Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2008 o 12:07, Syriinx napisał:

Fajnie jakby można było odebrać PRE-ORDERY na tej imprezie. Mam zamówioną wersję kolekcjonerską,
z chęcią bym poszedł na tą impreze ale nie będę się bił o gre jak Empik wrzuci tylko
10 pudełek kolekcjonerskich :)


empikowy preorder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:33, Sebat1 napisał:

Przez te lata to trochę dużo tych łatek się zebrało , że zajmują aż tyle giga , też by
mi się nie chciało ściągać. :) Nie kojarzę tego motywu muzycznego , nie mam pamięci
do takich rzeczy. ;)


A to jeden z pierwszych motywów u Orków, zaraz obok ich lokacji startowej ;). Znaczy wiesz - to tylko takie moje skojarzenie ;).

Dnia 18.10.2008 o 13:33, Sebat1 napisał:

Może i balans jednostek w tych grach jest idealny , ale (imho) ideał strategii może być
tylko jeden , a chyba już wiadomo jaki... ;D


Bu, gdyby nie WarCraft, to byś SC w zasadzie nie miał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ładnie tylko czy Flaying mounty będą dostępne w Northland?..
czy znowu dopiero na 80 lvl polatam sobie na północnej części Azeroth?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje, że Blizzard utrzyma, by w Azeroth nie można mieć fly-mounta ;/ A trochę szkoda mi mojego gryfka w Ally...

Ale z drugiej strony będzie na pewno kilka części zone''ów, które będę dostępne od 80 lvl - może windą albo wsytrzelani z katapulty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 08:34, morze napisał:

Coś mi się zdaje, że Blizzard utrzyma, by w Azeroth nie można mieć fly-mounta ;/ A trochę
szkoda mi mojego gryfka w Ally...

Ale z drugiej strony będzie na pewno kilka części zone''ów, które będę dostępne od 80
lvl - może windą albo wsytrzelani z katapulty? :P


W Northrendzie będzie można latać, ale stare kontynenty musiałyby przejść w tym celu poważny lifting - jest sporo miejsc niewykończonych (ale to pewnie da się zmienić), gorzej że np. duże drzewa na terenach Nocnych Elfów dobrze wyglądają tylko z dołu, a w rzeczywistości są ucięte w połowie, co można zaobserwować mając włączony maksymalny zasięg widzenia podczas przelatywania taxi-gryfem przez Ashenvale. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Northrendzie będzie można latać, ale stare kontynenty musiałyby przejść w tym celu
> poważny lifting - jest sporo miejsc niewykończonych (ale to pewnie da się zmienić), gorzej
> że np. duże drzewa na terenach Nocnych Elfów dobrze wyglądają tylko z dołu, a w rzeczywistości
> są ucięte w połowie, co można zaobserwować mając włączony maksymalny zasięg widzenia
> podczas przelatywania taxi-gryfem przez Ashenvale. ;-)

Moim zdaniem byłoby to kompletnie zbędne... Bo niby po co wam Flying Mount w Azeroth, w lokacjach 1-60 lvl? Do gankowania? Do farmu (czego?)? Zdecydowanie jestem przeciwko, i tak przez flying mounty ucierpiała mocno intensywność zaludnienia w wielu lokacjach (kiedyś przechodząc przez dowolną lokację mijałeś po drodze non stop graczy, teraz rzadko kiedy kogoś się mija, bo wszyscy śmigają w powietrzu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-flying mount jest dostepny od 77lvl po kupieniu cold weather flying za ~900g, nie wazne czy mielismy wersje 60% czy 280%

Uhh pocieszyłeś mnie bardzo :} już się bałem, że wbije na northend i jedni beda odrazu na 280% smigac a ci gorszi na 60% :P ja niestety posiadam te gorszą wersję :D

A co do mountów w Azerocie to po co one wam? Zgadzam się z Sth`Devilish, są one tam zupełnie zbędne.

--
a mam inne pytanie tak w ogóle. Ten najnowszy patch to nie jest dodatek nie? :P gre i tak będzie trzeba instalowac? Pomyslalem tak bo w koncu 1.6 gb na patch to ne jest jakos malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:37, Gruulak napisał:

Wie ktoś w jakim pudełku będzie wydane? W takim samym jak TBC czy bliżej będzie miał
do podstawki?

Tak jak TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 17:28, Rambowski napisał:

-flying mount jest dostepny od 77lvl po kupieniu cold weather flying za ~900g, nie wazne
czy mielismy wersje 60% czy 280%
Uhh pocieszyłeś mnie bardzo :} już się bałem, że wbije na northend i jedni beda odrazu
na 280% smigac a ci gorszi na 60% :P ja niestety posiadam te gorszą wersję :D


Tak na prawdę ta informacja opiera się na beta wersji, w której ciągle jest coś zmieniane. Na 99% pewne jest to, że latajki będzie można uzywać od 77 lvlu. Ale co do płacenia za taką możliwość, to nie daje temu wiary. Trochę to naiwnie brzmi, zwykła opłata i już, można latać? Nagle przestworza Northrendu nie stanowią zagrożenia? Heh... O wiele bardziej podobał mi się pomysł z bety ze specjalnym (prostym) i fajnym questem na latajki w Northrend. W każdym razie, do 77 lvlu na pewno uzbierasz na epica :)

Dnia 26.10.2008 o 17:28, Rambowski napisał:

a mam inne pytanie tak w ogóle. Ten najnowszy patch to nie jest dodatek nie? :P gre i
tak będzie trzeba instalowac? Pomyslalem tak bo w koncu 1.6 gb na patch to ne jest jakos
malo :P


No raczej... Zauważ, ile w tym patchu zawarto zmian, no i że zawarto w nim również nowe lokacje i system cieniowania (to zajmuje trochę miejsca na pewno, opracowanie cienii dla każdego modelu w grze) oraz system achievementów. Po za tym zapewne patch ten zawiera pliki z aktualnych eventów, no i także część plików z WotLK (z addonem Atlas Loot Enhanced można już zobaczyć set Tier7 z Naxxramas). Patch pre-TBC też był duży dosyć (choć nie aż tak), a sam WotLK zapewne będzie ważyć więcej od TBC (sam Northrend zdaje się być o wiele większy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 22:19, chomikprog napisał:

Ponowię pytanie: czy Wrath zostanie wysłany przed premierą tak, żeby można było się wyrobić
właśnie na dzień premiery czy będzie tak jak z Guild Wars - z poślizgami?

Mam to samo pytanie. Również niepokoi mnie data wysyłki trochę, czy na pewno gra zostanie wysłana 13 dopiero? Grę zamówiłem kurierem, i chciałbym ją otrzymać na czas, aby już w dzień premiery móc zagrać. Pre-order, to w końcu pre-order, powinien coś gwarantować. Wysyłka powinna być 11 listopada, góra 12. 13 listopada to czwartek, a jeśli kurier się nie wyrobi na dzień następny to nie chciałbym otrzymać gry dopiero w poniedziałek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam sie do pytania Chomika i Czedwika. Byloby bardzo milo wiedziec, kiedy mozna sie spodziewac otrzymania paczki z gra. Zachodnie sklepy planuja wysylke tak, by ludzie mieli gre gotowa na otwarcie Northrend o polnocy z 12 na 13tego. U nas jest pewien krok na przod w profesjonalnym podejsciu i Warszawiacy (szkoda, ze tylko oni) beda mogli kupic gre o polnocy, ale pytanie o wysylka nadal pozostaje otwarte. Tak wiec, czy mozemy sie spodziewac otrzymania gry wczesnie, czy tez nastawiac na szukanie w sklepach by nie byc pare dni w plecy?

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłączam się do pytania o date wysyłki Wotlk. Czy bedzie tak jak w przypadku TBC ze gra zostanie wyslana dopiero w dniu premiery (czyli 13 listopada) czy moze gre otrzymamy szybciej aby w nocy z 12 na 13 móc zaczac no life lvling? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 12:14, Jay Z napisał:

> Fajnie jakby można było odebrać PRE-ORDERY na tej imprezie. Mam zamówioną wersję
kolekcjonerską,
> z chęcią bym poszedł na tą impreze ale nie będę się bił o gre jak Empik wrzuci tylko

> 10 pudełek kolekcjonerskich :)

empikowy preorder?


chodzi chyba o preordery zamowione na gram.pl

szkoda ze sklep na m-centrum nie bedzie otwarty wlasnie o północy :) chocby na te 30 minut :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos mi napisac kiedy maksymalnie z jakim opoznieniem moge dostac gre? Jest to dla mnie wazne i jak sie nie dowiem tego to chyba nie kupie. Gre dostane 13 z data premiery? Jak jeszcze max opoznienie moze trwac do 15 to moge zakupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować