Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeff Kaplan o nowym MMO Blizzarda

19 postów w tym temacie

Myślę, że za te 2.5 2 lata będzie wiadomo co to jest. Możliwe, iż będzie to nowa marka (patrząc na "czas" w jakim owe MMO, ma się znajdywać).

No cóż, za 4-5 latek może pogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:20, Ponet napisał:

Mało Sci-fi MMO = robią World of Starcraft :D ołł yea!


Mylisz pojęcia. Starcraft to jest Fantasy a nie Sci-Fi.
Sci-Fi to jest taka naukowa fantastyka, czyli, jest szansa, że coś takiego może się zdarzyć, coś takiego zostanie zrobione itd. Natomiast Fantasy to jest w ogóle wszystko wymyślone, co nie ma szansy się wydarzyć kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to był "plotkowany" StarCraft: Online, chociaż Blizz temu zaprzeczał...no ale pamiętajmy dwa lata temu zdementowali pogłoski o robieniu SC2 a tu zonk :D.
Mógłby to też by wyciągnięty z kosza StarCraft: Ghost lub zupełnie coś nowego.
Myślę, że w ten 4 projekt nad którym pracują mógłbym zagrać (chociaż nawet nie wiem o czym mógłby być)...a co tam abonament... czuję, że to będzie coś lepszego niż WoW w którego nie grałem i jakoś nie ciągnie mnie żeby zagrać w niego...jakoś nie jestem przekonany do Świata WC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:20, Ponet napisał:

Mało Sci-fi MMO = robią World of Starcraft :D ołł yea!

Wcześniej padło stwierdzenie ze strony Zamieci, że ich nowy projekt MMO nie bazuje na stworzonych dotąd przez nich światach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolalbym zeby nie robili World of Starcraft... ;/ Sadze ze jesli robili by MMO od nowa bez strategii wczesniej bylby on ciekawczy - zostawiloby im to wieksze pole do popisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mało Sci-fi MMO = robią World of Starcraft :D ołł yea!
>
> Mylisz pojęcia. Starcraft to jest Fantasy a nie Sci-Fi.
> Sci-Fi to jest taka naukowa fantastyka, czyli, jest szansa, że coś takiego może się zdarzyć,
> coś takiego zostanie zrobione itd. Natomiast Fantasy to jest w ogóle wszystko wymyślone,
> co nie ma szansy się wydarzyć kiedykolwiek.
>

StarCraft to RTS czasu rzeczywistego osadzony w realiach science-fiction
source: gamespot.com ;D oraz moje 10 letnie doświadczenie z tą grą.

> > Mało Sci-fi MMO = robią World of Starcraft :D ołł yea!
> Wcześniej padło stwierdzenie ze strony Zamieci, że ich nowy projekt MMO nie bazuje na
> stworzonych dotąd przez nich światach.
najprawdopodobniejsza wersja, zupełnie coś nowego, no ale co to będzie dowiemy się chyba dopiero na następnym WWI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Myślę, że za te 2.5 2 lata będzie wiadomo co to jest. Możliwe, iż będzie to nowa marka (patrząc na "czas" w jakim >owe MMO, ma się znajdywać).

>No cóż, za 4-5 latek może pogramy.

Wątpię, koniec końców w 2012 koniec świata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie nastawiałbym się do tego entuzjastycznie. Blizz ma WoWa, dodat(e)k(i), trzepie kasę na abo...
Poza tym raczej nikt by nie myślał o tym... bo WoWik jest baaaardzo popularny.

No i kiedy by to wyszło? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO w uniwersum starcrafta byłoby super.Tylko nazwę by musieli zmienić na Worlds of Starcraft, bo w końcu tam mamy więcej planet(światów) do zwiedzania niż w warcrafcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj pisałem w temacie o WC4 że nowym projektem jest MMO które będzie się rozgrywać w nowym uniwersum takie słowa padły na Blizzconie 2008 a gram.pl jak zwykle zapłon z newsem ma zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zabiegi Zamieci bardzo mnie dziwią, zdążyłem przyzwyczaić się do tego że wydają jedną gre na kilka lat. A w tym przypadku jest to już ogłoszenie 4 produkcji. Trochę dziwne imo. Czyżby kasa z WoW''a aż tak im pomogła ??
Modlę się tylko żeby nie odbiło się to kosztem jakości gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:06, Jastrząb6 napisał:

>Myślę, że za te 2.5 2 lata będzie wiadomo co to jest. Możliwe, iż będzie to nowa
marka (patrząc na "czas" w jakim >owe MMO, ma się znajdywać).

>No cóż, za 4-5 latek może pogramy.

Wątpię, koniec końców w 2012 koniec świata ^^



No ta, nieszczęsny koniec świata. Szlag by to.

Następny tytuł, który blizzard "wycofa" z produkcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować