Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2008 o 02:47, rilwena napisał:

wszystko fajnie, tylko cena strasznie wysoka. 130zł? za co? zamówienie ze sklepu w UK
+ wysyłka do polski = ok. 96zł i royal mail dostarczy wam przesyłkę w 4-6 dni.


Gra w UK przykładowo na amazon.com.uk kosztuje 18 funtów. Chcesz mi powiedzieć, że przesyłka za granicę, do Polski kosztuje... ok 15 zł? Niewiele mniej płaci się przecież za wysyłkę w Polsce...

Ale co do ceny WotLK w PL zgadzam się, jest stanowczo za wysoka i czuję, że CDP tu po prostu zdziera niegrzecznie kasę :/ Ale jak dobrze poszukać, to można znaleźć taniej, akurat w kwestii dobrych cen sklep gram.pl nigdy nie stanowił autorytetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegladam ten watek i caly czas mowi sie o osobach ktore zamowily wczesniej gre...
Nauczony poprzednim doswiadczeniem przy zakupie tbc (gre otrzymalem 3 dni po premierze, zapewne wina firmy kurierskiej nie wnikam bo z punktu klienta chcialem dostac to za co zaplacilem)
Moje pytanie brzmi, czy liczba kopii jaka aktualnie posiada cdp jest wieksza od liczby zamowionych egemplarzy "ludzi ktorzy teorytycznie sie pojawia pod siedziba cdp" ?
Mowiac w prost jesli wybiore sie na nocna wycieczke po nowy dodatek, po 4 godzinach nie wroce z pustymi rekoma.
Opcja "zarezerwuj" do czego mnie zobowiazuje? (Podaje tam tylko i wylacznie swoj emial, czy tez inne dane?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do powyższego posta.
Mieszkam na "zadupiu" i do najbliższego sklepu który będzie sprzedawał wotlk-a mam z 60km. Wolałbym dostać grę na czas niż 3+ dni po premierze i stracić szanse na "Achivementy" które można zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kleksiq...

Nie sadze aby cdp powtorzyl sytuacje z wersja podstawowa WoW, tbc byl ogolnie dostepny i nie bylo problemu z zakupem. Moje pytanie bylo bardziej sprecyzowane...
JAKIES grono ludzi zamowilo preprder w gram.pl
Czy ja jako wolny gracz ktory nie zamowil preordera bede mial po co ciagnac sie po nocy po egzemplarz na ktrory uprzednio nie bylem zapisany, w ktoryms poscie pracownik cdp udzielil odpowiedzi ze w siedzibie znajduje sie 1000szt + gorka...Jesli cdp odpowie na posta pozytywnie na 98% bede o 22:00 pod siedziba (Chociaz nie wiem jak wroce Nieporęt nie dorobil sie nocnego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zakładająć, że zamówiłem wotlk dzisiaj to zostanie on wysłany tak, żeby 13 doszedł (przynajmniej teorytycznie) czy dopiero 13 zostanie wysłany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać wątek kilka stron wcześniej, żeby wiedzieć, że CDP nie może wysłać gry tak, by doszła do graczy 13 listopada, a dopiero samego 13 wyśle -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:24, LUIGI93 napisał:

Wystarczy przeczytać wątek kilka stron wcześniej, żeby wiedzieć, że CDP nie może wysłać
gry tak, by doszła do graczy 13 listopada, a dopiero samego 13 wyśle -.-


Wystarczy umieć czytać żeby wyczytać że gra, jeśli wybrałeś dostawę kurierem, powinna być 13.11 u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, wpisałem maila i wyskoczyło "Dziękujemy!

Twój egzemplarz został zarezerwowany."

co do lunktu odbioru to dalej widnieje w mailu metro centrum i po linku zmieniającym na jagielonska ani śladu. Co z tym? gdzie to moge zmienić

mam jeszcze pytanko bo zamówione mam dwa egzemplarze, czy obydwa bedą do odbioru po przez tę jedną rezerwację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 10:13, Jay Z napisał:

Aha, i jeszcze jedno:

> 5) Wracając do sprawiedliwości - oczywiście sprawiedliwe jest to że warszawiacy
na waszym
> evencie oraz cała Europa będą mieć grę przed lub w momencie premiery natomiast wszyscy

> inni w Polsce będą czekać kilka/kilkanaście godzin albo i dni, bo daliście sobie
wcisnąć
> do umowy prawie martwą w takich wypadkach klauzule.

Nie demonizuj tak Warszawy na tle reszty Polski i nie pisz, że poza naszym krajem w całej
Europie towar będzie dostępny po północy. Tzw. flagship events na reszcie kontynentu
odbywają się też w wybranych punktach, a nie we wszystkich sklepach.


Wiec sprawdzmy lista sklepow ktore beda sprzedawac wow od 24 dl przykladu wezmy naszych sasiadow z Niemiec:
Aachen - Ahaus - AmbergBad Kötzting - Baden-Baden - Bayreuth - Berlin - Berlin 1 - Berlin 2 - Berlin Hellersdorf - Berlin MZ - Berlin Prenzlauer Berg - Berlin Steglitz - Berlin Treptow - Berlin-Biesdorf - Berlin-Borsigturm - Berlin-Charlottenburg - Berlin-Gropiusstadt - Berlin-Hohenschönhausen - Berlin-Neukölln - Berlin-Reinickendorf - Berlin-Schöneweide - Berlin-Spandau - Berlin-Wedding - Bielefeld - Bischofsheim - Bochum - Bonn - Braunschweig - Bremen - Bremen-Oslebshausen - Bremen-Stuhr - Bruchsal - Buchholz in der Nordheide - BuxtehudeCastrop-Rauxel - Cham - ChemnitzDarmstadt - Dessau-Mildensee - Dettelbach - Dortmund - Duisburg - Duisburg-GroßenbaumEgelsbach - Eiche - Emden - Erfurt - Erlangen - Essen - EsslingenFlensburg - Frankfurt - Freiburg - Friedrichshafen - FuldaGelsenkirchen - Gelsenkirchen Buer - Gießen - Goslar - Greifswald - Groß-Gaglow(Cottbus) - Gründau-Lieblos - Gummersbach - Göttingen - GüterslohHagen - Halberstadt - Hamburg - Hamburg-Altona - Hamburg-Billstedt - Hamburg-Halstenbek - Hamburg-Harburg - Hamburg-Hummelsbüttel - Hamburg-Nedderfeld - Hamburg-Wandsbek - Hameln - Hannover - Heidelberg - Heilbronn - Henstedt-Ulzburg - Heppenheim - Hildesheim - Hof - Holzminden - Homburg - Höxter - HückelhovenIlmenau - ItzehoeJenaKaiserslautern - Karlsruhe - Kassel - Kiel - Kleve - Koblenz - Konstanz - Krefeld - Köln - Köln-KalkLahr - Landshut - Leipzig - Leipzig HBF - Leverkusen - Limburg - Lingen - Ludwigshafen - Lübeck - LüneburgMagdeburg - Mannheim - Mannheim-Sandhofen - Marburg - Marktredwitz - Meerane - Mönchengladbach - Mühldorf - Mülheim - München - MünsterNagold - Neu Isenburg - Neumünster - Neunkirchen - Neuss - Neuss-Pomona - Neustadt a. d. Weinstraße - Neuwied - Nienburg - NordhornOffenbach - Offenburg - Oldenburg - OsnabrückPaderborn - Papenburg - Peine - Peissen b. Halle/Saale - Pirmasens - Plauen - Porta Westfalica (Minden) - PotsdamRavensburg - Recklinghausen - Regen - Remscheid - Rheine - RostockSaarbrücken - Schiffdorf/Bremerhaven - Schwandorf - Schwerin - Schönefeld/ OT Waltersdorf - Siegen - Sievershagen - Speyer - Stade - Stralsund - Stuttgart - Stuttgart-Feuerbach - Stuttgart-Vaihingen - SulzbachTrierUlmViernheimWaldkirchen - Weiden - Weimar - Wetzlar - Wiesbaden - Worms - Wuppertal - Würselen - WürzburgZella-Mehlis - Zwickau

wkleilem jako miasta tak bylo latwiej

Moze w Szwecji bedzie "lepiej" :

Alingsås - Allum - Arvika - AvestaBorlänge - BoråsCharlottenbergEskilstunaFalunGislaved - Gustavsberg - Gävle - GöteborgHalmstad - Helsingborg - Hudiksvall - Hyllinge - HässleholmJärfälla - JönköpingKalmar - Karlskoga - Karlstad - Kista - Kristianstad - Kungsbacka - KöpingLaholm - Lidköping - Linköping - Luleå - LundMalmö - MariestadNacka - Nordstan - Norrköping - Norrtälje - NyköpingPiteåSala - Sandviken - Skellefteå - Skärholmen - Sollefteå - Stenungsund - Stockholm - Strömstad - Sundsvall - SödertäljeTrelleborg - Trollhättan - Tyresö - Täby - TöcksforsUddevalla - Umeå - Upplands Väsby - UppsalaVarberg - Vällingby - Vänersborg - Västerås - VäxjöYstadÖdåkra - Örebro - Örnsköldsvik

o ale jest kraj z ktorym mozemy sie porownac:
Romania-Bucharest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równajmy do Rumunii;]

W sumie żal, że nie mogę odebrać zamówionej gry o północy w Łodzi, która pzrecież małym miastem nie jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy się skusze na ten dodatek? Zapewne tak ponieważ jako że grałem w poprzedni to i w ten zagram tylko ciekawi mnie jedno bo może i nie doczytałem a słyszałem takową plotę a mianowicie czy niby abonament miesięczny WoW''a ma spaść o parę złoty czy to prawda?


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:02, michsze napisał:

Witam,

nigdzie nie znalazłem informacji w jaki sposób będzie można dokonać zakupu. Tylko gotówka
czy też istnieje opcja zapłaty kartą. Ile będzie kas / stanowisk sprzedaży otwartych:
1 czy więcej.


Można będzie płacić kartą. Stanowiska będą 3, ale żeby wszystko poszło sprawniej, będą obsługiwać różne kolejki - do odbioru preordera i do zakupu. Oczywiście elastycznie będziemy wszystko zmieniać pod obecność klientów w poszególnych kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:26, zajcev81 napisał:

Moje pytanie brzmi, czy liczba kopii jaka aktualnie posiada cdp jest wieksza od liczby
zamowionych egemplarzy "ludzi ktorzy teorytycznie sie pojawia pod siedziba cdp" ?
Mowiac w prost jesli wybiore sie na nocna wycieczke po nowy dodatek, po 4 godzinach nie
wroce z pustymi rekoma.


Hej, przygotowujac sie do nocnej premiery wzielismy to pod uwage i zarezerwowalismy na miejscu spora ilosc gier (nie wliczajac w to zamowionych w preorderze - a wiec spory zapas tylko do sprzedazy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 15:55, Borys777 napisał:

Wiec sprawdzmy lista sklepow ktore beda sprzedawac wow od 24 dl przykladu wezmy naszych
sasiadow z Niemiec:

[ciach]

Nie jest to dobre porownanie. Niemcy maja swoja wersje jezykowa gry, Media Markt doplaca do imprezy, jest wiele powodow, dla ktorych porownanie naszego rynku do niemieckiego nie ma sensu. Porownaj ilosc nocnych imprez Lich Kinga w Polsce do Czech, Wegier, Litwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 18:58, xandrex napisał:


oki,dzieks, hmmm tylko w sumie jak już kupiłem swoj egzemplarz w preorderze z nocnym
odbiorem to czy mam tam sie wpisywac, bo w sumie w newsie jest to nazwane jako potwierdzenie
swojej obecnosci, natomiast na stronie tego eventu jest napisane, ze jest to forma wpisania
sie na liste do rezerwacji zakupu gry...moze jakas odpowiedz ze strony konsula jak to
interpretowac?thx


lista na stronie worlk.cdprojekt.com jest dla osób, które nie zamawiały gry w pre-orderze.
jesli przy potwierdzniu zamówienia wybierzesz odbiór w czasie nocnej premiery to równocześnie
potwierdzasz obecność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:24, LUIGI93 napisał:

Wystarczy przeczytać wątek kilka stron wcześniej, żeby wiedzieć, że CDP nie może wysłać
gry tak, by doszła do graczy 13 listopada, a dopiero samego 13 wyśle -.-


a dokladnie jest tak - ze wysle tak, by gra była na 13 (przy przesyłce kurierskiej, przy pocztowej może być już troszkę trudniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować