Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy: WoW w ciągu roku zyska milion subskrybentów

32 postów w tym temacie

WoW chyba jeszcze długo nei straci formy a WAR pewnie nigdy mu nie dorówna, mimo, że głosuje temu drugiemu, w którego mam zamiar grać jak spłacę długi u rodziców:P
Mały offtopic: Mógłby ktoś mi polecić jakieś fajny i dość świeży f2p mmorpg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ktoś mi ostatnio bredził, że niektóre servery się wyludniają - jednak widać WoW nie umiera nigdy. Swoją drogą ciekawe jak analitycy rozłożyli te miliony. Tzn. ile analitycy przewidują w Europie, ile w USA itd.

@Tandrax
Większy offtopic: Niedługo ma wyjść gra f2p Runes of Magic - warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny milion? To już nie lada wyczyn. Zwłaszcza, że konkurencja jest coraz mocniejsza, zaś WoW nieco się już zestarzał. Sądzę jednak, że ten przyrost użytkowników długo już nie potrwa. Może jeszcze ze 2 - 3 lata. Potem liczba subskrybentów zacznie zapewne stopniowo spadać. Bardzo możliwe, że doczekamy się wtedy prawowitej kontynuacji World of Warcraft. Z numerkiem dwa na końcu nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest wlasnie to!
WAR - lepsze PvP
WoW - PvE
Nie ma sie co oszukiwac, PvP w WoWie lezy i kwiczy. Za to PvE - miodzio. Sam gram juz ze 2,5 roku ponad i caly czas mam ochote grac dalej. Sam nie rozumiem fenomenu WoWa, ale ta gra po prostu wciaga! ;] I mysle ze dlugo jeszcze posiedzi na tronie - z bardzo prostej przyczyny - ma za soba okolo 10mln graczy. Atut praktycznie nie do przebicia. Grafika moze i juz stara, ale trzyma klimat. A co do muzyki... no to jest chyba oczywiste: swietna jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 00:12, Little Maggot napisał:

@gemGreg
A spróbuj zadpsowac druida w full pvp gearze ;p
Zmienisz zdanie co do leżania i kwiczenia :d


Purge spam i wyczucie z earth(teraz jeszcze wind) shockiem , zresztą co ma jedna klasa do pvp? To że rogal, druid, warek, mag i lock są jedynymi playable pvp klasami to nie znaczy, że pvp chodzi jak naoliwiona maszyna, a wręcz przeciwnie.

Grałem w wara, wróciłem do wowa, wow=pve, war=pvp.
Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować