Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 10:52, FoXiUlA napisał:

czy istnieje inna możliwość na zmianę miejsca.


Tak, istnieje. W twoim zamówieniu została odnotowana chęć odbioru gry w ramach nocnej sprzedaży.

Pozdrawiam,

Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 10:30, Phillip Jones napisał:

http://media.wow-europe.com/wrath/midnight-opening/en/index.xml states that Empik on
Marszalkowska will be open at midnight. Is this true, or is the cdproject opening a replacement
for Empik?

Thanks.


For this moment and as far i know the Empik shop at Marszalkowska will not be open at midnight.

The new place for the night event and premiere of Wrath of the Lich King is a headquarter of CD Projekt at Jagielońska 74 building E. The doors to it w''ll be open at 22 and then a event w''ll start. After this CD Projekt start to sell WotLK in normal editiona dn CE Edition.

Cheers Jojtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:25, Johnny Bravo napisał:

> czy istnieje inna możliwość na zmianę miejsca.

Tak, istnieje. W twoim zamówieniu została odnotowana chęć odbioru gry w ramach nocnej
sprzedaży.

Pozdrawiam,

Igor


Ja użyłem linka przesłanego w mailu, ale nie wynika z niego jasno czy system przyjął, ze chce odebrać dzisiaj o 24.00

Nie mam potwierdzenia w mialu, ani nic nie zmieniło się w samej zakładce mojego zamówienia.

Nie chciałbym się tam pojawić i stać tam dla samego stania.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 23:14, HoZar napisał:

a ja mam pytanie o akcesoria bo sie nie moge doczytac.
czy jak zamówiłem preorderem myszke to tez zostanie przekierowana na jagielońską ?


głupio tak quotowac po sobie ale BUMP
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:25, Johnny Bravo napisał:

> czy istnieje inna możliwość na zmianę miejsca.

Tak, istnieje. W twoim zamówieniu została odnotowana chęć odbioru gry w ramach nocnej
sprzedaży.

Pozdrawiam,

Igor


Czy pan konsul może wyjaśnić sprawę z preorderami? A mianowicie dlaczego moje zamówienie (nie tylko moje) widnieje jako wysłane dn. 12.11 już od wczoraj (wczoraj był 11.11)? Czy to zamówienie jest już fizycznie u kuriera czy też ktoś sobie stronkęz zamówieniami uaktualnił wcześniej, aby później mieć mniej roboty? Siępytam, bo po podanym numerze listu przewozowego ni jak sprawdzić się nie da gdzie dana przesyłka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh kurcze i nici z imprezki :(
własnie dostałem telefon że mój egzemplarz przyjdzie pocztą bo nie udało się przekierować :*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:34, ji-e-toh napisał:

Ja użyłem linka przesłanego w mailu, ale nie wynika z niego jasno czy system przyjął,
ze chce odebrać dzisiaj o 24.00


System przyjął, że chcesz odebrać grę dzisiaj o 24:00, więc możesz spokojnie pojawić się dzisiaj na Jagiellońskiej.

Pozdrawiam,

Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 11:40, 123kruk napisał:

Czy pan konsul może wyjaśnić sprawę z preorderami? A mianowicie dlaczego moje zamówienie
(nie tylko moje) widnieje jako wysłane dn. 12.11 już od wczoraj (wczoraj był 11.11)?
Czy to zamówienie jest już fizycznie u kuriera czy też ktoś sobie stronkęz zamówieniami
uaktualnił wcześniej, aby później mieć mniej roboty? Siępytam, bo po podanym numerze
listu przewozowego ni jak sprawdzić się nie da gdzie dana przesyłka jest.


Wszystkie zamówienia przekazywane są firmie kurierskiej w dniu dzisiejszym. W dniu dziejszym (zapewne w godzinach wieczornych) zaczną również działać numery przesyłek.

Paczki do wysyłki przygotowywane są już od poniedziałku, niestety firma Blizzard nie zezwala na dostarczenie gier wcześniej niż na dzień premiery, dlatego wszystkie paczki wysyłane są dopiero dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Blizzard nie pozwala więc dlaczego całej EU ludzie dostaną paczki 12 i o 24 bedą gotowi do wbiegnięcia do northrend?
Obowiązują ich inne umowy to na pewno ale jeśli tak to czemu my a raczej wasza firma została potraktowana przez Blizzarda jak została?

Może się mylę i np w UK dystrybutor na UK dostarcza tamtejszym sklepom grę pare dni przed premierą i to one łamią embargo a nie wydawca na UK za co ze strony blizza nic ich nie spotyka bo nie mają z nimi umowy i takich sklepików są setki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zamówienie jako wysłane 12 listopada widnieje już od 2-3 dni przynajmniej, a numer nadania przesyłki tak jak nie działał, tak dzisiaj nadal nie działa.

Nie rozumiem na jakiej zasadzie Blizzard nie zezwala skoro tyle osób już ma w wielu krajach, a np. u nas niektórzy już mają od Wirtusa, a o ile dobrze mi wiadomo to Wirtus nie sprowadza gier na własną rękę, więc zezwolenie od jakiegoś dystrybutora mieć musieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:39, AnTIzZz napisał:

U mnie w 80% gildii już ma dodatek zainstalowany, spatchowany i konta upgradowane od
kilku dni, czekaja tylko na ding o 24.
Te pozostałe 20% to polacy.


Ciekawe jakim cudem mogli upgrade''owac konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:39, AnTIzZz napisał:

U mnie w 80% gildii już ma dodatek zainstalowany, spatchowany i konta upgradowane od
kilku dni, czekaja tylko na ding o 24.
Te pozostałe 20% to polacy.



Hmm nie zdziwiłbym się gdyby faktycznie grę już mieli, ale obecnie nie ma możliwości upgrade''u konta :) Lognij się i zobacz :) Pewnie wieczorkiem dopiero dodadzą możliwość aktywacji kluczy wotlk.

Ale fakt faktem powinna być możliwość wysyłki gry wcześniej , by każdy dostał na czas i o północy ruszył w kierunku Northrend. I dziwie się, że Blizzard niby zakazuje wcześniejszej wysyłki skoro i tak nie można wcześniej zapodac upgrade''a konta >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 12:11, Johnny Bravo napisał:

> Czy pan konsul może wyjaśnić sprawę z preorderami? A mianowicie dlaczego moje zamówienie

> (nie tylko moje) widnieje jako wysłane dn. 12.11 już od wczoraj (wczoraj był 11.11)?

> Czy to zamówienie jest już fizycznie u kuriera czy też ktoś sobie stronkęz zamówieniami

> uaktualnił wcześniej, aby później mieć mniej roboty? Siępytam, bo po podanym numerze

> listu przewozowego ni jak sprawdzić się nie da gdzie dana przesyłka jest.

Wszystkie zamówienia przekazywane są firmie kurierskiej w dniu dzisiejszym. W dniu dziejszym
(zapewne w godzinach wieczornych) zaczną również działać numery przesyłek.

Paczki do wysyłki przygotowywane są już od poniedziałku, niestety firma Blizzard nie
zezwala na dostarczenie gier wcześniej niż na dzień premiery, dlatego wszystkie paczki
wysyłane są dopiero dzisiaj.


To bardzo ciekawe, ale nie do końca prawdziwe niestety.

Można śmiało zakładać, że 90% (jeżeli nie więcej) preorderów wotlk we wszystkich europejskich krajach zostało zrealizowanych dzisiaj (nie są to jakieś oficjalnie opublikowane dane natomiast jest to założenie oparte o błąd statystyczny, z którego wychodzę rozmawiając ze znajomymi). Zdaj sobie sprawę, że był Dzień Niepodległości w związku z czym wysyłki wczoraj były niemożliwe, ale w takim razie, skoro sami twierdzicie, że paczki czekają od poniedziałku, nie wysłano ich w poniedziałek i doszłyby dziś (z racji święta). Ciekawe jak to wyglądało np. w Ultimie, czy w innych sklepach. Trochę dziwne, że niektórzy z zamawiających przed premierą w Polsce w innych sklepach już dostali swoje kopie, a firma, która bądź co bądź ma najlepsze "stosunki" z vivendi/blizzard w Polsce z racji bycia dystrybutorem ich produktów tłumaczy się w ten sposób...

Niestety zawiodłem się w dużym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się kolejny raz na gram.pl wszystko wygląda profesjonalnie. wydaje się takie być ale często coś nawali! Dzwoniłem do kuriera DPD na moje miasteczko dzisiaj nie mają żadnej paczki dla mnie...!

Na dodatek paczki niema w trasie. Prawdopodobnie nie została wysłana...

"Wprowadzono błędny numer przesyłki (NE843050C696)

* Powodem tego może być: wprowadzenie niepoprawnego numeru
* numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego
UNISOFT - bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:07, kozioł1990 napisał:

Zawiodłem się kolejny raz na gram.pl wszystko wygląda profesjonalnie. wydaje się takie
być ale często coś nawali! Dzwoniłem do kuriera DPD na moje miasteczko dzisiaj nie mają
żadnej paczki dla mnie...!

Na dodatek paczki niema w trasie. Prawdopodobnie nie została wysłana...

"Wprowadzono błędny numer przesyłki (NE843050C696)

* Powodem tego może być: wprowadzenie niepoprawnego numeru
* numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego
UNISOFT - bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po
nadaniu w godzinach porannych"


Czytaj wyżej, numery przesyłek mają działać dziś wieczorem. Druga sprawa to to że nie należy zamawiać od dystrybutora bo dystrybutor jako taki warunków umowy złamać nie może jeżeli chce tym dystrybutorem pozostać. Sklep jakiśtam z drugiej strony ma w dupie bo mu nic zrobić nie mogą, stąd różnego rodzaju sklepy sprzedają wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra strzeliłem gafę dzisiaj jest 12 nie 13 xD

poprzedni post do usuniecia

Info dla ludzi którzy będą sprawdzać stan swojego zamówienia w DPD paczki zostały wcześniej przygotowane do wysyłki więc ich numery się różnią od tych w mailach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować