Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan 2009: Poznaj nowe oblicze gry!

13 postów w tym temacie

CD Projekt

Niespełna miesiąc temu firma CD Projekt poinformowała o przesunięciu premiery gry Age of Conan na styczeń 2009. Napisaliśmy wtedy o przyczynach stojących za tą decyzją, o masie usprawnień, które czekają produkt firmy Funcom. Dziś możemy ujawnić szczegóły dotyczące pierwszej z aktualizacji, mających na celu podjęcie przez Age of Conan walki z najlepszymi grami MMO na rynku. Przez następne tygodnie opublikujemy informacje o kolejnych nowościach, poprawkach i usprawnieniach, które wraz z najniższym dostępnym abonamentem będą się składać na obraz polskiego wydania gry Age of Conan 2009.

Przeczytaj cały tekst "Age of Conan 2009: Poznaj nowe oblicze gry!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nikt nie chce skomentowac tego fantastycznego rozszerzenia w grze?? od lvl 55

to ja tez nie bede;)) choc mam postac na wysokim poziomie pojde zobacze co to warte.

War wymiata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gustach się panowie nie rozmawia :) Inni lubią AoC a drudzy War''a i nic z tym się nei zrobi :)
Co do dodatku - zapowiada się ciekawe. Rozumiem że ten dodatek ma być płatny? Bo gdzieś wyczytałem że ma być on za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy tylko co potem znów kolejne Levele... Ta gra nie oferuje nic w pełni nowego i działającego ... nie grałem już trochę lecz czytam fora, niestety nie widzę przyszłości dla tej gry.
ps. obym się mylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, do WoW''a i tak nie ma startu... AoC niestety przegrywa niemal we wszystkim, co w grach tego typu najlepsze. A szkoda, mogło być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę AoC jak najlepiej... jako, że jestem miłośnikiem świata Hyborii już od dziecka, fajnie by było zagrać w tę grę, dopracowaną itp.
Z pewnością kupię wersję PL w styczniu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:28, 3men napisał:

@ Zaknaf
mała literówka: powinno być chyba "War wymioty"



@3men

a zagrales chociaz ze sie wypowiadasz?? bo ja mam porownanie miedzy AoC a War;))

pozdro

20081014100027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:53, Igorwer napisał:

Co do dodatku - zapowiada się ciekawe. Rozumiem że ten dodatek ma być płatny? Bo gdzieś
wyczytałem że ma być on za free.


Będzie darmowy. To tzw. update content i wszyscy posiadacze dostaną go wraz z aktualizacją. Wszystkie zapowiadane w kolejnych tygodniach poprawki i nowości będą oferowane jako darmowe uaktualnienia do gry.
Płatny będzie jedynie dodatek zapowiedziany gdzieś na przyszły rok, ale do tego czasu wydarzy się sporo do samej wersji podstawowej, dzięki czemu gra na polską premierę będzie w końcu faktycznie pełnokrwistym MMO, alternatywnym dla jakiejkolwiek sieciówki z krasnalami i elfami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach typu MMO jednocześnie może bawić się kilka do kilkunastu tysięcy osób!

No to Conan w niczym nie przypomina MMO. Tam jednocześnie, w jednej lokacji bawić się może nie więcej niz bodajże 50 osób. A jeżeli ktoś powie, że chodzi o równoczesną grę w ten sam tytuł, to chyba jednak Heroes albo NFS biją Conana na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować