Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2008 o 11:54, Krzysiek Szulc napisał:

Ze swojej strony mogę zapewnić, że mamy nauczkę na przyszłość i zapewniam, że kolejna
nocna premiera zorganizowana przez CDP powali Was na kolana. ;-)


Ze swojej strony mogę zapewnić, ze mam nauczkę na przyszłość i zapewniam, że już nigdy niczego nie zamówię w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 12:57, KoVaR napisał:

Ze swojej strony mogę zapewnić, ze mam nauczkę na przyszłość i zapewniam, że już nigdy
niczego nie zamówię w gram.pl


Ze swej strony zapraszam do wątku, gdzie możesz swoje uwagi przedstawić przedstawicielowi sklepu gram.pl:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=1243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam taki dość spory problem i nie wiem czy dobrze umieszczam tego posta od przeszło roku jestem zapalonym graczem world of warcraft ale w październiku po wydaniu ostatniego patcha przed dodatkiem zostało skradzione moje konto z gry zostało shackowane szybka interwencja sprawdziłem czy nie mam żadnych trojanów i po 5 dniach blizz przywrócił mi konto, ale po 4 dniach powtórka z rozrywki i znowu jestem bez konta a maile do bliza z informacją, że znowu mi konto ukradli dała mi tyle, że przysłali mi info o przyjęciu problemu a na następny dzień, że moje konto zostało przez nich całkiem usunięte gdyż z niego koleś który mi je shackował sprzedawał wirtualne pieniądze. Teraz lipa zero kontaktu z Blizzem nie odpowiadają na maile nie wiem co mam zrobić a nie widzi mi się tracić kase za opłacanie konta w końcu za przeszło rok grania troche wydałem bo prepaidami opłacałem i postaci też żal bo 3 wyepikowane 70 to jednak strata. Jeśli ktoś miał by pomysł jak mogę jeszcze Blizza pomęczyć i jakoś ruszyć temat odzyskania konta prosił bym o kontakt na tego maila: lucinio@wp.pl.
Jeśli ludzie z ekipy gram.pl są w jakiś sposób zdolni mi pomóc ich też proszę serdecznie o pomoc. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... chciałbym zapytać się zainteresowanych czy kto kolwiek widział i wie a może i ma pełny plik obrazu Arthasa... mam na myśli obraz zamieszczony niżej

20081114163038

20081114163044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pochwale , że do dzisiaj nie dotarł mój "pre-order" Ostatni raz zamawiałem coś na gram.pl , identyczna sytuacja co z Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 20:12, Wojman napisał:

Ostrzezenie za spam. Ostrzegalem, ze jak beda posty nie na temat to beda konsekwencje?
Ostrzegalem. Podalem link? Podalem.


Hehehe. Post kolegi Lilapol jak najbardziej nawiązuje do głównego tematu i Waszego wprowadzenia. Mianowicie autor posta chciałby wiedzieć, kiedy otrzyma zamówioną grę. Widzę nerwowo w szeregach załogi gram.pl. Brak argumentacji, to zaczynacie straszyć konsekwencjami. Ciekawe jakimi. Skasujecie konto i wirtualną kasę? A kasujcie. I tak ta kasa to pic na wodę, bo to tak jak z promocją w sklepie. Nakleja się kartkę z ceną wyższą o 50% i robi się przecenę o 30%. Ja na szczęście kupiłem grę wcześniej i nie musiałem się denerwować. Przy okazji zapytam, co daje rejestracja gier u Was? Otóż NIC nie daje. Na przestrzeni ostatnich paru lat ( mam zarejestrowanych sporo tytułów) dostałem chyba 1 (słownie JEDEN) mail z info i jakimś patchu. Ponoć rejestracja pozwala na otrzymywanie informacji od Was o nowych patchach. Kolejna bzdura.

[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przypomnę że w nazwie tematu jest napisane wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Sposób sprzedaży i doręczenia jest jak najbardziej związany z wydaniem premierowej gry.

A propo gadżetów. Kiedy zobaczymy w Polsce Blizz Authenticatory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 16:56, ReMiller napisał:

> Ostrzezenie za spam. Ostrzegalem, ze jak beda posty nie na temat to beda
konsekwencje?
> Ostrzegalem. Podalem link? Podalem.

Hehehe. Post kolegi Lilapol jak najbardziej nawiązuje do głównego tematu i Waszego wprowadzenia.
Mianowicie autor posta chciałby wiedzieć, kiedy otrzyma zamówioną grę. Widzę nerwowo
w szeregach załogi gram.pl. Brak argumentacji, to zaczynacie straszyć konsekwencjami.
Ciekawe jakimi. Skasujecie konto i wirtualną kasę? A kasujcie. I tak ta kasa to pic na
wodę, bo to tak jak z promocją w sklepie. Nakleja się kartkę z ceną wyższą o 50% i robi
się przecenę o 30%. Ja na szczęście kupiłem grę wcześniej i nie musiałem się denerwować.
Przy okazji zapytam, co daje rejestracja gier u Was? Otóż NIC nie daje. Na przestrzeni
ostatnich paru lat ( mam zarejestrowanych sporo tytułów) dostałem chyba 1 (słownie JEDEN)
mail z info i jakimś patchu. Ponoć rejestracja pozwala na otrzymywanie informacji od
Was o nowych patchach. Kolejna bzdura.


Mam dokładnie takie same spostrzeżenia.
Natomiast "straszenie" ludzi jakimiś tam degradami itp. bzdurami... Co to ma być? Przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:40, Michal256 napisał:

A propo gadżetów. Kiedy zobaczymy w Polsce Blizz Authenticatory?


Nie zobaczymy, bo to nie jest Dystrybutor Blizzard''a, tylko Dystrybutor WOTLK. Na takiej samej zasadzie Mietek z warzywniaka może tę grę dystrybuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ReMiller - ostrzezenie za spam
Michal256 - ostrzezenie za spam
T34 - degrad -1 za spam

Bardzo mi przykro, ale nie rzucam slow na wiatr. A jesli Moderator prosi, zeby kwestie przesylek omawiac w odpowiednim watku to nalezy tak zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem z podstawką do WOWA ponieważ instalacja zostaje przerywana z powodu błędu.Już zgrywałem na dysk i instalowałem z dysku ale to nie pomaga.Instalowałem też na dysku C i program files ale tak samo przerywa instalacje .Wie ktoś co z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:39, Wojman napisał:

ReMiller - ostrzezenie za spam
Michal256 - ostrzezenie za spam
T34 - degrad -1 za spam

Bardzo mi przykro, ale nie rzucam slow na wiatr. A jesli Moderator prosi, zeby kwestie
przesylek omawiac w odpowiednim watku to nalezy tak zrobic.


Wrzuć sobie jeszcze jeden jak cię to cieszy.

"W tym wątku zadawać możecie pytania związane z World of Warcraft: Wrath of the Lich King i polskim wydaniem tego tytułu."

Dystrybycja jest nieodłącznym elementem wydania gry.
Chyba, że używasz jakieś innego języka polskiego, którego nie znam.
Najprościej przenosić niewygodne opinie do innego wątku aby wątek reklamowy był czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bede prosil nieskonczona ilosc razy, zeby dyskutowac w tym watku na temat. BAN za niedostosowanie sie do polecen Moderatora oraz za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 21:54, Dareksdiablo napisał:

Siema. Mam problem z podstawką do WOWA ponieważ instalacja zostaje przerywana z powodu
błędu.Już zgrywałem na dysk i instalowałem z dysku ale to nie pomaga.Instalowałem też
na dysku C i program files ale tak samo przerywa instalacje .Wie ktoś co z tym zrobić??


Mógłbyś wrzucić screena błędu, może pomóc w szukaniu rozwiązania problemu.

1. Upewnij się że masz uprawnienia admina. Jeśli korzystasz z systemu Windows Vista, p-kliknij instalatora gry i wybierz opcję uruchom jako administrator.
2. Spróbuj zainstalować grę w trybie awaryjnym.

EDIT: Spróbuj zainstalować grę od razu z płyty Wratha. Chyba zawiera również dane z podstawki i TBC.

@Wojman

A może po prostu zamknij ten temat skoro jest z nim tyle problemów? Bo po prawdzie nie wiem o czym chcesz tu jeszcze dyskutować. Premiera już się odbyła, więc tej kwestii nie ma już co poruszać. Można tylko mówić o sposobie w jaki została zorganizowana, ale to już się wyjaśniło. Temat się skończył na 22 stronie. Temat nie jest o problemach technicznych, więc pewnie post Dareksdiablo również tu nie pasuje. Spójrz prawdzie w oczy - jeśli temat ma pozostać otwarty, będzie dotyczył pochodnych wydania i problemów popremierowych - czyli dostawy paczek, instalacji itp.
Po prostu postaw tu kłódkę - oszczędzisz sobie nerwów i denerwowania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:39, Wojman napisał:

ReMiller - ostrzezenie za spam
Michal256 - ostrzezenie za spam
T34 - degrad -1 za spam

Bardzo mi przykro, ale nie rzucam slow na wiatr. A jesli Moderator prosi, zeby kwestie
przesylek omawiac w odpowiednim watku to nalezy tak zrobic.



Dalej dalej. Bana poproszę. Szybciutko. To Wasze jedyne pole do popisu. Wasze PR-owo marketingowe NIEUDACZNICTWO sięgnęło dna, to chociaż na forum się wykażecie. Ludzie się z Was śmieją i przechodzą do firm, które wiedzą jak dbać o klienta. Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może płyta jest wadliwa? Błąd CRC czy jakiś inny?

Jeśli masz zarejestrowaną już na stronie Blizzarda grę, to zawsze możesz ściągnąć ich instalator, może to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 21:54, Dareksdiablo napisał:

Siema. Mam problem z podstawką do WOWA ponieważ instalacja zostaje przerywana z powodu
błędu.Już zgrywałem na dysk i instalowałem z dysku ale to nie pomaga.Instalowałem też
na dysku C i program files ale tak samo przerywa instalacje .Wie ktoś co z tym zrobić??


Siema, zapytaj tutaj następnym razem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&u=27679 . Jeżeli udało się tobie zgrać całą instalkę z płyty na dysk, to problem na 100% nie tkwi w uszkodzonym nośniku czy napędzie. Jeżeli masz w tej chwili włączony antywirus - wyłącz go koniecznie na czas instalacji. Jeżeli to nie pomoże, to napisz w rzeczonym temacie (link powyżej) i zapodaj opis błędu jaki tobie wyskakuje w trakcie instalacji (bez tego można tylko zgadywać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować