Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PES na silniku FIFY?

26 postów w tym temacie

Tu chodzi o silnik FIFY na X360/PS3, a nie tego shitu jakim jest FIFA PC. Jego wypowiedź brzmiała dokładnie tak:

"Well I would think about it really seriously because I still believe that EA''s engine and animation is really superb, very good. The modelling of the characters is perhaps not really to my taste actually, so I might not take that part, but seriously I think their engine and their motion style is really great."

Gdzie ujawnił, że "jego studio byłoby najprawdopodobniej pierwsze w kolejce" tego nie wiem i raczej się nie dowiem.

To było po prostu czyste gdybanie, a Seabass powiedział po prostu co sądzi o silniku fify i tyle. Nawet gdyby robili PESa na silniku fify, to wprowadziliby pewnie bardzo dużo modyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dość odważne wyznanie Takatsuki - tego bym się nie spodziewał.

Ale w zasadzie po co ma wygadywać, że jego PES ma najlepszy silnik graficzny, a Fifa ma gorszy, skoro dobrze wiemy, że obie produkcje prezentują sobą pod względem graficznym naprawdę wiele, mowa oczywiście o wersjach na konsole. Ja osobiście jestem przyzwyczajony do silnika graficznego PESa i mi on odpowiada, ale ten nowy z Fify także jest ładny, taki bardziej naturalny i ma ładniejsze barwy. Zobaczymy, co z tego wyniknie, ale wątpię by Elektronicy chcieli udostępnić swój engine dla Konami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż zdziwiłem się czytając newsa, jednak patrząc z punktu -ostatnio, widziałem Fifę na next-genowych konsolach i jest gdzie popatrzeć - to jednak nie mam się co dziwić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam mowy o żadnym silniku. PES ma wystarczający:) Fifa jest grą dla dzieci z gimnazjum i na dodatek to platformówka:) a Pro Evolution Soccer, już sama nazwa mówi sama za siebie to prawdziwa symulacja piłki nożnej...
Fifa nigdy nie dorówna PES-owi i ci co graja w Fifę muszą się z tym pogodzić. I to bez dyskusji. I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować