Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

A ja właśnie zarezerwowałem sobie jedną kopię w empiku. Jutro o 9:00 otwierają - teraz wyścig - szybciej pojawi się informacja o paczce na stronie DPD czy otworzą sklep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dzisiaj do 23.00 nie będzie informacji o statusie przesyłki (dalej będzie wyskakiwał błąd który poniekąd oznacza że przesyłka nie została nadana), ja za usługi gram.pl podziękuję i podjadę do empiku. Oznacza to że przesyłka zostanie nadana jutro, czyli dodzie w piątek. Dla informacji gram.pl:

MY NIE POTRZEBUJEMY TEGO DODATKU W PIĄTEK

W Krakowie 2 empiki i Saturn mają być otwarte o 24.00 z uwagi na premierę.

PS. Osobiście podejrzewam gram.pl o współpracę z "aliantami". Wysyłają nam produkt później coby potem alianci mogli nas gankować mając wyższe lvle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a co z ludźmi którzy zapłacili z góry za WotLK? i Zamówili dodatek w pre orderze np już w kwietniu? Pytanie już było wcześniej postawione ale jakoś nie widzę odpowiedzi na nie.... Ostatni raz chyba decyduje się na pre order czegokolwiek w sklepie gram.pl - żadnych korzyści - jedynie same kłopoty...
Nie mamy żadnej gwarancji że produkt dotrze do nas w dzień premiery...
Gdyby nie to że zapłaciłem naiwnie z góry za dodatek to teraz spokojnie bym czekał na otwarcie marketów/Empiku/MM w dniu jutrzejszym gdzie nabyłbym grę taniej i bez problemów z kurierem,odbiorem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 18:51, Urbaniak napisał:

W Empiku na Pl.Wolności ( Poznań ) WOTLK nie ma i tak nie widać szczerze żadnych przygotowań
do promocji gry.

Ja pojde zaraz zobaczyc do Plazy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe o której oni chcą to wysłać jak juz jest 19.20. Szkoda słów.

Czyli nawet zapowiedzi, które tutaj mówiace, że dostaniemy to w dniu priemiery, czyli jutro są wielce nieprawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 12.11.2008

Przewidywana data dostawy: 13.11.2008 - 14.11.2008

Data złożenia: Śr, 01.10.2008 o godz. 22:52"


Ja się grzecznie pytam co to ma znaczyć 13-14?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na pewno złożę reklamację jęśli gra nie trafi do mnie 13.
Generalnie państwu z gram.pl już dziękuję , to było ostatnie moje zamówienie u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:29, Gregu napisał:

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 12.11.2008

Przewidywana data dostawy: 13.11.2008 - 14.11.2008

Data złożenia: Śr, 01.10.2008 o godz. 22:52"


Ja się grzecznie pytam co to ma znaczyć 13-14?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na pewno złożę reklamację jęśli gra nie trafi do mnie 13.
Generalnie państwu z gram.pl już dziękuję , to było ostatnie moje zamówienie u was.



dojdzie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:37, Malevyn napisał:

> Ja się grzecznie pytam co to ma znaczyć 13-14?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> Na pewno złożę reklamację jęśli gra nie trafi do mnie 13.
> Generalnie państwu z gram.pl już dziękuję , to było ostatnie moje zamówienie u was.



dojdzie jutro


Ja mam taką nadzieję, inaczej gram.pl straci kolejnego klienta i będzie miała darmową anty-reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 19:29, Gregu napisał:

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 12.11.2008

Przewidywana data dostawy: 13.11.2008 - 14.11.2008

Data złożenia: Śr, 01.10.2008 o godz. 22:52"


Ja się grzecznie pytam co to ma znaczyć 13-14?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na pewno złożę reklamację jęśli gra nie trafi do mnie 13.
Generalnie państwu z gram.pl już dziękuję , to było ostatnie moje zamówienie u was.


Jakbyś był człowiekiem inteligentnym, to byś wiedział, że dostawa przesyłki do Ciebie wysłanej dzień przed premiera, nie zależy od cd projektu, tylko od DPD - firmy przesyłkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej czy ta premiera na Jagiellońskiej jest tylko dla pracowników bądź osób jakoś specjalnie wybranych, czy dla wszystkich chętnych. Bo słyszałem że na jagiellońskiej jest dla pracowników a w empiku dla wszystkich??
Proszę o szybka odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buheheh trzeba było zamówić w ultimie oni mi już wysłali :D:D:D o 19:24 ale mam nadzieję, wszyscy którzy zamówili grę w gram.pl dostaną ją 13.11. i spotkamy się w Northrend. Pozdro all. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jakbyś był człowiekiem inteligentnym, to byś wiedział, że dostawa przesyłki do Ciebie wysłanej dzień przed premiera, nie zależy od cd projektu, tylko od DPD - firmy przesyłkowej."


Gdybyś Ty był człowiekiem inteligentnym wiedziałbyś ,że dostawa powinna być przez sklep gram.pl tak ustawiona aby nie było możliwości jakichkolwiek opóźnień, a to znaczy ,że powinna być wysłana 1dzień wcześniej.

Co by jednak nie popaść w skrajności więcej na nich nie będe napadał i cierpliwie poczekam do jutra.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie empiki maja juz lich kinga i od jutra od 9 beda sprzedawac zgodnie z wytycznymi Blizzarda
jak ktos chce to moze pojechac do empik junior dzisiaj o polnocy i tez kupi - zawsze to blizej niz na targowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o 19:46 dostalem maila potwierdzającego wysyłkę więc pewnie będzie jutro. Jak nie to z nerwow chyba jakiegoś wągli9ka w kopercie im wyślę!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numer przesyłki jak nie działał tak nadal nie działa.

I również mam napisane 13-14 :/

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 12.11.2008 (z tym, że to 12.11 było napisane już od 10.11)

Przewidywana data dostawy: 13.11.2008 - 14.11.2008

Data złożenia: Pn, 07.07.2008 o godz. 00:26

Pytam się co to ma być, jeśli gra nie przyjdzie nawet na dzień premiery to PO CO był ten preorder skoro grę otrzyma się później niż w innych sklepach? Jak widzę gram.pl na temat ewentualnych opóźnień milczy. Beznadziejna strategia, milczenie nic tu nie da, a jedynie zrazi część klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować