Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Nie no super, że sam mieszkam na zadupiu i wszędzie daleko. Zresztą wole nocą spędzić jeszcze te kilka dni wolnym od WoWa :D. Choć mnie ostatnio strasznie ciągnie do WoWa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę fakt, że jestem w Wawie, mam dogodny dojazd i planuję zakupić WLK, na imprezie najpewniej się pojawię (w końcu trzeba)... szkoda tylko, że cena dodatku jest w Polsce nieco przegięta, ehm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - cena mnie boli ale po tym co przeżyłem w Becie kupię WotLK na pewno... A co do nocnej premiery... No cóż... Ustawić bym się musiał o takiej godzinie kiedy w szkole jestem, a jakoś mi się to nie widzi :/
Panowie ze Straży Miejskiej mnie chyba przestali mnie lubić xD

Tak czy tak, grę kupię - może nie w dniu premiery ale później na pewno tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny dodatku są naprawdę zaporowe - 130 zł za podstawkę w wersji normalnej, 319 zł za kolekcjonerkę... Która ma niezłą zawartość, naprawdę niezłą, ale też generalnie nic mnie z listy rzeczy w środku nie powaliło i nie sprawiło, że nagle zechce mi się kupić WoWa (nie, wolę triale, choć pewnie kiedyś kupię sobie Battle Chesta i popykam).

I jeszcze podkładka pod mysz za 170 zł? Co prawda, JAKA podkładka, ale... Zresztą zwykła też kosztuje 49 zł... Wiecie co? Teraz naprawdę zaczynam się obawiać o łączny koszt Trylogii SC2 ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pomyślicie nad czymś takim w Krakowie??:D Chętnie bym się wybrał, ale do Wawy nie pojadę:) A co do tematu jaki tu tez się przewija to faktycznie ceny dodatku w Polsce są zawyżone, gdyby tylko ktoś znajomy był teraz w Anglii kazałbym mu kupić bo cena jest o jakieś 50 zł mniejsza, ale niestety po wakacjach każdy wrócił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 12:19, Skywalker560 napisał:

I jeszcze podkładka pod mysz za 170 zł? Co prawda, JAKA podkładka, ale... Zresztą zwykła
też kosztuje 49 zł... Wiecie co? Teraz naprawdę zaczynam się obawiać o łączny koszt Trylogii
SC2 ;D.


Jeszcze nawet nie zacząłem czytać Twojego posta , a i tak od samego początku byłem przekonany , że zakończysz go marudzeniem na Trylogię Stara. ;P

A co do samego WoW-a , to ta gra mnie raczej nie interesuje. Kiedyś próbowałem zagrać w podstawkę , ale jakoś mnie nie wciągnęło , a grywalność mnie nie powaliła. No i chyba właśnie to mnie odrzuciło od tego tytułu , dlatego też nawet dodatków nie zamierzam sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 14:16, Jay Z napisał:

Witam, gdyby były jakiekolwiek pytania dotyczące samej imprezy postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam.

Jak już wcześniej pytałem, ile będzie egzemplarzy gry do sprzedania oraz ile osób spodziewacie się na imprezie. Proszę tylko o konkretną, nie wymijającą odp. ponieważ szacowanie gości odbywa się zawsze przy okazji większych zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 15:55, Kawosz napisał:

> Witam, gdyby były jakiekolwiek pytania dotyczące samej imprezy postaram się odpowiedzieć.

>
> Pozdrawiam.
Jak już wcześniej pytałem, ile będzie egzemplarzy gry do sprzedania oraz ile osób spodziewacie
się na imprezie. Proszę tylko o konkretną, nie wymijającą odp. ponieważ szacowanie gości
odbywa się zawsze przy okazji większych zdarzeń.


Spodziewamy się około tysiąca osób, gier do sprzedaży w tym salonie powinno być zatem tyle wraz z odpowiednią rezerwą, gdybyśmy niedoszacowali ilości fanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 14:53, Sebat1 napisał:

Jeszcze nawet nie zacząłem czytać Twojego posta , a i tak od samego początku byłem przekonany
, że zakończysz go marudzeniem na Trylogię Stara. ;P


Właśnie nie marudzeniem - bo ja ten pomysł przełknąłem i teraz nawet mi się podoba, kwestia co Blizzard będzie robił dalej. Tylko mnie wkurzały spekulacje na temat ceny wszystkich trzech części, a tu mogą okazać się prawdziwe :P.

Dnia 17.10.2008 o 14:53, Sebat1 napisał:

A co do samego WoW-a , to ta gra mnie raczej nie interesuje. Kiedyś próbowałem zagrać
w podstawkę , ale jakoś mnie nie wciągnęło , a grywalność mnie nie powaliła. No i chyba
właśnie to mnie odrzuciło od tego tytułu , dlatego też nawet dodatków nie zamierzam sprawdzać.


Mnie mteż nie powalił grywalnością ani ty bardziej klimatem - co dziwne, więcej go jest w screenach niż w samej grze, może to siła nostalgii i wspomnień związanych z WarCraftem ;). Natomiast chciałbym RPGa WarCraft w stylu KOTOR-a. O, to by była gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 23:02, Skywalker560 napisał:

Właśnie nie marudzeniem - bo ja ten pomysł przełknąłem i teraz nawet mi się podoba,
kwestia co Blizzard będzie robił dalej.

Ale obawianie się przyszłej ceny to na upartego także marudzenie. ;P

Dnia 17.10.2008 o 23:02, Skywalker560 napisał:

Tylko mnie wkurzały spekulacje na temat ceny wszystkich trzech części, a tu mogą okazać
się prawdziwe :P.

Jako pesymista obstawiam 130 złotych za sztukę (skoro tyle kosztuje u Blizzarda dodatek , to na mniej nie ma co liczyć) , co daje razem cztery stówki za cały pakiecik. ;] No nieźle , normalnie aż chce się żyć... xD

Dnia 17.10.2008 o 23:02, Skywalker560 napisał:

Mnie mteż nie powalił grywalnością ani ty bardziej klimatem - co dziwne, więcej go jest
w screenach niż w samej grze, może to siła nostalgii i wspomnień związanych z WarCraftem ;).

Również mam sentyment do WarCrafta i również nie zauważyłem tego wspaniałego klimatu w WoW-ie , ale w sumie co ja tam wiem , grałem w WoW-a bardzo niewiele.

Dnia 17.10.2008 o 23:02, Skywalker560 napisał:

Natomiast chciałbym RPGa WarCraft w stylu KOTOR-a. O, to by była gra!

Ech... marzenia , co nie ? ;) Nie ma gier idealnych (no chyba że StarCraft :D) , ale oczami wyobraźni można taki ideał zobaczyć łącząc dwie bardzo dobre gry w jedną. Ale jest jeszcze jedna możliwość , gra uważana za bardzo wielu graczy za bardzo dobrą (WoW) , w ciągu czterech lat dostaje dwa dodatki , czy wyjdzie z tego choć namiastka ideału ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 23:55, Sebat1 napisał:

Ale obawianie się przyszłej ceny to na upartego także marudzenie. ;P


To nie marudzenie, to ZGROOOOZA!

Dnia 17.10.2008 o 23:55, Sebat1 napisał:

Jako pesymista obstawiam 130 złotych za sztukę (skoro tyle kosztuje u Blizzarda dodatek
, to na mniej nie ma co liczyć) , co daje razem cztery stówki za cały pakiecik. ;]
No nieźle , normalnie aż chce się żyć... xD


Cholercia, i właśnie to mnie boli.

Dnia 17.10.2008 o 23:55, Sebat1 napisał:

Również mam sentyment do WarCrafta i również nie zauważyłem tego wspaniałego klimatu
w WoW-ie , ale w sumie co ja tam wiem , grałem w WoW-a bardzo niewiele.


Również grałem dość niewiele w WoWa (mam jeszcze triala na płytce, ale w chwili obecnej musiałbym ściągać ze 2GB patchy, a z moim obecnym łączem byłoby to samobójstwo, może za miesiąc bym zagrał :P), ale podobał mi się jeden z motywów muzycznych Orków (świetny, z deka ...star warsowy? takie odniosłem wrażenie) oraz rozgwieżdżone niebo - niesamowicie to wygląda.

Dnia 17.10.2008 o 23:55, Sebat1 napisał:

> Natomiast chciałbym RPGa WarCraft w stylu KOTOR-a. O, to by była gra!
Ech... marzenia , co nie ? ;) Nie ma gier idealnych (no chyba że StarCraft :D) , ale
oczami wyobraźni można taki ideał zobaczyć łącząc dwie bardzo dobre gry w jedną. Ale
jest jeszcze jedna możliwość , gra uważana za bardzo wielu graczy za bardzo dobrą (WoW)
, w ciągu czterech lat dostaje dwa dodatki , czy wyjdzie z tego choć namiastka ideału


Jak to, nie ma gier idealnych? A WarCrafty (RTSy) to pies? Zwłaszcza że Reign of Chaos (nie Frozen Throne, jak się zdaje) ponoć do dziś (razem z SC) jest przykładem idealnego zbalansowania, żadna inna gra się do takiego poziomu nie zbliżyła (jeśli mowa o RTSach współczesnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Skywalker560
> Również grałem dość niewiele w WoWa (mam jeszcze triala na płytce, ale w chwili obecnej
> musiałbym ściągać ze 2GB patchy, a z moim obecnym łączem byłoby to samobójstwo, może
> za miesiąc bym zagrał :P), ale podobał mi się jeden z motywów muzycznych Orków (świetny,
> z deka ...star warsowy? takie odniosłem wrażenie) oraz rozgwieżdżone niebo - niesamowicie
> to wygląda.
Przez te lata to trochę dużo tych łatek się zebrało , że zajmują aż tyle giga , też by mi się nie chciało ściągać. :) Nie kojarzę tego motywu muzycznego , nie mam pamięci do takich rzeczy. ;)

> Jak to, nie ma gier idealnych? A WarCrafty (RTSy) to pies? Zwłaszcza że Reign of Chaos
> (nie Frozen Throne, jak się zdaje) ponoć do dziś (razem z SC) jest przykładem idealnego
> zbalansowania, żadna inna gra się do takiego poziomu nie zbliżyła (jeśli mowa o RTSach
> współczesnych).
Może i balans jednostek w tych grach jest idealny , ale (imho) ideał strategii może być tylko jeden , a chyba już wiadomo jaki... ;D

Vanmati
> mogli by także zrobić World of Starcraft,heh tylko niektórych odrzucała by nazwa WoS :D
Czemu wcześniej tego nie skojarzyłem ;) , taki World of StarCraft to byłby dopiero ideał (i to przez duże ''''I''''). ;D A skrót WoS , to akurat mi nie przeszkadza , lubiłem ten przedmiot w szkole. ;]

[Edit] - Nie no... zaraz mnie coś trafi... co chwila jak nie dubel , to post się psuje... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tak kolejna ciekawa impreza na której nie będę bo tak jak wspomniał kolega parę postów wyżej "będę musiał się ustawić jakoś wtedy kiedy mam szkołę" a u mnie to także sprawa nie wykonalna ;/ no cóż bywa.Co do samej gry to jeszcze głęboko myślę nad kupnem tego dodatku ponieważ racja cena jest trochę poza granicą normy no ale cóż Blizz jakoś zarabiać musi,czy to Stany czy Polska ;p

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 22:56, TheDoc napisał:

Czy w juniorze bedzie dostepna edycja kolekcjonerska, czy jest dostepna tylko przez sklep
gram.pl?


Edycja Kolekcjonerska do Lich Kinga, jako jedna z nielicznych, będzie dostępna w sprzedaży fizycznej, również w salonach EMPiK. Czy będzie w Juniorze, to zależy od decyzji EMPiKu, ale zdziwiłbym się, gdyby jej nie było. Z pewnością jednak nie w takim nakładzie, jak zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 10:30, Jay Z napisał:

Edycja Kolekcjonerska do Lich Kinga, jako jedna z nielicznych, będzie dostępna w sprzedaży
fizycznej, również w salonach EMPiK. Czy będzie w Juniorze, to zależy od decyzji EMPiKu,
ale zdziwiłbym się, gdyby jej nie było. Z pewnością jednak nie w takim nakładzie, jak
zwykła.


Fajnie jakby można było odebrać PRE-ORDERY na tej imprezie. Mam zamówioną wersję kolekcjonerską, z chęcią bym poszedł na tą impreze ale nie będę się bił o gre jak Empik wrzuci tylko 10 pudełek kolekcjonerskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować