Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Może ktoś kompetentny z gram.pl mógłby się wypowiedzieć tutaj na temat wysyłki gry? Coś takiego jak dodatek do World of Warcraft to nie małe wydażenie i mam nadzieje, że gram.pl znowu nie da ciała i dostaniemy gre 12stego (jak reszta europy) lub ewentualnie 13stego? :P

Gram.pl podoba mi sie ale za często dajecie ciałą z wysyłkami.


Ja np wydam w sklepie gram.pl 1000zł na cały zestaw Wotlk i miło by było móc wbiec do Northernd równo z resztą serwera a nie po paru dniach ...

Zakupy robie praktycznie tylko w gram.pl ale jak nie wbiegne do northern z reszta serwera to bede u was kupywał tylko to czego nie znajde w ultima.pl lub cenega. A te wirtualne poieniadze to troche pic na wode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dni sobie mijają, a nikt z gram.pl nie raczy tutaj nawet zajrzeć i odpowiedzieć, a przecież nazwa tego tematu brzmi: "Zadaj pytanie i podyskutuj!". W dodatku temat przyklejony, dotyczący nie byle jakiej premiery. Szczerze nie podoba mi się takie traktowanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bardzo ciekaw jak z ta wysylka? Czy gre otrzymam 12/13? A moze dla bezpieczenstwa warto zklepac gre w Empiku/MM ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że gram.pl dobrze wie.. że owy dodatek nie dostaniemy równo z premierą.. tylko parę dni po.. jeżeli przesyłki nie dostane 13.. to mówię z miejsca że idę do empiku/MM i kupie sobie go sam.. a od kuriera już tego nie przyjmę.. Gram.pl powinno walczyć o klienta i gwarantować mu komfort wydanych pieniędzy. Jeżeli po tym jak nie przyjmę paczki owy serwis będzie robił jakiś dym związany z zamówieniem , chętnie polatam po sądach bo mam w rodzinie paru dobrych adwokatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem dziś wiadomość ze sklepu gram.pl z przypomnieniem o zapłacie za zamówiony dodatek. Dziś czyli 3 listopada. Do tej pory taki mail przychodził max. 5 dni przed wysyłką więc moje pytanie jest takie: czy gram.pl wyśle do mnie ten dodatek 8 listopada czy też jest to próba wyciągnięcia odemnie pieniędzy (jak już zapłacę to raczej nie będę szukał gdzieś indziej).

Więc jeszcze raz proszę o odpowiedź na pytanie, kiedy gram.pl zamierza wysyłać zamówione dodatki. Jeżeli wysyłka nastąpi dopiero 13 listopada to raczej zrezygnuje z tego zamówienia i będę szukał gdzies indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

informacja dla wszystkich pytajacych o realizację wysyłki WoW: WotLK ze sklepu gram.pl - ten wątek dedykowany jest dystrybutorowi gry, firmie CD Projekt i polskiej premierze.

Na pytania dotyczące wysyłki gram.pl odpowiada Ania, w tym wątku:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=1169

pozdrawiam,
jarek / gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 17:44, adamus132 napisał:

Czy dodatek daje jeden miesiac gry za darmo?

Nie dodaje, tak samo jak w przypadku BC nie ma darmowego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zgodnie z warunkami stawianymi przez polskiego dystrybutora WoW WotLK (CD Projekt) nie ma możliwości otrzymania gry przed oficjalną premierą (13.11.2008).
Jeśli wybrałeś wysyłkę kurierską, to otrzymasz grę w dniu premiery."


W związku z tym pytanie wraca jednak do CDProjektu - dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na wszelki wypadek zapytam również: po co? Nic by się nie stało, jakby składający preorder dostali grę przed premierą, bo i tak nikt by nie zagrał przed północą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:43, Michal256 napisał:

"Zgodnie z warunkami stawianymi przez polskiego dystrybutora WoW WotLK (CD Projekt)
nie ma możliwości otrzymania gry przed oficjalną premierą (13.11.2008).
Jeśli wybrałeś wysyłkę kurierską, to otrzymasz grę w dniu premiery."


W związku z tym pytanie wraca jednak do CDProjektu - dlaczego?


Odpowiedź jest bardzo prosta. Tak kazał wydawca gry, firma Vivendi. A z kolei dlaczego tak? Mogę się tylko domyślać. Gdyby można było sprzedawać tę grę wcześniej, największe sklepy na świecie zaczęłyby się prześcigać w ofertach, by mieć najlepszą ofertę i najszybciej towar. Gra byłaby sprzedawana bez zysku, byleby tylko przyciągnąc klientów. Dodatki do World of Warcraft są takim towarem, który przyciąga do sklepów klientów. Myślicie, że dlaczego pewna znana sieć sklepów sprzedaje telewizory, wydawałoby się za bezcen? Kiedy wszystkie sklepy będą miały towar w tym samym dniu, wyjdzie sprawiedliwiej - wszyscy będą mieli towar jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 11:30, JaMES` napisał:

Chcialbym sie dowiedziec czy w dniu premiery na polkach w gram centrum beda dostepne
egzemplarze wotlk


Zapewne tak. Gram.pl zrobi nocną premierę gry, tak więc będzie można odebrać zamówienia osobiście - więcej szczegółów najprawdopodobniej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 14:20, Thermometrr napisał:

Ja mam pytanie: Otóż, czy w Wrath of the Lich King jest jakieś ograniczone levelowanie,
czy można sobie mieć taki poziom jaki się chce?


Od zawsze możesz mieć taki jaki chcesz, tylko że wtedy nie wszędzie wejdziesz i nie każdego pokonasz :) Tylko na maksymalnym levelu można wszystko w tej grze zobaczyć, tak już została zaprojektowana. Kolejne krainy w grze są tworzone dla co raz to wyższych leveli, to takie odzwierciedlenie poziomu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne tłumaczenie słyszałem podczas premiery podstawki i TBC. Tylko że w przypadku tego drugiego, mam dość konkretne powody przypuszczać że mijacie się z prawdą. Gdyby było tak jak mówicie, nikt o północy nie przekroczyłby portalu do outlandu. Osoba kupująca grę w sklepie musiałaby wrócić do domu, zainstalować dodatek i dopiero potem przekroczyć portal. Tymczasem całkiem spora liczba osób była w stanie przejść przez portal zaraz po północy. Jeszcze przed samą premierą, znajomi w grze przechwalali się że już zainstalowali rozszerzenie.

Naprawdę, coś jest nie w porządku, skoro podobno nie wolno sprzedawać gry przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 15:49, Michal256 napisał:

Podobne tłumaczenie słyszałem podczas premiery podstawki i TBC. Tylko że w przypadku
tego drugiego, mam dość konkretne powody przypuszczać że mijacie się z prawdą. Gdyby
było tak jak mówicie, nikt o północy nie przekroczyłby portalu do outlandu. Osoba kupująca
grę w sklepie musiałaby wrócić do domu, zainstalować dodatek i dopiero potem przekroczyć
portal. Tymczasem całkiem spora liczba osób była w stanie przejść przez portal zaraz
po północy. Jeszcze przed samą premierą, znajomi w grze przechwalali się że już zainstalowali
rozszerzenie.

Naprawdę, coś jest nie w porządku, skoro podobno nie wolno sprzedawać gry przed
premierą.


Owszem są sklepy, które łamią zakaz sprzedaży. Zazwyczaj kończy się to karą finansową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować