Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny rzut eXtra Klasyki i Kolekcji Klasyki

36 postów w tym temacie

No ładnie , Supreme Commander za tak małe pieniążki to intratna propozycja :) Co do nowego zrzutu Kolekcji Klasyki , po prostu świetne gry , dawno takiego zrzutu nie było :) Czekamy z niecierpliwością xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:04, mip5k napisał:

"Seria wydawnicza eXtra Klasyka doczekał" tam chyba zabrakło "a". doczekała
a gry całkiem ciekawe może się skuszę ;]


Chyba trzeba newsmanom kupić Micro Office, może w końcu przestaną pisać w notatniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założenie mam już od 8go złożone, teraz tylko pozostaje czekać na maila i termin wysyłki...
A te słuchawki to już od ponad roku dodawane są do różnych akcji promocyjnych C*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:04, mip5k napisał:

"Seria wydawnicza eXtra Klasyka doczekał" tam chyba zabrakło "a". doczekała
a gry całkiem ciekawe może się skuszę ;]

To samo można powiedzieć o tym "Tomb Rider: Legenda". :P
Moim zdaniem gry ciekawe, ale w/w. tytuł już posiadam, a premierówkę Preya kupię sobie na Allegro, by mieć więcej punktów w KG. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:08, Tal441 napisał:

Chyba trzeba newsmanom kupić Micro Office, może w końcu przestaną pisać w notatniku.

uwierz mi, nie chciał byś żeby w tym pakiecie z jego "mądrzejszą od użytkownika" autokoretką pisali... już lepiej niech przez Firefoksa 3 dodają, tam nic nie będzie słówek zamieniać a pisownię sprawdzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Piratów z Karaibów - bardzo przyjemna i wciągająca gierka. Supreme, no cóż, nie rozumiem przesłania tej gry. Znaczy się nie wiem po co w to grać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


chciałem to napisać właśnie, coś często się zdarzają linki odnoszące do newsa. Może się na supreme commandera skuszę, bo ładnie się zapowiada, a Total Anihilation lubiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze ''Piratów...'', więc pewnie się skuszę.

Jeszcze jako bonus jeden ''kfiatek'' z tekstu do poprawienia: bądź światkiem zatopienia Czarnej Perły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować