Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2008 o 11:08, turtlesomaniak1 napisał:

> A ja wam powiem tak:D ---> Patrz obrazek:D
> zakupione i odebrane dzisiaj w wirtusie:P
mozna odbierac tylko w siedzibie czy tez wysylaja ?


To sklep internetowy a że akurat miałem blisko to odebrałem sam ale ponoć wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 12:25, Jay Z napisał:

Nie wiem o co chodzi, ale ja tam nie widzę już żadnej informacji na temat odbioru tej
gry dzis.


To źle patrzysz;] ja rano dzwoniłem i powiedzieli że można spokojnie już odbierać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:00, terellion napisał:

> Nie wiem o co chodzi, ale ja tam nie widzę już żadnej informacji na temat odbioru
tej
> gry dzis.

To źle patrzysz;] ja rano dzwoniłem i powiedzieli że można spokojnie już odbierać ;]


Ale co ma wzrok (strona) do słuchu (telefon)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 10:12, terellion napisał:

A ja wam powiem tak:D ---> Patrz obrazek:D
zakupione i odebrane dzisiaj w wirtusie:P


taaa, lepiej tego nie pokazuj, farciarzu :P
kumpel pracujący w sklepie (szwed) wie, że jego zamówienie, dla całego sklepu leży na poczcie. ale nie może odebrać przed 12, bo podobno ma być za to jakaś gruba kara.
słyszałam, że za sprzedanie dodatku przed 13 (lub wysyłkę przed 12) grożą tysiące grzywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest szansa, że moje zamówienie (preorder z początku września) zostanie wysłane 12-ego, tak abym mógł się 13-ego cieszyć (wysyłka przez kuriera, nie pocztę)? Pytam, bo z TBC było tak, że zamówienie zostało wysłane 2 dni po premierze, kolega natomiast w dniu premiery w jakimś sklepie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych szans, że gra zostanie wysłana 12. Listopada. Gram wyśle ją dopiero 13, a dostaniesz ją tego samego dnia jak wybierzesz przesyłkę kurierską.

BTW ludzie nauczcie się czytać - kilka postów wyżej jest to dokładnie omówione -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawą rzecz. Zamówienie na mojej liście zamówień widnieje jako już wysłane, jednak data jest 12.11.08, więc w związku z tym zastanawia mnie jedno: czy zamówienie zostało już teraz wysłane, a data to zwyczajny błąd czy jest do wysłania 12? Bardzo dziwne, ale skoro Wirtus może już wysyłać, więc dlaczego gram.pl nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 09:57, Jay Z napisał:

> Wiec sprawdzmy lista sklepow ktore beda sprzedawac wow od 24 dl przykladu wezmy
naszych
> sasiadow z Niemiec:
[ciach]

Nie jest to dobre porownanie. Niemcy maja swoja wersje jezykowa gry, Media Markt doplaca
do imprezy, jest wiele powodow, dla ktorych porownanie naszego rynku do niemieckiego
nie ma sensu. Porownaj ilosc nocnych imprez Lich Kinga w Polsce do Czech, Wegier, Litwy...


Porownuje nas do krajow ktore sa zblizone rozmiarem do nas gdzie ludzie nie beda musieli przejezdzac 450+ kilometrow zeby kupic dodatek jakbys zlozyl te 3 kraje ktore wymieniles do kupy terytorialnie to Polska moze byla by ciut mniejsza ale wypadlo by i tak wiecej sklepow z premiera na Km^2 niz u nas. Poprostu daliscie ciala i sie teraz kryjecia tak samo jak z Mass effectem gdzie do dzis nie moge zainstalowac ani latki ani darmowego dodatku bo po prostu takowy nie istnieje dla wersji wydanej przez CD Project. a jezeli chodzi o sponsoring imprezy to sie zaloze ze nawet nie probowaliscie nawiazac wspolpracy z jakimkolwiek wiekszym koncernem jak chocby Silesia City Center gdzie zaloze sie ze taka impreza by wypalila bo co jakis czzas maja tam nocne imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość otrzymania klucza minute po północy poprzez menu zamówień tak jak to się odbywa przy zakupie kart pre-paid a dosłania płytki w późniejszym terminie z otrzymanym kluczem lub bez klucza ??

Bardzo mnie to interesuje bo płytka już nie jest mi tak pilnie potrzebna jak klucz :)

Czy rozważacie taką opcję ?? Prosił bym o jakiś krótki komentarz bo bardzo mnie to interesuje zwłaszcza że jestem osobą pracującą i mieszkająca spory kawałek od warszawy więc w moim wypadku odebranie płytki na premierze niestety nie jest opcją . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wczoraj złożyłem zamówienie w game.co.uk, z wysyłką za 95pln ;) Jednego tylko nie rozumiem jakim cudem u nas ten dodatek dorobił się ceny sugerowanej 149,90, a w promocji 129,90 + wysyłka?
Rozumiem, że trzeba zarobić, ale takie coś ;)
Tak przy okazji rozmawiałem z brytyjczykami z gildii, oni po prostu przejdą się do tesco o północy :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:49, maniekk napisał:

Witam.
Wczoraj złożyłem zamówienie w game.co.uk, z wysyłką za 95pln ;) Jednego tylko nie rozumiem
jakim cudem u nas ten dodatek dorobił się ceny sugerowanej 149,90, a w promocji 129,90
+ wysyłka?
Rozumiem, że trzeba zarobić, ale takie coś ;)
Tak przy okazji rozmawiałem z brytyjczykami z gildii, oni po prostu przejdą się do tesco
o północy :)
Pozdrawiam.

ja sobie dałem spokój z gb. Jakoś już nie miałem do tego głowy. Chociaż 40 zł na grze to przebitka ładna, zwłaszcza że zamawiałem 4x wotlk.. Ale jeżeli paczka nie przyjdzie mi w czwartek to sie tak WKUR.... nie poprostu lepiej żebyście nie wiedzieli jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już powoli zaczyna bawić ten cały płacz o to, że jedni mają wcześniej, a inni później, że inni sobie kupią tam, a inni nie... I tak ide o zakład, że stabilność będzie dopiero 2, 3 dni po launchu. Co do ceny, tutaj się zgodzę, że jest coś nie tak, skoro za granicą jest za 100zł z wysyłką, a u nas w "promocji" za jedyne(!) 130+wysyłka.

PS: Od pierwszego dnia startu strony(link niżej) wypatruje "Poland", i nic więc się nie dziwie, że jest jak jest.
media.wow-europe.com/wrath/en/preorder.html?l=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako że na imprezie zamierzam się pojawić, to mam takie małe pytanie odnośnie gratisów... Z tego co zrozumiałem, możliwości na ich zdobycie są trzy:

1) rezerwacja i zakup swojego egzemplarza
2) zabawa w konkursy
3) Pierwsi w kolejce klienci otrzymają oficjalny produkt Blizzarda gratis: czapki, bluzy, podkładki pod mysz lub plakaty! Szansa na otrzymanie tak niezwykłego prezentu nie przepadnie jednak osobom, które przybędą na miejsce później.

Ostatni punkt interesuje mnie najbardziej. Tzn., czy odnosi się to do osób kupujących grę w ogóle, i jest czymś odrębnym od punktu 1) (a więc każdy otrzyma gratis z "rezerwy", a ci pierwsi dodatkowo również te bluzy i inne kalafiory), czy może raczej jest to po prostu doprecyzowanie punktu 1) (a więc nie każdy może się na gratisy załapać), czy też w końcu pod pojęciem "Pierwsi w kolejce klienci" rozumieć należy po prostu ludzi uczestniczących w imprezie, i niekoniecznie kupujących WLK?

Ja dodatek już sobie zarezerWoWałem, w konkursach brać udziału raczej nie będę (taki młody, a już zgred, wiem ;) ), choć mam szansę pojawić się tuż przed "otwarciem bram"... Miło by było załapać się na jakieś ciekawe gadżety (podkładka jest już do reszty zdezelowana, plakat z WLK bardzo by mi pasował, a w tej Warszawie zimno strasznie, więc i bluza by się przydała).

Pozdrawiam, do zobaczenia.

PS 95 złociszy za grę z przesyłką z UK?! Biorąc pod uwagę, że do gry mi nie spieszno (gram b. mało, a trza ukończyć zabawę altem i podbić mainowi Cooking/Fishing), zacząłem się poważnie zastanawiać, hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 13:44, KoVaR napisał:

"zamówienie nr DD0020****: złożone Pn, 13.10.2008, pakowane i przygotowywane do wysyłki
, zostanie wysłane 12.11.2008"
A więc jest nadzieja.


też tak mam ale obok pisze że dostawa 14-17.11 więc na wszelki wypadek ide na premiere przy jagielońskiej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować