Zaloguj się, aby obserwować  
InspektorGadzet

Shrek 4

62 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 17:10, trutututu napisał:

Wiesz co to poczucie humoru? No to ty widocznie tego nie masz, albo po prostu:
1. Nie rozumiesz żartów
2. Śmieszą cię inne rzeczy.

Raczej to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mi się bardzo podobała, prawdopodobnie połowę znam na pamięć. Dwójka była słabsza, ale ma dobre momenty. Trójka była naciągana. Właściwie nie zaobserwowałam tam *żadnego* śmiesznego żartu. No i ''zainwestuj w majtki...'' - litości! Powtarzanie żartów z pierwszej części?! Dno. Obawiam się, że przy tej tendencji czwórka się przez to dno przekopie /=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oczywiście jedynka nie ma sobie równych i tyle. Co do dwójki: za postać kota należy się twórcom wielki plus, bo jest po prostu świetny. A trójka, no cóż... Poczytałam kilka opinii i raczej nie znalazła ona sobie u nikogo specjalnego uznania. Osobiście uważam, że jest niezła, szczególny plus ma u mnie za muzykę (np. żaby śpiewające "Live and let die", czy fenomenalne wykonanie przez Śnieżkę fragmentu "Immigrant song" Led Zeppelin). Takie motywy przynajmniej mnie rozbawiły. Ale faktycznie jeżeli chodzi o fabułę trójka wypada przy poprzedniczkach blado. Nie jest może zła, ale nie oznacza to wcale, że nie mogłaby być lepsza. A jaka będzie czwórka...? Czytałam jakiś czas temu newsy o tym, że ma być to prequel jedynki i tu uwaga bez postaci...Osła :-( Jak tak to ja podziękuje, bo Osioł rządzi^^ Tak czy owak takim newsom raczej nie ufam i mimo wszystko czekam na Shreka 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najnowszej części Shreka nie widziałem i często słyszę, że była ona beznadziejna i wymuszona. Dlatego myślę, że kolejna część Shreka również może mieć wymuszoną fabułę. Jestem za tym, że jak już coś jest dobre (myślę tu o części pierwszej i drugiej) to po co komplikować sobie życie tworząc kolejne odsłony, które mogą się już nie spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była fajna, a druga i trzecia część bardzo mi sie podobały. Mam tylko trzecią część. Obejrzę ją scobie jeszcze raz. Oczywiście wszystkie części mnie zadowoliły. Z niecierliwością czekam na 4 słyszałem, że ostatnią część. Ta firma zamiast twożyć dodatkowo "Madagaskar" czy "Rybki z ferajny" mogła by się zająć tylko shrekiem aby wychodził częściej w kinach. Madagaskar mi się akurat podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Shrek był na prawdę super filmem. Będąc młodszy pamiętam, że świetnie się przy nim bawiłem. Druga cześć wydawała i się bardzo nudna. Z pewnością usnąłbym, gdyby nie to, że mój siostrzeniec machał co chwilę z radości rękoma i uderzał mnie o głowę. Za trzecią część nawet się nie brałem, bo seria Shrek się już dla mnie skończyła. "Czwórki" z pewnością też nie zobaczę. Szkoda, zę wszystko tak się potoczyło. A można było pozostać przy pierwszej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była znakomita. Pamiętam jak śmiałem się na całe kino, że ludzie się na mnie gapili ^^ Potem na kasecie oglądałem to miliony razy, ciągle było super. 2, no, nie tak dobra jak jedynka, ale Kot i niektóre kawałki były wspaniałe. 3 to dla mnie była zwykła bajka, nie coś z komedią. Może podczas tworzenia Shreka 4 wezmą pod uwagę błędy jakie popełnili w 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 09:23, GeeRLZ napisał:

Nie lubie filmów animowanych z żartami typu ,,Zainwestuj w majtki bo Ci widać''''

No to może powiesz co Ciebie smieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 15:03, GeeRLZ napisał:

Wszystko oprócz drętwych żartów...

acha, czyli z powodu jednego "drętwego żartu" z części 3 wszystkie są do niczego? A może po prostu nie rozumiesz tych żartów, albo nie umiesz podchodzić do niektórych rzeczy z dystansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa czy mi się podoba ten film,
Przecież masz 20 lat po co się kłucisz z 14-sto latkiem?
P.S w tym filmie wszystkie żarty są drętwe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część jest moim zdaniem kapitalna. Nie wiem czy pamiętacie "stare dobre bajki Disneya" których dziś już nam nie serwują. Shrek też taką bajką nie był, ale przynajmiej żarty były śmieszne, bo dziś jakoś słabo z tym humorem w bajkach.
Druga część moim zdaniem równie dobra, trzeciej nie oglądałem. Ale takie robienie bajek na siłę... Jestem przeciwny. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 10:31, Lillith napisał:

Jak dla mnie oczywiście jedynka nie ma sobie równych i tyle. Co do dwójki: za postać
kota należy się twórcom wielki plus, bo jest po prostu świetny. A trójka, no cóż... Poczytałam
kilka opinii i raczej nie znalazła ona sobie u nikogo specjalnego uznania. Osobiście
uważam, że jest niezła, szczególny plus ma u mnie za muzykę (np. żaby śpiewające "Live
and let die", czy fenomenalne wykonanie przez Śnieżkę fragmentu "Immigrant song" Led
Zeppelin). Takie motywy przynajmniej mnie rozbawiły. Ale faktycznie jeżeli chodzi o fabułę
trójka wypada przy poprzedniczkach blado. Nie jest może zła, ale nie oznacza to wcale,
że nie mogłaby być lepsza. A jaka będzie czwórka...? Czytałam jakiś czas temu newsy o
tym, że ma być to prequel jedynki i tu uwaga bez postaci...Osła :-( Jak tak to ja podziękuje,
bo Osioł rządzi^^ Tak czy owak takim newsom raczej nie ufam i mimo wszystko czekam na
Shreka 4.


100% się zgadzam z przedmówczynią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nieco późna odpowiedź...Ale Shrek nie jest bajką Disneya :).

A co do całej trylogii Shreka (Jak narazie, bo nie wiadomo, czy będzie dalej), to wszystkie mi się podobały, choć najbardziej jedynka, bo była najbardziej...Innowacyjna, tj. wprowadziła coś, czego jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować