• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
luki9696

Gratis przy wymianie płyt?

Pytanie

Witam!
Dzisiaj dostałem płyty po wymianie uszkodzonej gry w ramach dożywotniej gwarancji. Oprócz tego dostałem też grę Homeworld 2. Nie wiem czy gratis czy to jakaś pomyłka. Gorzej z tym, że chciałem ją zainstalować, a wymaga to CD-keya którego nigdzie nie widze :/ Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.10.2008 o 15:20, luki9696 napisał:

Witam!
Dzisiaj dostałem płyty po wymianie uszkodzonej gry w ramach dożywotniej gwarancji. Oprócz
tego dostałem też grę Homeworld 2. Nie wiem czy gratis czy to jakaś pomyłka. Gorzej z
tym, że chciałem ją zainstalować, a wymaga to CD-keya którego nigdzie nie widze :/ Może
mi ktoś pomóc?

[M] by sig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2008 o 15:20, luki9696 napisał:

Witam!
Dzisiaj dostałem płyty po wymianie uszkodzonej gry w ramach dożywotniej gwarancji. Oprócz
tego dostałem też grę Homeworld 2. Nie wiem czy gratis czy to jakaś pomyłka. Gorzej z
tym, że chciałem ją zainstalować, a wymaga to CD-keya którego nigdzie nie widze :/ Może
mi ktoś pomóc?


Hmm... nie rozumiem... dostałeś samą płytę czy z instrukcją itp. Jak byś nie zauważył gram.pl i CD-Projekt Naklejają na pudełka certyfikat, który ma za zadanie chronić że w pudełku nie brakuje żadnego elementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@sig ja nie proszę o podanie CD-keya :P Tylko o wyjaśnienie tej sytuacji.

@Kacper wymieniałeś kiedyś płyty? Jeśli tak to wiesz w jakiej formie są zwracane. Mała koperta na płyte. Gre którą wymieniałem dostałem, wszystko oki. Tyle, ze dostałem jeszcze płyt z grą Homeworld 2 też w kopercie jakbym ją wymieniał.

Wychodzi na to, że wynikła pomyłka, co znaczy, że ktoś nie otrzymał tej gry więc to jest trochę nie w porządku co nie? A jeśli jest to taki gratis :D To ja bym się chciał dowiedzieć w jaki sposób mogę otrzymać keya :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.10.2008 o 17:57, luki9696 napisał:

@sig ja nie proszę o podanie CD-keya :P Tylko o wyjaśnienie tej sytuacji.

@Kacper wymieniałeś kiedyś płyty? Jeśli tak to wiesz w jakiej formie są zwracane. Mała
koperta na płyte. Gre którą wymieniałem dostałem, wszystko oki. Tyle, ze dostałem jeszcze
płyt z grą Homeworld 2 też w kopercie jakbym ją wymieniał.

Wychodzi na to, że wynikła pomyłka, co znaczy, że ktoś nie otrzymał tej gry więc to jest
trochę nie w porządku co nie? A jeśli jest to taki gratis :D To ja bym się chciał dowiedzieć
w jaki sposób mogę otrzymać keya :P


Oni wtedy mieli urodziny i dodawali gry do zamówień i do zwrotu też pewnie Ci dali. Ja dostałem tą samą grę do Sacreda 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.10.2008 o 17:57, luki9696 napisał:

@Kacper wymieniałeś kiedyś płyty? Jeśli tak to wiesz w jakiej formie są zwracane. Mała
koperta na płyte. Gre którą wymieniałem dostałem, wszystko oki. Tyle, ze dostałem jeszcze
płyt z grą Homeworld 2 też w kopercie jakbym ją wymieniał.

Wychodzi na to, że wynikła pomyłka, co znaczy, że ktoś nie otrzymał tej gry więc to jest
trochę nie w porządku co nie? A jeśli jest to taki gratis :D To ja bym się chciał dowiedzieć
w jaki sposób mogę otrzymać keya :P


Pewnie jest to pomyłka, nie zawracał bym sobie tym głowy...

@Manix69 Zgodzę się z tobą ja zamawiałem THAWA rok temu przed świętami to Łosia pluszowego dostałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobrze skoro to prezent to CD-keya bym chciał :P A tak na poważnie:

Wynika z tego, że to pomyłka. Ale niektórzy chyba tu nie rozumieją o co mi chodzi. Mi ta płyta wcale nie zalega i zbytnio się tym nie przejmuję. Chodzi mi bardziej o taką sytuację gdzie przez przypadek ktoś włożył cudzą przesyłkę do mojej z czego wynika, że ktoś nie dostał tej gry. Jakiś koleś teraz będzie się denerwował gdzie jest jego gra :/ Ja wymieniałem Diablo II Platynowa Kolekcja i troche bym sie wkurzył gdyby gdzieś zaginęła w akcji moja gra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2008 o 23:44, luki9696 napisał:

Dobrze skoro to prezent to CD-keya bym chciał :P A tak na poważnie:

Wynika z tego, że to pomyłka. Ale niektórzy chyba tu nie rozumieją o co mi chodzi. Mi
ta płyta wcale nie zalega i zbytnio się tym nie przejmuję. Chodzi mi bardziej o taką
sytuację gdzie przez przypadek ktoś włożył cudzą przesyłkę do mojej z czego wynika, że
ktoś nie dostał tej gry. Jakiś koleś teraz będzie się denerwował gdzie jest jego gra
:/ Ja wymieniałem Diablo II Platynowa Kolekcja i troche bym sie wkurzył gdyby gdzieś
zaginęła w akcji moja gra :/


Jeżeli to gra w kopercie, to prezent. Jeżeli to gra pudełkowa, to pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować