Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 15:52, Budo napisał:

Co do cen- dziwna rzecz, no ale jak komuś zależy na kasie to może przecież zamówić z
UK... chyba że nie wie jak się obsługuje ebaye, czy inne amazony...


No tak, a shipment do Polski wiesz ile kosztuje? Mamy 50 (PIĘĆDZIESIĄT) złotych różnicy w cenach, a wy na to "jak się nie podoba, to kup za granicą", macie żałosne podejście do sprawy. Ja okraść się nie dam i na gram.pl nie zamówię na pewno, a takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP poprostu to sprowadza z zagranicy wlasnie pewnie gdzies te 80zl za sztuke i oni tez musza na tym zarobic wiec sprzedaja drozej wystarczy poszukac w internecie a sa nizsze ceny. Na premiere nie przyjde bo z krk do wawy mi sie niechce jechac xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>macie żałosne podejście

Dnia 15.10.2008 o 16:26, Sth`Devilish napisał:

do sprawy. Ja okraść się nie dam i na gram.pl nie zamówię na pewno, a takiego!


Dlaczego? Cdp jest dystrybutorem w Polsce, wali taką cenę, jaką wali- to ich święte prawo. Twoja sprawa czy skorzystasz czy nie- możesz płakać, narzekać i robić co chcesz, ale tego nie zmienisz... zresztą, może mają jakieś powody, oprócz chęci większoego zysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakiej ilości egzemplarzy przewidziano premierową, nocną sprzedaż?
Co do ceny, to świętym prawem rynku jest, że wydawca dyktuje cenę. Jako, że gry Blizzarda cieszą się ogromną popularnością, CDP korzysta. Można to nazywać jak się podoba - ja nazywam to zdzierstwem i cwaniactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:28, Don Zorro napisał:

Taaak wszyscy rzucają prace i idą na nocna premiera. Żal.

Żal to takich postów jak twój. Nie chcesz, nie idź, niektórzy chcą to pójdą, proste. Nie wiem za kogo się uważasz, by ich oceniać jako "żałosnych".

Plus taa, wszyscy pracują o północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ueee...czemu wszystko co najlepsze musi być w Wawie :/. Nigdy nic w Białymstoku xP. Kiedy ja się doczekam takich czasów...
Tylko jeszcze trochę czasu do tej premiery ,bo prawie miesiąc...jeszcze się trochę naczekacie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:22, Nertis napisał:

Ueee...czemu wszystko co najlepsze musi być w Wawie :/. Nigdy nic w Białymstoku xP. Kiedy
ja się doczekam takich czasów...

To co, oboje wyprowadzamy się do W-wy? Jeszcze Redsql niech idzie :P

Dnia 15.10.2008 o 18:22, Nertis napisał:

Tylko jeszcze trochę czasu do tej premiery ,bo prawie miesiąc...jeszcze się trochę naczekacie
;).

W sumie jakoś mnie nie ciągnie do tego dodatku. Zacząłem ostatnio grać w tego WoW, tradycyjnie - na początku ekscytacja, podziwianie widoków ale.. jakoś konkretnie nie mogę się wciągnąć.
Nawet nie wiem, czy przedłużę sobie subskrypcję, która kończy się w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 18:48, WorldWar3PL napisał:

To co, oboje wyprowadzamy się do W-wy? Jeszcze Redsql niech idzie :P


Redsql i tak bardzo często odwiedza Wawe i to nie zawsze z własnej woli...a my tylko w jednym miejscu zamieszkania xP.

Dnia 15.10.2008 o 18:48, WorldWar3PL napisał:

W sumie jakoś mnie nie ciągnie do tego dodatku. Zacząłem ostatnio grać w tego WoW, tradycyjnie
- na początku ekscytacja, podziwianie widoków ale.. jakoś konkretnie nie mogę się wciągnąć.
Nawet nie wiem, czy przedłużę sobie subskrypcję, która kończy się w grudniu.


Hehe...ja to osobiście teraz kasy nie mam ^^. Może za pół roku fundusze by się znalazły...ale i tak zapewne pójdzie na coś innego xD. Musiałaby przypłynąć naprawdę duży zastrzyk pieniędzy ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wysyłki Wrath of The Lich King.
Czy wysyłka zamówionego dodatku w pre-orderze nastąpi dopiero 13 listopada 2008 roku czy jednak prędzej by 13 listopada była już dostarczona do zamawiających ?

Prosze o dokładne sprecyzowanie daty dostawy.
Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 17:07, Kawosz napisał:


Co do ceny, to świętym prawem rynku jest, że wydawca dyktuje cenę. Jako, że gry Blizzarda
cieszą się ogromną popularnością, CDP korzysta. Można to nazywać jak się podoba - ja
nazywam to zdzierstwem i cwaniactwem.


Ciekawe jest to ze mnostwo ludzi zamawia z CDP jak bez problemu mozna znalezc sklepy sprzedajace 20-30% taniej.
U ludów pierwotnych znanych jest taki zwyczaj ze im wiecej za cos zaplacisz to tym wieksza estymą jestes darzony przez wspolplemiencow.
Tak w sumie to teraz tyle osob jezdzi w te i z powrotem do ANglii ze bez problemu mozesz znalezc kogos kto ci gre przywiezie i nie bedziesz chciwcom nabijal kabzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko który WoWman przyjdzie? Zamiast tego, wolą spędzić ze swoją ukochaną grą trochę czasu, a listonosz i tak z grą przyjdzie. :P

Eh, gdyby takie rzeczy były w Elblągu... Fajna sprawa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować