Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 20:39, Czedwik napisał:


Pytam się co to ma być, jeśli gra nie przyjdzie nawet na dzień premiery to PO CO był
ten preorder skoro grę otrzyma się później niż w innych sklepach? Jak widzę gram.pl na
temat ewentualnych opóźnień milczy. Beznadziejna strategia, milczenie nic tu nie da,
a jedynie zrazi część klientów.



Milczenie wynika z tego że gram.pl pracuje do godziny 17.00. Potem gaszą światło i idą do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja biegne i północy na jagiellońską, :) natomiast nie żebym bardzo chciał straszyć tych którzy zamówili dostawę kurierem, ale ja jak rok temu tak miałem dostać wiedźmina to w końcu wyszło na to że po 2 tygodniach od premiery sam pojechałem na sortownię firmy kurierskiej.

Kurierzy kłamią i mają ogólnie gdzieś zobowiązania jakie bierze na siebie sklep. Temat nie o tym więc nie będę podawał przykładów. Życzę wszystkim szybkiej dostawy. Do zobaczenia w Northrendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 20:39, Czedwik napisał:


I również mam napisane 13-14 :/

ja to samo. Z wcześniejszych doświadczeń z gram.pl wiem jak to jest: przez cały dzień było pakowane, dopiero nie dawno jest wysłane. Więc kurier paczkę dostał gdzieś wieczorem( o ile wogóle dostał) i zapewne nie wyjedzie już z nią dzisiaj tylko jutro, a paczkę dostanę w piątek ( mam nadzieję...). Szkoda, że już zapłaciłem za swoje 4xwotlk...Jeżeli jej nie dostanę jutro to nie zmienię zdania o preorderach w gram.pl;) ( a te zdanie można się domyślić jakie jest...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakas plota ruszyła, że Empic w Gdansku Głównym także urzadza nocna sprzedarz ..

Ktos mogłby potwierdzic/zaprzeczyc ? ... w Necie nic nie znalazlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymam się do jutra z ewentualnymi opiniami na temat gram.pl Trochę za dużo z tym zamieszania. Mimo wszystko Gry powinny być dostępne w dniu premiery bo co to za Pre-order jeśli gra przychodzi dzień po premierze.
Wątpię żeby to była wina masterlinku jeśli przyjdzie komuś gra w piątek.
A jeśli gram chcę równać do najlepszych to musi wywiązywać się ze swoich zobowiązań.
Pochwalimy lub pobluzgamy jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 21:54, tekdev napisał:

w warszawie oprócz jagiellońskiej będzie też nocna sprzedaż w empiku? czy tylko jagiellońska?

bedzie tez w Juniorze w Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Utworzenie kwitu importowego DPD 12/11/2008 22:06:40 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 12/11/2008 21:10:01 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1


To znaczy ze paczuszka już pojechała czy dalej leży na sortowni? <.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 22:38, 87kr1s napisał:

Lp.

Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
1 Utworzenie kwitu importowego DPD 12/11/2008 22:06:40 Przesyłka odebrana przez kuriera
WA1
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 12/11/2008 21:10:01 Przesyłka wchodząca do sortowni
WA1


To znaczy ze paczuszka już pojechała czy dalej leży na sortowni? <.<


Pisze jak byk "Przesyłka odebrana przez kuriera" czyli jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 22:39, Nazin napisał:

> Lp.
>
> Nazwisko Data Godzina Opis Stacja
> 1 Utworzenie kwitu importowego DPD 12/11/2008 22:06:40 Przesyłka odebrana przez
kuriera
> WA1
> 2 Magazyn: przyjęcie od kur. 12/11/2008 21:10:01 Przesyłka wchodząca do sortowni

> WA1
>
>
> To znaczy ze paczuszka już pojechała czy dalej leży na sortowni? <.<

Pisze jak byk "Przesyłka odebrana przez kuriera" czyli jedzie



Ah mój błąd, źle godziny rozczytałem, no to czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować