Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Już w listopadzie będzie mieć miejsce premiera drugiego dodatku do bijącej wszelkie rekordy popularności w dziedzinie MMO gry World of Warcraft. Wrath of the Lich King, bo o tej produkcji mowa, zapewni Wam kolejne długie godziny wspaniałej zabawy w świecie Azeroth.

W tym wątku zadawać możecie pytania związane z World of Warcraft: Wrath of the Lich King i polskim wydaniem tego tytułu. Możliwie pełnej odpowiedzi postara się udzielić na nie przedstawiciel firmy CD Projekt - Jerzy Cichocki.

Poniżej zamieszczamy także informacje o planowanej na 12 listopada nocnej premiery gry:

Zmiana planów dotyczących nocnej premiery WoW: Wrath of the Lich King

CD Projekt, dystrybutor najnowszego dodatku Wrath of the Lich King, do gry World of Warcraft, zdecydował o zmianie miejsca nocnej premiery gry. Sprzedaż nowego rozszerzenia wraz z możliwością odbioru egzemplarzy zamówionych wcześniej w pre-orderze sklepu gram.pl odbędzie się w siedzibie firmy CD Projekt w Warszawie, na ulicy Jagiellońskiej 74, Budynek E.

Pierwsi w kolejce klienci otrzymają oficjalny produkt Blizzarda gratis: czapki, bluzy, podkładki pod mysz lub plakaty! Szansa na otrzymanie tak niezwykłego prezentu nie przepadnie jednak osobom, które przybędą na miejsce później. Tuż przed północą, kiedy rozpocznie się sprzedaż Wrath of the Lich King, wybierzemy zwycięzcę spośród uczestników konkursu na najlepiej przebraną postać ze świata World of Warcraft. O podobne nagrody będą mogli walczyć uczestnicy tańców, najlepiej odwtarzający choreografię znaną z tańców poszczególnych ras ze świata World of Warcraft. Zwycięzcy obu konkursów otrzymają także kolekcjonerskie wydania Wrath of the Lich King!

Przypominamy, że przygotowywana przez CD Projekt i gram.pl nocna premiera World of Warcraft: Wrath of the Lich King rozpocznie się 12 listopada o godzinie 24:00. W sprzedaży dostępne będą zarówno edycja podstawowa jak i kolekcjonerska gry, do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów opublikujemy już wkrótce na stronie http://wotlk.cdprojekt.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm czy WoW i temat z nim jest aż tak ważny że zasługuje na przypięcie tego tematu?:)Bo mimo że ma swoje rzesze fanów to jednak wystarczyłby zwykły news IMO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednik, nie jestem za tym, aby jakieś ważniejsze gry( tak jak w przeszłości było z Czystym Niebem) były podpinane do "ogłoszeń". Od tego jest forum ogólne.
Ale swoją drogą, to WoWiane się z pewnością niecierpliwią... Wiem, bo mam znajomego w Azeroth. :)
Gdybym miał neta... Gdy będę miał neta, od razu kupuję battle chest, z podstawką i TBC. Król Lisz poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś szanse, że tym razem płyty z grą z pre-orderu zostaną wysłane do graczy tak, abyśmy mogli zainstalować dodatek wcześniej i zalogować się na serwery punktualnie o północy?

Wiem że gracze kupujący TBC za granicą, mieli taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam dla was trudne pytanie, szanowne gram.pl & CDP. Dlaczego w UK gra kosztuje np na http://www.amazon.co.uk 17,98 funta (w przeliczeniu na złotówki 81,83 zł + wysyłka gratis), a na gram.pl jest "w promocji" za jedyne 129,90 zł + wysyłka? I w ten oto sposób można by dojśc do wniosku, że kupujący za granicą mają cały jeden miesiąc gry gratis... Rozumiem, że mamy inną sytuację w kraju, ale nikt mi nie wciśnie kitu, że jest u nas zbyt niski popyt na tą grę, śmierdzi mi to zwykłą próbą wyzysku na nas graczach.

Mało tego, za granicą zamawiam grę w preorderze = dostaje ją przed premierą i gram wcześniej niż inni, a tutaj (biorąc pod uwagę porażki CDP w związku z preorderami innych wcześniejszych gier) nawet nie mogę za bardzo zaufać wam, że dostane ją w dzień premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jest tak, że nietłumaczone u nas gry są sprzedawane po wyższych cenach, a CDP jedynie WoWa sprowadza do kraju, bez żadnych zmian w wydaniu. Kiedyś już się z tym spotykałem, i być może w tym przypadku działa ta sama zasada, ale pewności nie mam.

I również podłączam się pod pytanie na temat wysyłki pre-orderów, czy można się ich spodziewać dzień lub dwa wcześniej? 11-12 listopada byłby dobry terminem wysyłki. Oczywiście miło by było gdyby dodatek można było otrzymać w dzień jego sklepowej premiery, aby ci, którzy np. nie mają możliwości zakupu dodatku w swojej okolicy nie czuli się pokrzywdzeni. W końcu pre-ordery między innymi po to są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw,kto tym razem zapłacił za promocję WoW''a - ew. sami uznaliście, że możecie na tym zarobić. Bo żeby podpinać do Ogłoszeń, które traktowałem za dział rzeczy istotnych dla wszystkich dorzucać reklamę nowego WoW''a ?...
Bez przesady, proszę.

Ps. Już o cenie z kosmosu nie wspomnę, no ale w Polsce przecież liczy się tylko zysk, nie? ;)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:23, PJ MW napisał:

Kumpel na pewno kupi, bo gra godzinami w podstawkę, więc luknę i może również sobie zafunduje...

Nie czekaj. I tak ani ja (38lvl) ani ty (nawet jak byś zaczął od teraz grać) nie zdążymy na datę premiery z 70 lvl i nie od razu wejdziemy do Northerdu (czy jak to się tam pisze). Jednym słowem. Zacznij grać teraz (jeśli masz fundusze) dobij jak najwyższy poziom i spróbuj zmniejszyć ilość lvl do 70. Potem będzie łatwiej dogonić poziomy 70+

@ Racja Mr.M

Mr.M na prezydenta!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj. I tak ani ja (38lvl) ani ty (nawet jak byś zaczął od teraz grać) nie zdążymy na datę premiery z 70 lvl i nie od razu wejdziemy do Northerdu (czy jak to się tam pisze). Jednym słowem. Zacznij grać teraz (jeśli masz fundusze) dobij jak najwyższy poziom i spróbuj zmniejszyć ilość lvl do 70. Potem będzie łatwiej dogonić poziomy 70+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mam paru kumpli w mieście którzy też grają w wowa. Zamówimy sobie z jakiegoś zagranicznego sklepu.Nie będziemy płacić kosmicznych cen na gram.pl...Chyba, że zejdziecie wreszcie na ziemię i dacie jakieś odpowiednie ceny to wtedy zyskacie 3 klientów więcej (zawsze coś..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:36, Mr.M napisał:

Jestem ciekaw,kto tym razem zapłacił za promocję WoW''a - ew. sami uznaliście, że możecie
na tym zarobić. Bo żeby podpinać do Ogłoszeń, które traktowałem za dział rzeczy istotnych
dla wszystkich dorzucać reklamę nowego WoW''a ?...
Bez przesady, proszę.


Dziwne rzeczy mówisz.
Były już podpięte wątki związane z większymi premierami. Może Ekipa ma robić referendum co im wolno przypiąć, a co nie. Ludzie, opanujcie się, bo wygadujecie bzdury. To nie jest forum instytucji charytatywnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


wow, specjalna ikonka dla wątku. Ja poproszę taką dla mojego tematu o Morrowindzie ^^
Co do cen- dziwna rzecz, no ale jak komuś zależy na kasie to może przecież zamówić z UK... chyba że nie wie jak się obsługuje ebaye, czy inne amazony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wszyscy sie tak rzucają- jak wychodził Wieśmin i wisiało tutaj 10 tematów o nim to nikt nie miał wątów, wszyscy byli zadowoleni. WoW- gra ma ogromne grono zwolenników i IMO należy jej sie taki temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:52, Budo napisał:


wow, specjalna ikonka dla wątku. Ja poproszę taką dla mojego tematu o Morrowindzie ^^
Co do cen- dziwna rzecz, no ale jak komuś zależy na kasie to może przecież zamówić z
UK... chyba że nie wie jak się obsługuje ebaye, czy inne amazony...

Szkoda tylko, że pod skin: Citrine nie pasuje... Niby zapisana ikonka jako png. A przezroczystości coś nie ma. Na premierę nie przyjadę, z Poznania do Wawy jest ładny kawałek. ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 15:52, Budo napisał:


wow, specjalna ikonka dla wątku. Ja poproszę taką dla mojego tematu o Morrowindzie ^^


OMG ikonki były już do innych wątków np do wieśka był medalion więc nic w tym dziwnego, a ceny jak napisałeś komuś się nie podoba niech kupuje za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja nie przeczę, że oni mogą robić sobie wszystko to, co chcą. Chodzi mi bardziej o to, że tematy przypięte miały być źródłem informacji dla wszystkich, a nie kolejnym polem, na którym da się zarobić ;)
Co do ikonki - też wymodzenie, to samo było przy Wieśku i tak samo mnie to irytowało. Wtedy było wyjaśnienie - CDP każe, Gram.pl robi... teraz jest to po prostu próba wybicia jak największej ilości kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować