Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Jak już pisałem kilko postów wcześniej trzeba było mnie posłuchać co to było za problem otworzyć pudełko wyjąć klucze wysłać płyty bez kluczy a klucze umieścić w szczegółach zamówień minute po północy

Ja nie chwaląc się mam zainstalowany dodatek od rana jedyny problem nie mam klucza

Wystarczyło tylko dać parę dni wcześniej info i puścić masowego @ maila i wielu ludzi by poradziło sobie bez płytek które dostali by w późniejszym terminie.

Taka informacja oszczędziła by wam 15 stron narzekań w tym temacie bo jak już pisałem wcześniej polak potrafi.

Wiec pozostaje proste pytanie czy robiąc jak napisałem powyżej została by złamana wasza klauzula ???

Acha i prosił bym o prosta odpowiedz Tak lub Nie .

(nawiasem mówiąc to jest bardzo dobra propozycja na przyszłość oszczędzi wam wielu zawiedzionych klijentów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 23:40, Długi Łuk Ra napisał:

przypominam, że gra powinna trafić do graczy w dzień premiery czyli jutro :)
Takie są wymagania Blizzarda, na które nic nie poradzimy.

W mojej gildii niektóre osoby już miały dzisiaj grę około południa, i to nie tylko ci z Europy Zachodniej, ale także np. z Rosji. Na wiele godzin przed "premierą" mieli grę już zainstalowaną i byli gotowi do wejścia do Northrend równo o starcie.

Dnia 12.11.2008 o 23:40, Długi Łuk Ra napisał:

Gra będzie dostępna dziś o 0.01 w naszej siedzibie (czyli za 20 minut), a jutro od rana
w naszym sklepie w Warszawie. Wysyłki są w drodze do graczy.

W moim przypadku po godzinie 20 jeszcze nawet numer przesyłki na stronie kurierskiej nie działał, jednak na chwilę obecną w końcu działa, przyjęcie od kuriera 20:55, utworzenie kwitu importowego 22:06. Cóż, skoro było po 20, więc jest nadzieja, że na jutro dojdzie. Przynajmniej trochę mnie to uspokoiło jednak pewna niepewność jest i co ważniejsze zawód, a to, że już całkiem sporo osób biega sobie po Northrend, a tutaj trzeba nadal czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również pokusiłem się o pomoc GM w tej kwestii i udzielono mi podobnej odpowiedzi. A mianowicie Blizz nie miał nic przeciwko wysyłaniu gry wcześniej , ba osoby , które dodatek miały wcześniej mogły rozkoszować się nim już kilka godzin przed oficjalnym wprowadzeniem, czyt. ok 22.

Zaniedbanie ze strony CDP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 23:53, Duncans napisał:

Heh.. przeciez oni angielskiego nie znaja to jak maja Ci odpowiedziec na to pytanie.
Jakby znali, to gre dostalibysmy dzisiaj. No coz..


Lol :P
Taa, pewnie właśnie w tym tkwi problem. Ktoś nie zrozumiał umowy odnośnie pre-orderów i wyszło jak wyszło. Pewnie jest coś takiego, że sklepy nie mogą wystawić gry na półki przed oficjalną datą premiery, a CDP tylko przypisało sobie to jeszcze również do pre-orderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 23:40, Długi Łuk Ra napisał:

Witam,

przypominam, że gra powinna trafić do graczy w dzień premiery czyli jutro :)
Takie są wymagania Blizzarda, na które nic nie poradzimy.

Gra będzie dostępna dziś o 0.01 w naszej siedzibie (czyli za 20 minut), a jutro od rana
w naszym sklepie w Warszawie. Wysyłki są w drodze do graczy.

Pozdrowienia i samych fioletowych dropów!


Skąd wy te odpowiedzi bierzecie? Z tyłka se je wyciągacie? Gościu postnął screenshota z rozmowy z GMem który jasno stwierdza, że sprzedaż przed godz. 00:00 dnia 12/13 była dozwolona i że na tym polega preorder. Na forum technicznym blizzarda od kilkunastu , jeżeli nie kilkudziesięciu godzin ludzie dyskutują z blizzardowską pomocą techniczną odnośnie problemow z instalacją dodatku a wy z uporem godnym lepszej sprawy KŁAMIECIE w żywe oczy , że wcześniej wam blizzard nie pozwolił? Sorry panowie, ale po tym dodatku kończy się moja przygoda z GRAM.PL . Mogę zrozumieć problemy techniczne, mogę zrozumieć brak towaru i związane z tym opóźnienia, mogę, choćto nie mój problem, zrozumiećburdel i zamieszanie związane z tak dużą premierą. Jednego wszakże nie zdzierżę - jak ktoś chce mnie wydymać. Sorry panowie ale tak się nie robi. Mimo, iż klientem waszym od momentu wyjścia WoWa pare lat temu byłem w miarę stałym więcej już nic od was nie kupię.

A fioletowe dropy to sobie możecie wsadzić... do szuflady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 00:29, Urbaniak napisał:

Ja również pokusiłem się o pomoc GM w tej kwestii i udzielono mi podobnej odpowiedzi.
A mianowicie Blizz nie miał nic przeciwko wysyłaniu gry wcześniej , ba osoby , które
dodatek miały wcześniej mogły rozkoszować się nim już kilka godzin przed oficjalnym wprowadzeniem,
czyt. ok 22.

Zaniedbanie ze strony CDP ?


Raczej ignorancja, dodatek do tak popularnej gry jak WoW ma gwarantowaną sprzedaż, a że są największym dystrybutorem to mają pewniaka, że ludzie u nich najwięcej kupią. Te parę osób narzekających przecierpią. To jest Polska, tu się nie szanuje klienta, bo ważniejsza jest firma i jej interesy. Widać to również po cenach WoTLK i EK, które są o 50% wyższe niż na zachodzie (odpowiednio: 80PLN i 200PLN), pomijam fakt, że taki dystrybutor dostaje jeszcze zniżkę przy większych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 00:38, 123kruk napisał:

> Witam,
>
> przypominam, że gra powinna trafić do graczy w dzień premiery czyli jutro :)
> Takie są wymagania Blizzarda, na które nic nie poradzimy.
>
> Gra będzie dostępna dziś o 0.01 w naszej siedzibie (czyli za 20 minut), a jutro
od rana
> w naszym sklepie w Warszawie. Wysyłki są w drodze do graczy.
>
> Pozdrowienia i samych fioletowych dropów!

Skąd wy te odpowiedzi bierzecie? Z tyłka se je wyciągacie? Gościu postnął screenshota
z rozmowy z GMem który jasno stwierdza, że sprzedaż przed godz. 00:00 dnia 12/13 była
dozwolona i że na tym polega preorder. Na forum technicznym blizzarda od kilkunastu ,
jeżeli nie kilkudziesięciu godzin ludzie dyskutują z blizzardowską pomocą techniczną
odnośnie problemow z instalacją dodatku a wy z uporem godnym lepszej sprawy KŁAMIECIE
w żywe oczy , że wcześniej wam blizzard nie pozwolił? Sorry panowie, ale po tym dodatku
kończy się moja przygoda z GRAM.PL . Mogę zrozumieć problemy techniczne, mogę zrozumieć
brak towaru i związane z tym opóźnienia, mogę, choćto nie mój problem, zrozumiećburdel
i zamieszanie związane z tak dużą premierą. Jednego wszakże nie zdzierżę - jak ktoś chce
mnie wydymać. Sorry panowie ale tak się nie robi. Mimo, iż klientem waszym od momentu
wyjścia WoWa pare lat temu byłem w miarę stałym więcej już nic od was nie kupię.

A fioletowe dropy to sobie możecie wsadzić... do szuflady!


Nie ma żadnego zamieszania. Premiera światowa jest 13.go i na to nic nie poradzę. My jako gram.pl nie mogliśmy sprzedawać wcześniej i nikt na to nie miał zezwolenia. Podejrzewam, że ten GM (jeśli jego wypowiedź jest autentyczna) nie popracuje za długo ^^. Wszędzie na świecie to właśnie Activision-Blizzard zabraniał sprzedaży. Tu jest lista premier europejskich - wszystkie o godzinie 0.01:

http://media.wow-europe.com/wrath/midnight-opening/en/index.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 00:46, Długi Łuk Ra napisał:

> > Witam,
> >
> > przypominam, że gra powinna trafić do graczy w dzień premiery czyli jutro :)

> > Takie są wymagania Blizzarda, na które nic nie poradzimy.
> >
> > Gra będzie dostępna dziś o 0.01 w naszej siedzibie (czyli za 20 minut), a jutro

> od rana
> > w naszym sklepie w Warszawie. Wysyłki są w drodze do graczy.
> >
> > Pozdrowienia i samych fioletowych dropów!
>
> Skąd wy te odpowiedzi bierzecie? Z tyłka se je wyciągacie? Gościu postnął screenshota

> z rozmowy z GMem który jasno stwierdza, że sprzedaż przed godz. 00:00 dnia 12/13
była
> dozwolona i że na tym polega preorder. Na forum technicznym blizzarda od kilkunastu
,
> jeżeli nie kilkudziesięciu godzin ludzie dyskutują z blizzardowską pomocą techniczną

> odnośnie problemow z instalacją dodatku a wy z uporem godnym lepszej sprawy KŁAMIECIE

> w żywe oczy , że wcześniej wam blizzard nie pozwolił? Sorry panowie, ale po tym
dodatku
> kończy się moja przygoda z GRAM.PL . Mogę zrozumieć problemy techniczne, mogę zrozumieć

> brak towaru i związane z tym opóźnienia, mogę, choćto nie mój problem, zrozumiećburdel

> i zamieszanie związane z tak dużą premierą. Jednego wszakże nie zdzierżę - jak ktoś
chce
> mnie wydymać. Sorry panowie ale tak się nie robi. Mimo, iż klientem waszym od momentu

> wyjścia WoWa pare lat temu byłem w miarę stałym więcej już nic od was nie kupię.

>
> A fioletowe dropy to sobie możecie wsadzić... do szuflady!

Nie ma żadnego zamieszania. Premiera światowa jest 13.go i na to nic nie poradzę. My
jako gram.pl nie mogliśmy sprzedawać wcześniej i nikt na to nie miał zezwolenia. Podejrzewam,
że ten GM (jeśli jego wypowiedź jest autentyczna) nie popracuje za długo ^^. Wszędzie
na świecie to właśnie Activision-Blizzard zabraniał sprzedaży. Tu jest lista premier
europejskich - wszystkie o godzinie 0.01:

http://media.wow-europe.com/wrath/midnight-opening/en/index.xml


Stary, forum techniczne se poczytaj, gdzie ludzie postują od kilkunastu godzin o problemach z instalacją i dostają odpowiedzi. I nie gadaj bzdur że nie wolno było sprzedawać. Cała europa może tylko wy nie. Zresztą szkoda se nerwy szarpać czczą gadaniną. Sam sie GMa jutro spytam ale już od kilku ludkow co sie pytali słyszałem że sprzedawać wsześniej było wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i może ktoś z cd-project wreszcie odpowiedzieć, czemu nie da się wykorzystać żadnych wirtualnych pieniędzy na zakup WotkL? Z tego co pisze o wirtualnych pieniądzach powinno dać się je wykorzystać na każda grę związana z cd-project.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłem jeszcze pytanie do Blizza zarówno na maila jak i forum, zobaczymy czy doczekam się odpowiedzi. Wtedy będzie można oficjalnie porównać wypowiedzi obu stron.. Skoro wg. Was (CDP) GM nie znają się na rzeczy, to może pracownicy Blizza odpowiadający za kwestie pomocy technicznej będą bardziej kompetentni do udzielenia informacji jak to faktycznie jest, a raczej było, bo w zasadzie już po sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocna premiera w Warszawie to była jakaś kpina na poziomie organizacyjnym pijanych gimnazjalistów. Macie moje dane kontaktowe - przy nastepnej takiej imprezie możecie się odezwać, poprosić o zorganizowanie, ustalimy jakieś sensowne honorarium i będziecie mieli imprezę z prawdziwego zdarzenia a nie sceny jak sprzed mięsnego za czasów PRL.

pomijam już takie proste rzeczy, jak np umieszczenie najnowszego patcha na serwerze cdprojektu, żeby zapewnić klientom jeszcze większą wygodę. No ale jak napisałem wyżej - chętnie zorganizuję następną taką imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie spodobały mi się konkursy "kto wyżej podskoczy, by złapać podkładkę". No ludzie... co to qr... było w ogóle. Nie mówiąc o tym, że ktoś tam niby łaził z megafonem i coś gadał, ale może następnym razem zafundujecie mu jakiś normalny sprzęt, bo za chiny nie było słychać - a nie, sorry, 2 razy podszedł na drugą stronę, wtedy coś dosłyszałem.
I co to za brednie, że coś miało się zacząć o 22 - jakbym wiedział, że tak będzie wyglądać, to bym sobie spokojnie na 2 zajechał, nie ściskał się w kolejce, ani nie czekał bez sensu na zewnątrz.

Zawód na całej linii. Małe mam doświadczenie z "imprezami growymi", ale mam nadzieje, że to nie reprezentuje przeciętnego poziomu, bo jak tak to zgroza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 01:53, TenTomasz napisał:

Nocna premiera w Warszawie to była jakaś kpina na poziomie organizacyjnym pijanych gimnazjalistów.


To i tak dość eufemistycznie określiłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 01:53, TenTomasz napisał:

Nocna premiera w Warszawie to była jakaś kpina na poziomie organizacyjnym pijanych gimnazjalistów.



"A herbatę tez będziecie rzucać?" :D

I kupcie sobie lepszy megafon na przyszłość, bo na premierze Diablo III fani was zjedzą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 02:08, KaPe napisał:

Szczególnie spodobały mi się konkursy "kto wyżej podskoczy, by złapać podkładkę". No


Kpina z klientów. Może czas zatrudnić ludzi, który wiedzą co to PR i Marketing. Ponoć smycze z "Mass Effect" były dodawane. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała premiera to była porażka, wstyd i poruta. Taka impreza to była godna "sapera" a nie Wotlk, i gdzie te obiecane dla pierwszych klientów gratisy ? Wszedłem jak jeden z pierwszych i co ? nic.. no chyba że to było dla pierwszych dwóch.. Już nie mówię nawet tego że pudełko z (prawdopodobnie) z trailerem, było puste, bez płyty dlatego nawet nie mogę powiedzieć co tam mogło być, taaa gratisy były hmm "Mass efect", "Wiedzmin" etc.. Panowie z CD-Projektu wstyd!! ludzie tam byli już przed 22.00 oczekując na coś wiecej niż tylko stanie przez 2 godziny, już nie mówię jak było zaranżowane wpuszczanie ludzi do środka, co Wy nie przewidzieliście że przyjdzie tyle osób ?!?! Co to znaczy że tylko jeden komp sprawny mieliście i nie mogliście wiecej klientów na raz obsłużyć, no przecież to śmiech na sali!! Trzeba było zostawić jednak tą premiere w Empiku, a nie złapaliście za coś co Was po prostu przerosło i najzwyklej na świecie nie byliście przygotowani!! Wszyscy którzy tam byli zasłużyli na wielkie słowa "PRZEPRASZAM" od Was, no ale po wczorajszej premierze widziałem jak "fielkom firmom" Jesteście, wiec pewnie nawet na to Was nie jest stać, żeby klientów przeprosić. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować