Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

To ja już sie pogubiłem....

Jeśli zamówiłem na gram.pl pre ordera z opcja odbiór osobisty w warszawie, a bede chcial dopiero odebrac go w czwartek, lub piątek, to mam iść na ulice Jagiellońskiej 74, czy do Metra Centrum (Warszawa, Plac Defilad 1)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jaja sobie robią. Sprawdzam swoje zamówienia i co widze? Zamówienia niewysłane - brak. (mam preorder). Zakież to było mije zdziwienie kiedy w "zamówieniach wysłanych" widzę mój preorder jako wysłany z datą jutrzejszą. Jaja są tym większe, że przy premierze TBC zamówienie moje zostało odfajkowane 2 dni po premierze, czyli dokładnie wtedy kiedy zostało wysłane. Czyżby szanowny dystrybutor bał się, że ludzie z UK sobie gierki pozamawiają za 100 zł? Albo polecądo sklepów i anulujązamówienia? Żenada panowie, żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy pre order jest zawsze drozszy niz potem gra po premierze? Jaka jest szansa ze wotlk bedzie tanszy za tydzien niz teraz? Pzdr ;D Bo jak nie stanieje to nie ma sensu czekac i zamowie juz dzisiaj pre order. Juz troche pozno jest ale czy jak zamowie dzisiaj to dostane gre 13? kurier. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:18, 123kruk napisał:

TBC zamówienie moje zostało odfajkowane 2 dni po premierze, czyli dokładnie wtedy kiedy
zostało wysłane. Czyżby szanowny dystrybutor bał się, że ludzie z UK sobie gierki pozamawiają
za 100 zł? Albo polecądo sklepów i anulujązamówienia? Żenada panowie, żenada...

Pisałem już o tym wcześniej i mam to samo, już od 10 listopada. Nie wiem, dlaczego tak jest. Czy to zwykły błąd, czy zamierzone, bo dziwnie tak wygląda zamówienie niby wysłane z datą 12 listopada... W każdym razie mam nadzieję, że dojdzie na 13 jednak lepiej by było jakby ktoś z gram.pl tutaj wyjaśnił to zamieszanie z "wysłanymi" zamówieniami (w co wątpię...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to po prostu błąd w zapisie - chyba że kurier odbierze to 12. z CDP i w nocy z 12/13 przewiezie, natomiast 13 zostanie to dostarczone.

Nie wątpię, że zostanie to wytłumaczone przez konsula :) Tyle, że jutro - przecież dziś święto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że teraz to nijak nie możesz być pewien czy i kiedy zostało wysłane. Bo jasnym jest, że nie dzisiaj. Jeżeli jużto bedzie jutro (znaczy się kurier otrzyma jutro). Ale to nijak jest do sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:26, Hopeisnear napisał:

a u mnie jest

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 7.11.2008
Przewidywana data dostawy: 10.11.2008 - 12.11.2008

o co tu chodzi ?


mianowicie o to, ze CDP nadalo paczke w piatek, a poniewaz wiekszosc firm kurierskich nie dostarcza w soboty ani swieta :D wiec z okazji dlugiego weekendu dostaniesz 12 paczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie , wysłane 7.11
odbiór 10-12 podany nr przesyłki której nie można zlokalizować poprzez funkcje track na stronie kuriera.

Także jutro oczekuje na kuriera zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś takiego widnieje.

Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 12.11.2008

Czyli pewnie 13 dojdzie... oby nie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o akcesoria bo sie nie moge doczytac.
czy jak zamówiłem preorderem myszke to tez zostanie przekierowana na jagielońską ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 12.11.2008

Przewidywana data dostawy: 13.11.2008 - 14.11.2008


Hmmmm jeśli nie dojdzie jutro do 20 to chyba w piątek podziękuję kurierowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od poniedziałkowego południa mam zainstalowane WOTLK na dysku. Dobrze, że są firmy, które zdają sobie sprawę, że graczom nie zależy na nocnych kolejkach i stracie paru godzin na dojazd, czy wyczekiwanie na kuriera, gdy inni już grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę innej treści, jeżeli zamówiłem wotlk z odbiorem osobistym w sklepie megro gram, a nie dostałem maila z linkiem aby zmienić miejsce odbioru na nocną imprezę w siedzibie CDP, to czy istnieje inna możliwość na zmianę miejsca. Próbowałem się dziś dodzwonić do gram.pl ale niestety nikt nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować