Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2008 o 15:15, Jay Z napisał:

> mam tylko pytanie kiedy bedzie cos wiadomo o dacie sprzedazy produktow SS oraz czy
gram.pl
> otworzy sklep w metro centrum o 24 z srody na czwartek

SS? Sklep w metro centrum nie bedzie otwarte w nocy.


Steel Series chodzi mi o pady aka mousepady

mhm czyli mam rozumiec ze osoby ktore zamowily w sklep.gram.pl wotlk beda mogly odbierac o godz 10 rano w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:44, Sth`Devilish napisał:

> Im więcej graczy w zonie, tym szybszy respawn, czy jakoś tak to było.

To zwykły mit :P W praktyce zawsze jest albo za wolno (mimo, że full ludzi), albo za
szybko (mimo, że jesteś sam samiutki).


Ja znam tę grę z praktyki i nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:49, Jojtas napisał:

Steel Series chodzi mi o pady aka mousepady


Dystrybutorem tych produktów jest Multimedia Vision Polska.

Dnia 05.11.2008 o 15:49, Jojtas napisał:

mhm czyli mam rozumiec ze osoby ktore zamowily w sklep.gram.pl wotlk beda mogly odbierac
o godz 10 rano w sklepie


Nie, jak pisałem wcześniej CD Projekt i gram.pl umożliwi odbiór zamówionych gier o 24:00 oraz niezależną sprzedaż - szczegóły jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 16:12, Jay Z napisał:

> Steel Series chodzi mi o pady aka mousepady

Dystrybutorem tych produktów jest Multimedia Vision Polska.

> mhm czyli mam rozumiec ze osoby ktore zamowily w sklep.gram.pl wotlk beda mogly
odbierac
> o godz 10 rano w sklepie

Nie, jak pisałem wcześniej CD Projekt i gram.pl umożliwi odbiór zamówionych gier o 24:00
oraz niezależną sprzedaż - szczegóły jutro.


God bless CD Projekt & gram.pl Company :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 16:38, Michal256 napisał:

To nie jest mit. To działa. W takim IQD teraz o wiele wolniej mobki się spawnują, niż
za czasów gdy były tam tłumy ludzi.


Ale mimo wszystko to są bardzo odosobnione przypadki, w wielu miejscach respawn nadal jest stanowczo za wolny (są miejsca, gdzie trzeba czekać nawet 10-15 min na respawn mobka do questa) lub zdecydowanie za szybki (próbował ktoś robić solo questy w Shadowmoon Valley czy Netherstorm, albo chociażby te na północy Hellfire?).

Po prostu ta reguła aplikuje się do bardzo niewielu miejsc w świecie gry i tym samym nie jest regułą, a jedynie takim wyjątkiem, stąd też gadanie "im więcej graczy w zonie, tym szybszy respawn" jest bardzo mylące i mija się z prawdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 14:28, Sth`Devilish napisał:

> Ja mam pytanie: Otóż, czy w Wrath of the Lich King jest jakieś ograniczone levelowanie,

> czy można sobie mieć taki poziom jaki się chce?

Od zawsze możesz mieć taki jaki chcesz, tylko że wtedy nie wszędzie wejdziesz i nie każdego
pokonasz :) Tylko na maksymalnym levelu można wszystko w tej grze zobaczyć, tak już została
zaprojektowana. Kolejne krainy w grze są tworzone dla co raz to wyższych leveli, to takie
odzwierciedlenie poziomu trudności.



A DzięX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 16:12, Jay Z napisał:

Nie, jak pisałem wcześniej CD Projekt i gram.pl umożliwi odbiór zamówionych gier o 24:00
oraz niezależną sprzedaż - szczegóły jutro.

Znaczy, że preorder, który kurier ma mi dostarczyć w czwartek, mogę zamiast tego odebrać w środę/czwartek w nocy, na miejscu? Czy to jakaś zupełnie inna bajka i źle to rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 18:19, Vantor Zorin napisał:

Czy nie posiadając Wrath of the Lich King będe miał ulepszenie grafiki?


Przecież ulepszenia grafiki zostały już zawarte w 3.0.2... Na dalsze bym nie liczył aż do premiery kolejnego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Czy CDP jako dystrybutor na nasz kraj jest w posiadaniu informacji, czy jakiekolwiek inne duże sieci typu Empik, MM, Saturn, EW będą miały otwarte salony i sprzedawały grę w INNYM miejscu niż Warszawa ?

Nie interesują mnie eventy dla wow-maniaków, żadne tańce ani inne pierdoły. Chcę tylko wiedzieć czy jakiś sklep w 40 milionowej Polsce poza jednym Empikiem w W-wie jest gotowy otworzyć drzwi o północy i rozpocząć sprzedaż, ponieważ zapewne nie tylko ja, ale wiele osób chciałoby wejść-kupić-wyjść i tyle.

Z mojej strony chcę sprawić bratu prezent na urodziny, żeby na śniadanie dostał dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 18:07, Sth`Devilish napisał:

> Ale mimo wszystko to są bardzo odosobnione przypadki, w wielu miejscach respawn nadal
jest stanowczo za wolny (są miejsca, gdzie trzeba czekać nawet 10-15 min na respawn mobka
do questa) lub zdecydowanie za szybki (próbował ktoś robić solo questy w Shadowmoon Valley
czy Netherstorm, albo chociażby te na północy Hellfire?).

Po prostu ta reguła aplikuje się do bardzo niewielu miejsc w świecie gry i tym samym
nie jest regułą, a jedynie takim wyjątkiem, stąd też gadanie "im więcej graczy w zonie,
tym szybszy respawn" jest bardzo mylące i mija się z prawdą :)


Nie, to nie sa odosobnione przypadki. Solo questy w SMV czy Netherstorm nie tylko probowalem robic, ale i zrobilem. Respawn byl w sam raz.

IQD jest dobrym przykladem dzialania przyspieszonego respawnu jak wspomnial JayZ.
Otwarcie HFP 2 lata temu rowniez bylo swietnym przykladem. Tak - mobow bylo malo, ale to ze wzgled na ilosc ludzi na nie polujacych. Ich respawn rate to bylo pare sekund, czasem wrecz instant. To samo bylo w Zangarmarsh. Inne strefy mialoy wolniejszy juz respawn, ale to dlatego, ze byly jeszcze puste (mialem to szczescie, ze levelowalem kilka krokow przed fala ludzi, wiec mialem wiekszosc stref prawie pustych).

Nie mozesz obiektywnie okreslic czy w ktorejs strefie respawn jest za szybki lub za wolny, bo nie masz kompletnych danych mowiacych ile jest w nich ludzi. Miejsca jak Netherstorm, SMV czy IQD zawsze sa nieco bardziej zapelnione niz dajmy na to Azshara, wiec respawny beda nieco lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 11:47, Elon aep delin napisał:

> > Ale mimo wszystko to są bardzo odosobnione przypadki, w wielu miejscach respawn
nadal
> jest stanowczo za wolny (są miejsca, gdzie trzeba czekać nawet 10-15 min na respawn
mobka
> do questa) lub zdecydowanie za szybki (próbował ktoś robić solo questy w Shadowmoon
Valley
> czy Netherstorm, albo chociażby te na północy Hellfire?).
>
> Po prostu ta reguła aplikuje się do bardzo niewielu miejsc w świecie gry i tym samym

> nie jest regułą, a jedynie takim wyjątkiem, stąd też gadanie "im więcej graczy w
zonie,
> tym szybszy respawn" jest bardzo mylące i mija się z prawdą :)

Nie, to nie sa odosobnione przypadki. Solo questy w SMV czy Netherstorm nie tylko probowalem
robic, ale i zrobilem. Respawn byl w sam raz.

IQD jest dobrym przykladem dzialania przyspieszonego respawnu jak wspomnial JayZ.
Otwarcie HFP 2 lata temu rowniez bylo swietnym przykladem. Tak - mobow bylo malo, ale
to ze wzgled na ilosc ludzi na nie polujacych. Ich respawn rate to bylo pare sekund,
czasem wrecz instant. To samo bylo w Zangarmarsh. Inne strefy mialoy wolniejszy juz respawn,
ale to dlatego, ze byly jeszcze puste (mialem to szczescie, ze levelowalem kilka krokow
przed fala ludzi, wiec mialem wiekszosc stref prawie pustych).

Nie mozesz obiektywnie okreslic czy w ktorejs strefie respawn jest za szybki lub za wolny,
bo nie masz kompletnych danych mowiacych ile jest w nich ludzi. Miejsca jak Netherstorm,
SMV czy IQD zawsze sa nieco bardziej zapelnione niz dajmy na to Azshara, wiec respawny
beda nieco lepsze.


najbardziej zaludnione miejsce jakie znam to if ;p iqd jako tako tylko od 18 do 20 jest pelne tak to spokoj aa no i jeszcze deadwind pass kiedy to z 20 pugow do kara sie zbiera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 16:33, Jojtas napisał:

Hmmm to juz nie w Empiku ? Tylko na Jagielonskiej nocna premiera ? :) Jak tak to fajnie
mam 10 minut na piechote


Tak, wiążące są informacje w tym forum, jutro szczegółowy plan i mapka dojazdu powinna znaleźć się na wotlk.cdprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:09, Vantor Zorin napisał:

W takim razie jutro kupuje battlechesta i narazie niestać mnie na lich kinga jako nowy
dużo tracę?


Jako nowy ... w sumie nic.. ;] nawet TBC ci nie jest tak potrzebne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uważnie prześledziłem całą dyskusję na forum i przeanalizowałem cała sytuację
I myślę ze mam rozwiązanie które przynajmniej zadowoliło by kilku graczy szczególnie tych maniaków którzy by chcieli pograć jak najszybciej w najnowszy dodatek

Oto co wymyśliłem(proszę o korektę jeśli w którym z punktów się mylę) .

1. o ile się orientuje kopiowanie płytek z wowem nie jest zabronione sprawdziłem to w domu na moich oryginalnych płytkach niema informacji ze kopiowanie tego dysku jest zabronione, pyzatym blizzard pozwala na ściągniecie dodatku TBC z własnego serwera a przecież w tedy nie otrzymujemy oryginalnej płytki.
2. Pyzatym i tak nie pogramy nie mając klucza więc sam klient niewiele nam pomorze.
3. w sklepie gram.pl jest możliwości zakupienia karty pre-paid online i otrzymanie klucza przedłużającego rozrywkę o kolejne 60 dni poprzez menu zamówień w sklepie
4. Skoro kopiowanie nie jest zabronione a wydawca nakazał wydanie gry 13.11.2008 to co za problem zrobić obrazy płyty w formacie ISO spakować rarem lub zipem i umieścić je na waszym serwerze a dostęp do plików odblokować minutę po północy z kluczami natomiast zrobić tak samo jak z kartami pre-paid udostępnić klucz w menu zamówień sklepu .

Myślę ze takie rozwiązanie zadowoliło by zniecierpliwionych graczy bo w konicu nie zależy im aż tak bardzo na tych oryginalnych płytkach które kurier może im dostarczyć później co na tym aby pograć w najnowszą treść dodatku jak najszybciej.

Pyzatym znając życie i tak znajdzie się ktoś kto dorwie płytki przed premierą i udostępni je w sieci choć by po to aby sobie nabić punkty lub ratio jak to się mówi polak potrafi jak chce to znajdzie wiec jeśli nie możecie udostępnić plików to mogli byście udostępnić chociaż klucze minutę po północy przez menu zamówień sklepu internetowego w ten sposób nie złamali byście nakazu a wnieśli zadowolenie na twarzach wielu ludzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować