Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

KoniecSzumu - czego początek?

16 postów w tym temacie

Harpen

Niespełna sześć dni pozostało do wyjaśnienia tajemniczego odliczana, które trwa na stronie www.koniecszumu.pl. Wówczas poznamy konkrety dotyczące tej inicjatywy - na razie Techland podał jedynie ogólny zarys przedsięwzięcia i zdementował pierwszą plotkę na jego temat.

Przeczytaj cały tekst "KoniecSzumu - czego początek?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie omieszkaliśmy poinformować Was o tym fakcie. Niestety, z wyżej wymienionych newsów nie wynikało nic konkretnego."

he he he ale podsumowanie SIEBIE :) jak nigdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje się Wam, że to trochę dziwne, takie promowanie tego "czegoś" na gramie? To już któryś news z kolei, a na stronie głównej pojawiła się nawet flashowa reklama. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:33, Dark Demon napisał:

A nie wydaje się Wam, że to trochę dziwne, takie promowanie tego "czegoś" na gramie?
To już któryś news z kolei, a na stronie głównej pojawiła się nawet flashowa reklama.
Hm...

Kasa czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed empikiem otrzymałem ulotke. na dole jest właśnie adres www.koniecszumu.pl

W samej ulotce jest o:
,,Psychodelicznym thrillerze. Mrocznym nasyconym erotyzmem klimacie.
11 kuszacych sióstr, 10 przerażajccych braci. Dziesiątki zakończeń..."
w każdym badz razie jest to fra typu fpp survival-horror o nazwie TENSION :)

PS. premiera w październiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podejrzewam, że to coś w stylu gram.pl bądź kompanii graczy.

Zgadzam się z Ecko09 ... nie rozumiem tylko czemu gram.pl miałoby to tak promować skoro byłaby to w pewnym sensie konkurencja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:57, pyhaq napisał:

Ja przed empikiem otrzymałem ulotke. na dole jest właśnie adres www.koniecszumu.pl

W samej ulotce jest o:
,,Psychodelicznym thrillerze. Mrocznym nasyconym erotyzmem klimacie.
11 kuszacych sióstr, 10 przerażajccych braci. Dziesiątki zakończeń..."
w każdym badz razie jest to fra typu fpp survival-horror o nazwie TENSION :)

PS. premiera w październiku...

Czyli seria newsów ma znaczenie głównie reklamowe, co z resztą sugerowała treść i częstotliwość pojawiania się newsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Techland tajemniczym jest, ale i tak lepiej skrywać tajemnice potrafi Microsoft, czy Blizzard - tyle, że porównanie do tych gigantów jest troszkę nie na miejscu, mimo że Techland to doświadczona firma.

Sam jestem ogromnie ciekaw, co wyjdzie z tego "końca szumu". Cała akcja wydaje się być dość dziwna, a przedstawiciele Techlandu zapewniają, że nie będzie to prezentacja nowej gry, czy czegoś podobnego. Sądzę, że będzie to jakiś portal społecznościowy, odpowiadający Gramowi, czy Kompanii Graczy. Nie miałbym nic przeciwko temu, ale i tak na razie musimy być cierpliwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować