Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 14:05, 3MK4 napisał:

Ciekawe
jak to wyglądało np. w Ultimie, czy w innych sklepach.


Proponowałbym zadzwonić i się zapytać ;D.

Dnia 12.11.2008 o 14:05, 3MK4 napisał:

a firma,
która bądź co bądź ma najlepsze "stosunki" z vivendi/blizzard w Polsce z racji bycia
dystrybutorem ich produktów tłumaczy się w ten sposób...


Nikt się nie tłumaczy, bo nie ma z czego. Zamówienia zgodnie z informacja dostępną przed składaniem zamówienia zostaną dostarczone na dzień premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam następujące pytanie.
Mam zamówienie na mój upragniony dodatek, do odbioru w Metrze Centrum. Po ciężkich trudach, rzekł bym nawet Elite Quest, udało mi się wywalczyć jutro dzień wolny w pracy. W szczegółach mojego zamówienia widnieje groźnie brzmiące sformułowanie:

"zamówienie przyjęte do realizacji. Po skompletowaniu Twojego zamówienia (do 48h w dni robocze, nie dotyczy preorderów)".

Czy to oznacza, że być może jutro jeszcze nie będzie mojego upragnionego dodatku?
Rozumiem oczywiście, że każda taka sytuacja jest indywidualna i 100% odpowiedź jest prawdopodobnie jeszcze na tę chwilę nieosiągalna, dlatego pytam ogólnie/retorycznie czy gry ze sposobem odbioru w Metrze Centrum będą jutro dostępne.

Z góry przepraszam, jeżeli moje pytanie zostało już poruszone, jednakże nie udało mi się go wyłapać w temacie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:29, Johnny Bravo napisał:

> Ciekawe
> jak to wyglądało np. w Ultimie, czy w innych sklepach.

Proponowałbym zadzwonić i się zapytać ;D.

> a firma,
> która bądź co bądź ma najlepsze "stosunki" z vivendi/blizzard w Polsce z racji bycia

> dystrybutorem ich produktów tłumaczy się w ten sposób...

Nikt się nie tłumaczy, bo nie ma z czego. Zamówienia zgodnie z informacja dostępną przed
składaniem zamówienia zostaną dostarczone na dzień premiery gry.


Złożyłem zamówienie i zgodziłem się z tym co zawarte było w informacji w związku z czym mogę tylko żałować, że to zrobiłem i tutaj mogę jedynie winić tylko i wyłącznie siebie natomiast fakt, że inni wotlk już dostali, a ja będę musiał czekać jest po prostu irytujący i chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że spodziewałem się trochę więcej po cdprojekt mówiąc szczerze. Zwłaszcze, że jak sami twierdziecie paczki z grami mieliście już w poniedziałek. Jest mi po prostu żal, że ktoś nie pomyślał, że możnaby zrobić ukłon w stronę zamawiających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:29, Johnny Bravo napisał:

Nikt się nie tłumaczy, bo nie ma z czego. Zamówienia zgodnie z informacja dostępną przed
składaniem zamówienia zostaną dostarczone na dzień premiery gry.

W moim odczuciu zabrzmiało to trochę jak "Możecie dalej narzekać, a i tak to nic nie da, bo mamy was gdzieś - napisane było dostawaa 13? Było , no to do widzenia.."

Może trochę przesadzam ale myślę, że nie tylko jak tak to odebrałem..

PS. To prawda, nikt nie obiecywał, że będzie można mieć grę przed premierą, ale wydaje mi się, że można było się bardziej postarać i wynegocjować wcześniejszą wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek dodam ze gre mozna sciagnac nielegalnie od 07.11.
Oczywiscie nic nam to nie da bez klucza ;-).

Zastanawialem sie czy jest sens jutro brac dzien wolny... paczka dojdzie do 17 ale pewnie i tak serwery padna i bedzie OFFline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do punktu odbioru to dalej widnieje w mailu metro centrum i po linku zmieniającym na jagiellońska ani śladu. Co z tym? gdzie to moge zmienić
ale wpisałem mojego maila na stronce wotlk i wyskoczyło "Dziękujemy
Twój egzemplarz został zarezerwowany."
Czy to wystarczy by jechać o 24 odebrać dwa pudełka z mojego zamówienia? bez klikania uprzedniego linka?
Prosze konsula o szybką odpowiedź

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 12:11, Johnny Bravo napisał:

Wszystkie zamówienia przekazywane są firmie kurierskiej w dniu dzisiejszym. W dniu dziejszym
(zapewne w godzinach wieczornych) zaczną również działać numery przesyłek.


Jak widac sklep sie zupelnie niczego nie nauczyl od czasu burning crusade
Gra powinna byc u mnie NA PREMIERĘ a nie "w dniu premiery"
Premiera gry jest DZISIAJ o godz 24:00 czy jak kto woli 0:00 i paczka powinna byc u mnie DZISIAJ
Znowu, tak jak przy burning crusade, paczke otrzymam 30h po premierze, to jest po prostu skandal

Dnia 12.11.2008 o 12:11, Johnny Bravo napisał:

Paczki do wysyłki przygotowywane są już od poniedziałku, niestety firma Blizzard nie
zezwala na dostarczenie gier wcześniej niż na dzień premiery, dlatego wszystkie paczki
wysyłane są dopiero dzisiaj.


Za przeproszeniem SRANIE W BANIE
Cala cywilizowana europa rozsyla gre juz od poniedzialku
W jednostkwych przypadkach ludzie dostawali edycje kolekcjonerska PRZED weekendem (z czego pojawily sie filmy na youtube)
Oczywiscie tylko w polsce "sie nie da"
Żenada

Ze względu na swieto, poczki powinny zostac wyslane NAJPOZNIEJ 10 listopada !!!

Mialem nadzieje ze sklep wyciagnie odpowiednie wnioski po tym co sie stalo z BC, jak widac bardzo sie mylilem
Trzeciej szansy juz nie dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 13:39, AnTIzZz napisał:

U mnie w 80% gildii już ma dodatek zainstalowany, spatchowany i konta upgradowane od
kilku dni, czekaja tylko na ding o 24.
Te pozostałe 20% to polacy.


Wcale nie. W Polsce można było stać się właścicielem już od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:58, Urbaniak napisał:

PS. To prawda, nikt nie obiecywał, że będzie można mieć grę przed premierą, ale wydaje
mi się, że można było się bardziej postarać i wynegocjować wcześniejszą wysyłkę.


Wierz mi nie było takiej możliwości. Jeżeli taka opcja byłaby możliwa zrobilibyśmy wszystko żeby grę wysłać jak najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 14:51, 3MK4 napisał:

Jest mi po prostu żal, że ktoś nie pomyślał, że możnaby zrobić ukłon w stronę zamawiających.


Wierz mi jeżeli otrzymalibyśmy od Blizzard zezwolenie na wcześniejszą wysyłkę to byśmy to zrobili. Niestety takiego zezwolenie nie było dlatego wszystkie paczki wysyłane są dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nikt się nie tłumaczy, bo nie ma z czego. Zamówienia zgodnie z informacja dostępną przed składaniem zamówienia zostaną dostarczone na dzień premiery gry."
--------

Jest z czego. Bo dzień premiery to dla większości tutaj godzina 00.00 13 listopada, a nie godzina 18.50 13 listopada.
Poza tym nie ładnie kłamać, bo na forum już ludzie dyskutują z technikami Blizza na temat problemów z instalerem, podczas gdy ty twierdzisz, że Blizzard zakazał wcześniejszej dystrybucji dodatku.

Tym bardziej, że nawet gdzieś na gram.pl (nie mogę odnaleźć informacji, może ktoś pomoże) jest informacja, że to CD Projekt -jako dystrybutor- zakazał i nie ma w tej informacji ani słowa o Blizzardzie.

Proponuję zmienić też nieco ton wypowiedzi i przestać cwaniakować, bo każdy może grę kupić w sklepie i w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej z wami umowy kupna -sprzedaży bez podania przyczyn. Sprzedawanie gry po zawyżonej cenie, kompletne niezrozumienie oczekiwań graczy co do czasu doręczenia przesyłek i na koniec traktowanie klientów ''terefere i tak możesz mi skoczyć'' jakby każdy z nas był piętnastoletnim pryszczatym frajerem..nie ładnie.




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:03, KoVaR napisał:

Jak widac sklep sie zupelnie niczego nie nauczyl od czasu burning crusade
Gra powinna byc u mnie NA PREMIERĘ a nie "w dniu premiery"
Premiera gry jest DZISIAJ o godz 24:00 czy jak kto woli 0:00 i paczka powinna byc u mnie
DZISIAJ


Premiera gry ma miejsce JUTRO - 13.11 (przynajmniej tak jest napisane na stronie Blizzarda). 13 listopad zaczyna się o godzinnie 0:01. Wszystkie osoby, które jako formę dostawy wybrały kuriera dostaną grę w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:12, naczelnyk napisał:

"Nikt się nie tłumaczy, bo nie ma z czego. Zamówienia zgodnie z informacja dostępną przed
składaniem zamówienia zostaną dostarczone na dzień premiery gry."
--------

Jest z czego. Bo dzień premiery to dla większości tutaj godzina 00.00 13 listopada, a
nie godzina 18.50 13 listopada.
Poza tym nie ładnie kłamać, bo na forum już ludzie dyskutują z technikami Blizza na temat
problemów z instalerem, podczas gdy ty twierdzisz, że Blizzard zakazał wcześniejszej
dystrybucji dodatku.

Tym bardziej, że nawet gdzieś na gram.pl (nie mogę odnaleźć informacji, może ktoś pomoże)
jest informacja, że to CD Projekt -jako dystrybutor- zakazał i nie ma w tej informacji
ani słowa o Blizzardzie.

Proponuję zmienić też nieco ton wypowiedzi i przestać cwaniakować, bo każdy może grę
kupić w sklepie i w ciągu 10 dni odstąpić od zawartej z wami umowy kupna -sprzedaży bez
podania przyczyn. Sprzedawanie gry po zawyżonej cenie, kompletne niezrozumienie oczekiwań
graczy co do czasu doręczenia przesyłek i na koniec traktowanie klientów ''terefere i
tak możesz mi skoczyć'' jakby każdy z nas był piętnastoletnim pryszczatym frajerem..nie
ładnie.


Przykro mi, że odbierasz tak moje słowa, jeżeli Cię uraziłem to przperaszam, nie było to moim celem. Na forum staram się wam udzielać tylko i wyłącznie prawdziwych informacji. Wszystko co piszę staram się pisać zgodnie z posiadom przeze mnie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:19, wutek03 napisał:

Czy pan Konsul rozwieje me wątpliwości przedstawione w poprzednim moim poście?


Jeżeli możesz to sprawdź ponownie metodę dostawy przy swoim zamówieniu. W tej chwili powinna wyświetlać się przy Twoim zamówieniu informacja o nocnej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda że gra ma premierę jutro o 0:01 ale ciężko mi uwierzyć że nie dało się tej gry dostarczyć ludziom dziś choćby na wieczór albo że Blizzard się na to nie zgodził. Przecież każdy wie że kurier to minimum 20h. Dostarczenie ludziom gry na 6h przed oficjalną premierą nie zrujnowało by świata wowa, wręcz przeciwnie, usatysfakcjonowało by masę klientów. Przecież to tego wszystkiego dochodzi instalacja/patchowanie itp, to też trochę czasu zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 15:24, Johnny Bravo napisał:

> Czy pan Konsul rozwieje me wątpliwości przedstawione w poprzednim moim poście?

Jeżeli możesz to sprawdź ponownie metodę dostawy przy swoim zamówieniu. W tej chwili
powinna wyświetlać się przy Twoim zamówieniu informacja o nocnej sprzedaży.


Sprawdziłem

"NOCNA SPRZEDAŻ! w gram.pl na Jagiellońskiej 74 A zamówienie nr *******: złożone Pt, 07.11.2008, zamówienie przyjęte do realizacji. Po skompletowaniu Twojego zamówienia (do 48h w dni robocze, nie dotyczy preorderów), zmieni ono status na "gotowe do odbioru", a Ty otrzymasz powiadomienie e-mail.

Czyli spokojnie w nocy odbiore.
Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować