Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock 2 - pierwszy teaser!

47 postów w tym temacie

eee :D jakoś nie wygląda mi to na Teaser do Bioshocka 2, te budyneczki co zaczeły z piachu wyskakiwać też jak z little big planet wyglądały, albo co podobnego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze (chyba) jestem pierwszy!XD
po drugie fajnie ale nic poza tytułem nie wiemy
po trzecie jaki freak mógł ją przejść w bodajże noc albo popołudnie i noc? chociasz nie wiem.... ten nasz świat dziwnych rozmaitości;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, naprawdę wygląda to intrygująco... Pozostaje nam czekać do jutra, bo nie mam wątpliwości, że przy okazji pojawi się ten sam zwiastun w dużo lepszej jakości, a i pewnie 2K wypuści trochę pary z ust odnośnie wyczekiwanego sequela gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam... Na tym niby filmiku nic konkretnego nie widać , spodziewałem się czegoś znacznie lepszego , a tu tak lipa. No ale w sumie jak na pierwszy filmik to ujdzie , tylko mam nadzieję , że w drugim filmiku to już coś pokarzą , cokolwiek , a nie tylko logo z grą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, te kamienie wyłaniające się z piasku i logo ociekające wodą sprawiają wrażenie jak byśmy mieli się spodziewać, że w dwójce Rapture wynurzy się na powierzchnię (to takie moje wnioski po teaserze). Czekamy na więcej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję na prequela i na zdecydowanie lepiej opowiedzianą fabułę. W jedynce, jak wspominam chyba w każdym temacie o BioShocku razi mnie sposób jej przedstawienia. Twórcy ponadto zapowiadali, że będziemy mogli się "wtopić" w nasze alter ego i utożsamić się z nim. Ja nie czułem nawet najmniejszej więzi z bohaterem. Niemy madafaka był z niego i tyle. Żadnych objaw dążenia do własnego celu, żadnych ripost przez radio dla innych "użytkowników" Rapture i to o czym mówił sam Atlas, czyli "Would you kindly...". Bohater w tej grze nie robi praktycznie nic co ma na celu jak najszybsze wydostanie się z Rapture, wykonuje tylko polecenia innych. No przecież jest to normalne, że jeżeli jakiś obcy facet wbija ci się do domu to przyjmujesz go z otwartymi ramionami i wysyłasz go żeby zabił 50 splicerów, przy tym przynosząc ich nogi i oczy, ale koniecznie odcinając ich genitalia, żeby się nie zaczęły przypadkiem rozmnażać. A nasz komando bez komentarza wyrusza na podróż i przynosi z nich ze cztery taczki towaru.

Podsumowując: Gra to nie jest żadne wyzwanie, Big Daddy to śmieszny klown którego kładziesz bez mniejszego wysiłku, siostrzyczki zabijasz, bo i tak zginą w tym "niebezpiecznym" świecie, a prowadzisz komandosa SAS, który bez głosu sprzeciwu idzie wyrżnąć hordy wrogów za pomocą drutu i kawałka opony. Prawie jak Mak Gajwer...

Dobra teraz już nie będę pisał w tematach o Bioshocku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety oprócz tytułu w filmiku nie ma nic godnego uwagi. No ale teaser, to teaser - sama nazwa wskazuje, że to raczej zagwozdka. Coś, co ma nam dawać do myślenia i kazać zadawać pytania, zastanawiać się. A nie trailer pokazujący rozgrywkę i rozwiązujący wszystkie nasze wątpliwości. Mimo wszystko teraz czekamy na coś więcej (screeny, gameplay, trailer z prawdziwego zdarzenia) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to jakby trochę starsza Little Sister siłą woli podnosiła kamienie, może siostrzyczki będą się mścić za to co im zrobiono.
A co do Bioshocka, jedyne co mi nie pasowało to brak klimatu osamotnienia, tych splicerów i innych świrów było po prostu za dużo, w System Shocku 2 spotykałeś tylko (prawie) "zombiaków" i systemy bezpieczeństwa, a tak chodziłeś sam, zupełnie sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no Selv ja tam wiem, ale to nie było od razu wiadomo. A do tego jak wytłumaczysz, że jest niemy i potrafi ze sznurówki zrobić pistolet i pozabijać połowę populacji miasta... Może coś przegapiłem, ale po tym jak grałem w Fahrenheita to każda gra która jest zapowiadana jako FPS-RPG z dobrze opowiedzianą historią wydaje mi się do dupy. Szczególnie BioShock, więc po prostu najlepiej moich postów nie czytajcie, jeśli wy wiecie o co w BioShocku chodzi ;]. Ale wciąż wierzę w to, że dwójka będzię bardziej dostosowana do moich wymagań. Tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak, wiem, że Fahrenheit to nie FPS-RPG, tylko taka osobliwa przygodówka, ale tam sposób opowiedzenia historii jest megahipersuperuber świetny, tak samo jak fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzec to pierwsza czesc zostala gra roku, i jak najbardziej sie z tym zgadzam. Miejmy nadieje ze 2 bedzie rownie tak dobra albo jeszcze lepsza niz 1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować