Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamów GTA IV na komputery PC - rozpoczynamy przedsprzedaż najlepszej gry akcji tego roku!

31 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa - 15 października 2008 - Cenega Poland, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością ogłasza, że już od dzisiaj rozpoczynamy zbieranie zamówień na najbardziej oczekiwaną grę akcji tego roku - Grand Theft Auto IV na komputery PC! Zapraszamy do zarezerwowania swojego egzemplarza gry, w specjalnej cenie 129,90 PLN.

Przeczytaj cały tekst "Zamów GTA IV na komputery PC - rozpoczynamy przedsprzedaż najlepszej gry akcji tego roku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sheep
pre-order = przedsprzedaż IMO

A co do "newsa":

Maniera nazywania małych rzeczy wielkimi słowami jest ze wszch miar irytująca. Jakim sposobem gra może stać się kultowa jeszcze przed premierą? Absurd. Od biedy można by powiedzieć, że seria jest qltowa. Ale GTA IV? Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc - cena trochę drogo ale GTA zawsze było droższe od reszty. Dwa - nawet o spolszczenie się nie pokuszono - duży minus za to. Nie ma EK - kolejny minus. Czyli nie kupię w pre-orderze.


Vojtas - może jesteś dziecko peceta i nie wiesz,że na konsole to już miało swoje premiery i stąd stało się kultowym ? Na PCta jest tylko ulepszona od tego w czym zakochali się konsolowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej. Naciąłem się już dwukrotnie na ofertach przedsprzedaży. No i można się było spodziewać, że nikt nie przepuści sprzedania dwa razy tej samej gry czyli tym razem długo wyczekiwana wersja na PC. To jednak ogólnie dobrze dla graczy wyczekujących wersji na blaszaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawidos - problem w tym że konsolowcy również w GTAIV zakochali się po pierwszym trailerze, a nie po kilku dniach obcowania z tytułem.

Co do newsa - ma to to DRM? Chcę wiedzieć czy coś jeszcze dołączy do wykreślonych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 21:36, dark master napisał:

Co do newsa - ma to to DRM? Chcę wiedzieć czy coś jeszcze dołączy do wykreślonych zakupów


Przeczytaj dokładnie newsa-tak ma ale jest on podobno "mało groźny":D dla graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena nawet w miarę ok to Mass Efect był droży 163 zł dałem >Ale poczekam na GTA 4 PL bo to w przedsprzedaży jest wer. Angielska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli cena jest dokładnie taka jak się spodziewałem , od początku było wiadomo , że będzie to 130 złotych. Grę na pewno kupię sobie w pre-orderze. Ale jeszcze troszkę poczekam , bo może Cenega udostępni jeszcze polską wersję , to wtedy zamówię , ale jak nie będzie PL to w sumie nic takiego się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:46, Y8U napisał:

cena nawet w miarę ok to Mass Efect był droży 163 zł dałem >Ale poczekam na GTA
4 PL bo to w przedsprzedaży jest wer. Angielska

gdzie ty się tak dałeś oszukać?
ME miał cenę sugerowaną 130zł, więc był o 20zł tańszy od GTA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem GTA 4 a Saints Row 2 i patrząc po cenie kupię chyba tą drugą, a z zakupem GTA poczekam aż cena spadnie poniżej 100 zeta. A co do samej ceny to według mnie trochę przesadzili, bo za tą cenę (149.90 zł) można kupić GTA na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:38, rafekx 12 napisał:


> Co do newsa - ma to to DRM? Chcę wiedzieć czy coś jeszcze dołączy do wykreślonych
zakupów

Przeczytaj dokładnie newsa-tak ma ale jest on podobno "mało groźny":D dla graczy...


Może już na starość ślepnę ale serio nie mogę tej informacji w tym newsie znaleźć ;)

Anyway - wykreślamy. Nie ma czegoś takiego jak "mało groźny" DRM.. zgodzimy się na kajdanki z futerkiem to je nam zostawią. Jak chcą to niech inaczej walczą z rynkiem wtórnym (naiwni wierzą że o piractwo chodzi, choć dla EA piractwo i drugi obieg to to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2008 o 21:12, dawidos170 napisał:

Vojtas - może jesteś dziecko peceta i nie wiesz,że na konsole to już miało swoje premiery
i stąd stało się kultowym ?

Tak? ;) No prosze, a widzialem wielu ludzi, ktorzy mowili zupelnie co innego o GTA IV... No ale coz, ich opinie pewnie byly nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm kiedy ja kupowałem to ceny tego stał nawe 177zł a empiku widziałez 200 około a pytasz gdzie ja go kupiłe to ci odpowiem W Krakowie teraz faktycznie edycja kolekcjonerska jest za 120 .
czekam na PL a jak nie to Gothic 3 FG kupie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować