Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny rzut eXtra Klasyki i Kolekcji Klasyki

36 postów w tym temacie

Supreme Commander już w Extra Klasyce?

Kurcze, nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Ten tytuł jest jeszcze przecież dość świeży, a nasz rodzimy wydawca - CD Projekt kolejny raz nas rozpieszcza ;-) Wydanie go w Extra Klasyce to bardzo dobra decyzja, teraz sporo osób się w niego zaopatrzy, bo cena jest wyjątkowo atrakcyjna. Piraci z Karaibów do Extra Klasyki... cóż, nie jest to najgorsza produkcja, ale moim zdaniem nie powinna ona lądować w takiej serii, jaką jest Extra Klasyka. Troszkę nie ten poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master, nie bądź naiwny... SC pewnie się kiepsko sprzedawał.
A co do "Piratów"- to wcale taka zła nie musi być. O ile ktoś jest nastawiony na młóckę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 14:27, Adamzzz napisał:

Tylko dwa? Dosyć mało, w tym miesiącu to KK > XK pod każdym względem.


???
Troche mało w tym miesiącu? A co ty byś chciał, żeby co miesiąc było 10 nowych tytułów? Cd projekt by nie nadąrzała z wydawaniem nowych gier... Kolekcja klasyki twoim zdaniem pod każdym względem lepsza? Nawet tym, że wydaje reedycje dopiero po 5 miesiącach... odkąd Pojawiły się ostatnie nowe hity w kk w xk pojawiło się sporo... naprawdę sporo fajnych tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oba te zrzuty do tych serii są po prostu świetne , na pewno w tym roku kupię sobie Dark Messiah of Might and Magic , Painkiller: Overdose , Supreme Commander oraz Prey , Just Cause i Tomb Rider Legenda. Co razem daje 135 złotych , no nieźle ;) , jeszcze nigdy nie wydałem aż tyle kasy na gry z taniej serii i do tego za jednym zamachem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@master matrox: Supcomm jest tytułem świeżym ale nie jest raczej jakimś supersellerem i szybko wylądował w tanich seriach. Muszę się spytać jakiegoś konsula czy wydadzą dodatek do SupComma od razu z dodatkiem w taniej serii czy oddzielni, tak kupiłbym sobie podstawkę a później dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek jadę po Just Cause. Recenzje w sklepie gram.pl są różne, ale wyczówam, że przesadzają w tekstach z "minusami" Wydrukuję sobie też mapę, ale to późnije, na razie nie mam kolorowej farby. Pain killera może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że preordery na XK będą wysyłane przed 23.10, gdyż znając życie nowe tytuły będzie można dostać w niektórych sklepach już przed premierą, a moje zamówienie czeka 2tygodnie ze względu na 1 tytuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 14:14, Azrathel napisał:

jakie to piękne czasy, gdy za 130 złotych można kupić nie jedną, a sześć dobrych gier...
jeno na czym to odpalać... ;]


Cieszę się bardzo , że czasy w których każda pojedyncza gra kosztowała od 160 złotych w górę , już dawno minęły. Teraz za taką cenę można mieć kilka nie mniej , świetnych tytułów i to mi się podoba , tylko skąd wziąć tyle miejsce na dysku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować