyle razy wznawiane, że każdy ich fan/fan RPG już
dawno powinien mieć je w swojej kolekcji :P

Tylko że fanów cRPG ciągle przybywa i ci "nowi" nie za bardzo mają się gdzie zaopatrzyć w te klasyczne tytuły. Allegro nie zawsze rozwiązuje sprawę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby tylko była reaktywacja Tormenta i serii Silent Hill i było by git (w zależności od tego, jak dokładnie wyglądałoby kolejne wydanie, mógłbym sobie kupić drugi egzemplarz). Na pewno ta reedycja to dobra nowina dla wielu graczy, gdyż zwłaszcza na BG oczekiwało wielu z nich.
Jeszcze takie małe pytanko mam, czy to wydanie różni się czymkolwiek od poprzedniego w XKG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupie mimo, że każdej z tych gier mam po 2 lub 3 wydania ale czego się nie robi dla klasyków i jednych z najlepszych rpgów w historii. A nuż moja kasa pójdzie na licencję od Planescape''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 12:27, Hubi Koshi napisał:

Odkicaj to bo będzie źle :-P Mam pod ręką 10 tonową stację orbitalną i tylko się rozglądam
kogo w nią cisnąć.


Zignoruje te pogróżki.

Dnia 13.10.2008 o 12:27, Hubi Koshi napisał:

Poza tym to ludzie chcą tego odgrzewania ^^


Przecież ja tego nie neguje. I nie pisze, że to coś niewłaściwego. Jest popyt pojawia się też podaż. ;-)

Dnia 13.10.2008 o 12:27, Hubi Koshi napisał:

Ja być może skuszę się na Sagę Icewind Dale bo o ile Icewinda jedynkę i dodatki mam,
to niestety dwójka jakoś nigdy nie wpadła w moje łapy :-(


Widze, że mój post został trochę niewłaściwie zrozumiany. Jest coś takiego jak macierz BCG oraz cykl życia produktu. W macierzu BCG występuje pojęcie "dojna krowa". Krowa jak wiadomo jest źródłem mleka i wołowiny. Z wołowiny można robić kotlety. Kotlet jest smaczny i pożywny.

Jeśli chodzi o BG to mam 2x BG2 jakaś tam edycja 1x BG jakaś tam edycja 1xSaga BG, 1xIWD, 1xIWD 2, 1x IWD Saga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:12, Rzezim napisał:

Zignoruje te pogróżki.

[sprawdza czas, patrzy w niebo i zmyka na herbatkę jakieś 200 Km dalej]

Dnia 13.10.2008 o 14:12, Rzezim napisał:

Przecież ja tego nie neguje. I nie pisze, że to coś niewłaściwego. Jest popyt pojawia
się też podaż. ;-)

Tylko widzisz, gdy pojawia się stwierdzenie Odgrzewanie Kotletów to zazwyczaj w sensie negatywnym. Odgrzewany kotlet jest już dość stary, licho wie co przeszedł i nie jest tak smaczny jak świeży. Dlatego Kotlet względem tych gier jest odrobinkę obraźliwy, bo jakkolwiek mają te gry już swoje lata to nadal są smakowite
Dobra dobra już kończę, nawet ja nie jestem dość szalony by wchodzić moderatorowi na linię strzału miniguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować