Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zestaw niezbędników gracza World of Warcraft: Wrath of the Lich King

57 postów w tym temacie

Świetny wygląd myszki. Pogratulować designerowi.
Co do cen i przydatności: Trochę dziwne, że za podkładkę pod mysz płaci się 169zł ;) No ale to w końcu SteelPad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę... przylepiają do myszki/podkładki/klawiatury nalepkę "WoW: WotLK" i juz staję się to "niezbędne".

Ale cena to nie wina gramu - to tylko sklep. Czy wściekacie się na kioskarza gdy cena waszego ulubionego czytadła idzie w górę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że zerwałem już z tym paskudnym nałogiem ... na dobre.
Jak to mawiają: "Everything that has a beginning, has an end".

I co ciekawe, doświadczenia z WoWem sprawiły, że TBH odechciało mi się skutecznie grać w jakiekolwiek MMO.
Zakupiłem WARa i niby jest ok, ale gra nie angażuje mnie już tak bardzo, jak WoW swojego czasu. Nawet gorzej, konto aktywne, a mi zwyczajnie nie chce się w to grać.
MMO, to jednak nie "mój" gatunek ... chyba że ukazałoby się coś naprawdę rewolucyjnego albo stricte w moich klimatach.
Tym bardziej, że do samego WoWa jednak na 100% już NIE powrócę. Piszę "jednak", bo jeszcze kilka dni temu rozważałem nawet zakup dodatku, ale po dłuższym procesie tentegowania w głowie powiedziałem sobie: nie ... . ;-)
Także czas chyba powrócić do singli i nadrobić niego zaległości.

Natomiast co do gadżetów, to mysz prezentuje się całkiem przyzwoicie, aczkolwiek jak przypomnę sobie, że za mojego starego samsunga dałem ok. 50 zł (a niejeden 40-osobowy raid ta mysz przetrwała, nie wspominając o 25-os.), to aż ciarki po plecach przechodzą na myśl o wydaniu prawie 300 zł za innego gryzonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde myszka wygląda imponująco !!! tylko z każdego zdjęcia co oglądałem wydaje mi się że jest ona tylko dla prawo-ręcznych maniaków WoW a co z leworęcznymi ?

leworęczni nie grają w gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez, ludzie, co sie burzycie, przecież nikt nie każe Wam kupować czegokolwiek. Zamiast sie obrażać, że w ofercie jest to i owo zrozumcie, że są ludzie, których jara takie gadżeciarstwo. Suche wychodzenie z pretensjami jakoby do sklepu, że zamieścił takie produkty to jest jakiś pomysł niedorozwiniętych 10-latków, których nie stać na to co tu jest przedstawione.

Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta droższa podkładka to technologia jak w 5l - 5 warstw i niesamowite właściwości do wszelkiej maści gier. Za to QcK ma i cenę i jakość zaj...., fajne ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:02, Sashion napisał:

WoW: Wotlk - 129zł, Edycja Kolekcjonerska - 320zł, mało przydatne gadżety 289, 179zł.
Gram.pl was już na prawdę za przeproszeniem poje@#$% z tymi cenami?


Cena towaru w sklepie (cena dla klienta) zależy od ceny zakupu towaru przez sklep u dostawcy.
Im wyższa cena zakupu, tym wyższa cena sprzedaży.
To chyba oczywiste? :)

O innych aspektach marketingu i sprzedaży (strategie cenowe, nisze itp.) możesz poczytać w pierwszej lepszej książce :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 11:44, akne napisał:


Cena towaru w sklepie (cena dla klienta) zależy od ceny zakupu towaru przez sklep u dostawcy.
Im wyższa cena zakupu, tym wyższa cena sprzedaży.
To chyba oczywiste? :)

O innych aspektach marketingu i sprzedaży (strategie cenowe, nisze itp.) możesz poczytać
w pierwszej lepszej książce :)


A najsmieszniejsze (lub najtragiczniejsze) jest to ze w dobie internetowych porównywarek cenowych są ludzie którzy kupują w jednym sklepie gre za 130 pln podczas gdy w drugim ta sama gra kosztuje 20-30 pln taniej.

Albo np. taki SAmsung ktory produkuje monitory na Słowacji i tam (albo u nas) sa one dwa razy drozsze niz te same wyeksportowane do Stanów.
TO jest dopiero strategia marketingowa i niezly aspekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja pierdyle, mysz za 290, klawiatura za 280, podkładka za 170 Oo ktoś oszalał chyba ;]
ciekawe, czy tak jak z grą, można te gadżety kupić za wielką wodą 30% taniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochamy Blizza Klawiatura jedyne 269zł myszka jedyne 269zł podkaldka jedyne 160zł a nakladka na kalwe 89zł :) Co tak tanio panowie :)??? HeHe drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to bez znaczenia bo WoW mi się zwyczajnie przejadł! I dokładnie jak pisał Dann gatunek MMO też mi trochę się znudził. Próbowałem LOTRO, ale też mnie nie wciągnął.

Co do samych gadżetów... DROGIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 11:44, akne napisał:

> WoW: Wotlk - 129zł, Edycja Kolekcjonerska - 320zł, mało przydatne gadżety 289, 179zł.

> Gram.pl was już na prawdę za przeproszeniem poje@#$% z tymi cenami?

Cena towaru w sklepie (cena dla klienta) zależy od ceny zakupu towaru przez sklep u dostawcy.
Im wyższa cena zakupu, tym wyższa cena sprzedaży.
To chyba oczywiste? :)

O innych aspektach marketingu i sprzedaży (strategie cenowe, nisze itp.) możesz poczytać
w pierwszej lepszej książce :)


Ale przyjeba### komentarz.
Nawet nie chce mi się wchodzić w polemike, żenada.
Ty naprawdę myślisz, że to forum odwiedzają tylko dzieci i debile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taka kase wole kupic porzadny sprzet Logitecha a nie jakies badziewie ;)
Co do ceny gry to dlaczego CDP upiera sie przy takich a nie innych cenach a inne sklepy (nie bede podawac adresu ale mozna latwo w googlach znalezc ;P) moze sprzedac WotlK za 119zl hmm nie wiem moze oni maja wieksze mozliwosci negocjacji cen niz taki dystrybutro jak CDP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 22:52, Dann napisał:

Całe szczęście, że zerwałem już z tym paskudnym nałogiem ... na dobre.
Jak to mawiają: "Everything that has a beginning, has an end".


A w ojczystym języku to się nie dało tego napisać? Szczególnie, że też się tak u nas mawia...

Co do posta to trochę żenujące jak dużo sklepy chcą za kilka bezużytecznych gadżetów i dopisek Edycja Kolekcjonerska na pudełku, ale zawsze znajdzie się jakiś wielki fan, który się jeszcze pochwali jaki to on super, bo sobie kupił lepsza wersje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 22:08, Afgncap napisał:

A w ojczystym języku to się nie dało tego napisać? Szczególnie, że też się tak u nas
mawia...


Po angielsku brzmi to znacznie lepiej ... jakoś tak bardziej dostojnie, poważnie i przekonująco, niż po polsku (IMO). Zresztą wiele powiedzeń i zwrotów ma to do siebie, że ich brzmienie w języku angielskim bardziej przemawia, niż w innych językach ... a może to tylko moje zboczenie na punkcie tego języka, ciężko powiedzieć. ;-)

Dnia 16.10.2008 o 22:08, Afgncap napisał:

Co do posta to trochę żenujące jak dużo sklepy chcą za kilka bezużytecznych gadżetów
i dopisek Edycja Kolekcjonerska na pudełku, ale zawsze znajdzie się jakiś wielki fan,
który się jeszcze pochwali jaki to on super, bo sobie kupił lepsza wersje:P


Jak dla mnie gryzoń prezentuje się całkiem nieprzeciętnie i to nie tylko pod względem wyglądu. Ale z drugiej strony wydać tyle kasy na mysz, skoro mi do zabawy nawet na raidach wystarczyła taka za 50 zł z trzema przyciskami i rolką. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc w tego newsa liczyłem raczej na jakieś ciekawe połączenie dodatek z pre-paidem w atrakcyjnej cenie ^^ Co do gadżetów to są one raczej według mnie zbędne, klawiatura nieco droga, zwłaszcza, że z tego co gdzieś czytałem niespecjalna, podkładka pod myszkę "już za 170 zł", chyba raczej też podziękuję ;) Jedyne co rzeczywiście ciekawe to gryzoń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować