Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnie dwa tytuły z serii eXtra Klasyka ujawnione!

12 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt ujawnił wszystkie tytuły z nadchodzącej w październiku premiery serii eXtra Klasyka. Do Unreal Antologia, Painkiller: Overdose, Titan Quest, Titan Quest: Immortal Throne, Dark Messiah of Might and Magic oraz The Settlers: Dziedzictwo Królów - Legendy i Misje Dodatkowe dołączą:

Przeczytaj cały tekst "Ostatnie dwa tytuły z serii eXtra Klasyka ujawnione!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczuwałem coś ze cdp da to w xk bo na wirtusie była cena 20 dychy i bardzo mnie to zaciekawiło od 5 dni na wirtusie taka cena :P już oficjalnie jest :P w xk muszę mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:11, Jan3d napisał:

Przeczuwałem coś ze cdp da to w xk bo na wirtusie była cena 20 dychy i bardzo mnie to
zaciekawiło od 5 dni na wirtusie taka cena :P już oficjalnie jest :P w xk muszę mieć


zapomniałem napisać ze chodzi ok Supreme Commander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wymienionych w newsie tytułów na pewno kupię sobie Supreme Commander. Ogólnie to jestem zadowolony z tego zrzutu , myślałem , że będzie gorzej , a jest naprawdę nieźle. I przy okazji CDP było tak miłe i ujawniło datę premiery nowego zrzutu do eXtra Klasyki , więc szykuje już kasę na kilka gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander cudna gra, gdyby nie to, że tydzień temu kupiłem sobie razem z dodatkiem w platynie, na pewno bym się skusił (więc jeśli ktoś nie ma, a lubi grać w RTS-y wymagające myślenia to ma dobrą okazję do wydania 20 zł). Ogólnie cały rzut jest bardzo w porządku (no może nie aż tak jak ostatnie platyny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:27, Robak 007 napisał:

Własnie ostatnio miałem na celowniku Supreme Commander, więc jestem mile zaskoczony,
że znajdzie się w najnowszym rzucie ;)

Ja też właśnie. :)
Fajnie, że w najnowszym rzucie eXtra Klasyki będzie za jedyne 20 złotych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal czekam na dawno zapowiedziane Worms 4 i Broken Sword 4. Z nowego zrzutu interesuje mnie tylko Dark Messiah od Might and Magic, poniewaz SupComa mam, Piraci to straszny crap, mam UT3 to po co mi UA,
Titan Questa mam. Extra Klasyka ma duzo gorszy zrzut od KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować