Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II na pewno szybciej niż Diablo III

31 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 14:54, MACZApl napisał:

Oh oh oh.. co za straszna wiadomość... Dzieci Diablo - dwu przyciskowego bezmyslnego
siekania beda musialy "kupc" SC2 hah

Muszę Cię zmartwić, ale mimo iż jestem "Dzieckiem Diablo" nie kupię SC2 ;) I nie widzę powodu, dla którego miałbym to robić.
A co do newsa, to szkoda, bo dużo większą chrapkę mam na D3 niż SC2, szczególnie po tym, jak się dowiedziałem że to drugie będzie podzielone na 3 części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MACZApl
Nie lubię Starcrafta 2 i go nie kupię - hah.
Będę dalej czekał na trzeciego diabełka. Może jest to bezmyślne latanie po planszy i siekanie, ale mnie to sprawia przyjemność. Nie to co non-stop przegrywanie w Starcrafcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał... ale rewelacyjna nowina... <ziew> ;/ Przecież było to wiadome już na długo przed oficjalnym zapowiedzeniem StarCrafta II , że pojawi się on znacznie wcześniej , niż Diablo III. A i tak przecież Blizzard na każdym kroku podkreśla to , jakie to Diablo III na obecnym poziomie prac jest strasznie niedopracowane... Więc po co komu teraz takie potwierdzanie najbardziej oczywistych oczywistości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MACZApl


Weź nie pisz takich postów bo są głupie. W D2 trzeba było czegoś więcej niż tylko siekania. Mimo to w d3 raczej grać nie będę. No chyba że będzie miała przyzwoite wymagania albo jeśli ukaże się na konsolach. Najbardziej bym się chyba ucieszył z warcrafta 4 na konsole. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 14:54, MACZApl napisał:

Oh oh oh.. co za straszna wiadomość... Dzieci Diablo - dwu przyciskowego bezmyslnego
siekania beda musialy "kupc" SC2 hah


"Dziecko Starcrafta" dało głos :) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno D3 jak SC2 to pozycje obowiązkowe, nie tylko dla fana Blizzarda, ale dla fanów gier PC. Każda gra tej firmy jest świetna i ponadczasowa. Nie wydaje mi się, aby w przypadku nowych produktów było inaczej. Wiadomo było, że SC będzie pierwszy, Pardo tylko potwierdził oczywistość. Mimo to już na 100% wiadomo, że na D3 poczekamy przynajmniej do jesieni 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 15:16, Pile napisał:

Weź nie pisz takich postów bo są głupie.

W takim razie , ja też mogę sobie tak napisać:

Dnia 16.10.2008 o 15:16, Pile napisał:

Najbardziej bym się chyba ucieszył z warcrafta 4 na konsole. :D

Weź nie pisz takich zdań , bo są głupie. Niech StarCraft II , Diablo III oraz WarCraft IV pozostaną tam gdzie ich jedyne i najwłaściwsze miejsce , czyli tylko i wyłącznie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:43, MisticGohan_MODED napisał:

Oba tytuły są godne uwagi :]

Racja, ale pytanie, czy spełnią oczekiwania graczy. O DIII jakoś się nie boje, bo w żadną poprzednią część nie grałem dłużej niż 1h, ale nowy StarCraft może nie wytrzymać starcia z Dawn Of War (nie mówię tu o fanach SC, bo ci to zawsze kupią).
A to że któraś będzie pierwsza wydana to mało istotne. Ważne by Blizz nie zrobił tego co EA (zabezpieczenia przed legalnym kupowaniem ;P).
@Sebat1 - imho mogą wyjść na inne platformy niż PC, byle tylko to nie odbiło się na jakości wydań na PieCa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 15:52, dekoral3 napisał:

> Oba tytuły są godne uwagi :]
Racja, ale pytanie, czy spełnią oczekiwania graczy. O DIII jakoś się nie boje, bo w żadną
poprzednią część nie grałem dłużej niż 1h, ale nowy StarCraft może nie wytrzymać starcia
z Dawn Of War (nie mówię tu o fanach SC, bo ci to zawsze kupią).

Się zobaczy :] Mi tam SC i DoW podobają się tak samo :D

Dnia 16.10.2008 o 15:52, dekoral3 napisał:

A to że któraś będzie pierwsza wydana to mało istotne. Ważne by Blizz nie zrobił tego
co EA (zabezpieczenia przed legalnym kupowaniem ;P).

Eeee tam... i tak liczy się możliwość gry online na legalnym serwerze battle.net :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już było wiadome że tak będzie.

Odkąd zapowiedzieli StarCraft 2 że oficjalnie w 2009 roku będzie. Chociaż pewnie niektórzy mieli wątpliwości.

"Ej a może przed premierą S2 wciśniemy się jeszcze z takim Diablo III co?" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie odkąd Blizzard ogłosił rozbicie StarCrafta na trzy części, było wiadomo że to zabieg który znacznie przyspieszy premierę akurat tej gry, ciekawi mnie jedynie pewna rzecz- skąd w ogóle ten pośpiech?

Dla mnie to w zasadzie obojętne- na obydwie gry czekam od bardzo dawna więc nie zaszkodzi poczekać rok mniej lub więcej (wg. mnie dużo gorszym zagraniem byłoby wydanie dwóch tytułów jednocześnie... zwłaszcza ze strony Blizza, który jak widać wie jak zarabiać ;) ), czy to będzie Diablo czy StarCraft [czy Warcraft IV :P]. No... może wolałbym, żeby StarCraftII nie wyszedł równocześnie Dawn Of War 2, bo braknie mi czasu i pieniędzy zapewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 14:54, MACZApl napisał:

Oh oh oh.. co za straszna wiadomość... Dzieci Diablo - dwu przyciskowego bezmyslnego
siekania beda musialy "kupc" SC2 hah


Siekanie siekaniem jednakże gra miała w sobie to coś, głęboką epicką fabułę, która potrafiła wciągnąć na wiele godzin, klimatu dodawały także mistrzowskie renderk i monologi postaci.

btw. Wyrzuć z siebie tą arogancję, bo daleko z nią nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 16:10, AvP2 napisał:

Zgadzam się. My "blacharze" powinniśmy mieć choć kilka exclusive''ów. :P

Racja , jak konsolowcy je mają , to wypadałoby żebyśmy i my PeCetowcy też mieli. ;P Jakaś sprawiedliwość na tym świecie musi być. :]

dekoral3

Dnia 16.10.2008 o 16:10, AvP2 napisał:

@Sebat1 - imho mogą wyjść na inne platformy niż PC, byle tylko to nie odbiło się na jakości wydań na PieCa.

IMO zaakceptował bym wersje konsolowe tych gier , ale tylko wtedy jakby pojawiły się z kilkumiesięcznym opóźnieniem w stosunku do wersji PC i do tego bez żadnych dodatkowych bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować